Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Подкрепям напълно.

И аз подкрепям, все пак от първата до последната секунда там е гол и с девствено.небръснати крачета. Искам да експериментира и с космати гърди!

Link to comment
Сподели в други сайтове

това наистина ли Бонка го е писала :roll1: :roll1: :roll1: :roll1: :roll1:

 

BulgariaMusicOfficial преди 39 минути

ЕХ, ПРЕСЛАВА ... НЕ УСПЯ ДА ЯДЕШ МАГАРЕШКИТЕ ЕЙЦА НА ФИКИ СТОРАРО

 

BONI-OFFICIAL-BULGARIA преди 29 минути

BulgariaMusicOfficial - ЗАЩО ОБИЖДАТЕ КОЛЕЖКАТА...! АЗ ЩЕ ГИ ЯМ АКО ТРЯБВА :)

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

това наистина ли Бонка го е писала :roll1: :roll1: :roll1: :roll1: :roll1:

 

BulgariaMusicOfficial преди 39 минути

ЕХ, ПРЕСЛАВА ... НЕ УСПЯ ДА ЯДЕШ МАГАРЕШКИТЕ ЕЙЦА НА ФИКИ СТОРАРО

 

BONI-OFFICIAL-BULGARIA преди 29 минути

BulgariaMusicOfficial - ЗАЩО ОБИЖДАТЕ КОЛЕЖКАТА...! АЗ ЩЕ ГИ ЯМ АКО ТРЯБВА :)

Магарешки ейца :D

Oххх падаммм от смяххх

Link to comment
Сподели в други сайтове

това наистина ли Бонка го е писала :roll1: :roll1: :roll1: :roll1: :roll1:

 

BulgariaMusicOfficial преди 39 минути

ЕХ, ПРЕСЛАВА ... НЕ УСПЯ ДА ЯДЕШ МАГАРЕШКИТЕ ЕЙЦА НА ФИКИ СТОРАРО

 

BONI-OFFICIAL-BULGARIA преди 29 минути

BulgariaMusicOfficial - ЗАЩО ОБИЖДАТЕ КОЛЕЖКАТА...! АЗ ЩЕ ГИ ЯМ АКО ТРЯБВА :)

 

:roll1: :roll1: :roll1:

 

Да, Фаст, и на мен + "Един на брой" са ми любими.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Втория ден падна на 50 ка. Така е който прави опит за Нека да тайно 2. Сорка, ама го слушахме миналата година :whistling:

 

ЛОРЕНА ПРОГОВОРИ ДАЛИ Е ОКРАЛА ГАЛИН

 

„След като ми зададохте този въпрос говорих с композитора на песента – Оцко и той ми каза, че има само на едно единствено място, на което си приличат и то е на цигулката, което е само един акорд. Аз самата не успях да го чуя. Истината е, че един и същ цигулар е записвал двете ни песни. Моята е писана много отдавна, тя е старо демо на Оцко, което наскоро чух и ми хареса. Когато цигуларят е записвал инструментала е заимствал, но то е твърде малко, само музикантите могат да го забележат“, заяви Лорена пред Secret.bg.

 

„Ние сме взаимствали от един народен индийски мотив, който е много стар. Много обичам индийска и арабска музика. Не сме крали цял фрагмент, не е нужно да се заплащат права, защото това са народни песни. Все едно аз да си запиша някоя автентична народна песен и да претендирам, че е моя“, допълни изпълнителката, изненадана от коментарите, тъй като не е целила да я свързват с Галин по подобен начин.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен по-добра от тази песен на Галин няма :girl_witch:

Новата ми е малко безлична от първо слушане.Миналата година "Готина кола" също не стана много голям хит.Изкефи ме надписът накрая на видеото :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Поне е откровена, за разлика от повечето си колежки.

Е, тя не казва, че е провал, а че не се е харесала, както е очаквала.

Не очаквах, ме Жоро Марков има вид на дърт первезник, ясно защо кара Яница да прави такива неща пред камерите!

По-добре, че са резнали сета с анцуга, без това не се връзва с останалата част от клипа. Щеше да е яко клипът да започва с мъжете, седнали на една пейка и в този момент пада звезда и от нея се появява Преси.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен по-добра от тази песен на Галин няма :girl_witch:

Новата ми е малко безлична от първо слушане.Миналата година "Готина кола" също не стана много голям хит.Изкефи ме надписът накрая на видеото :1000 (29):

 

Според мен най-добрата песен на Галин е "С мене да вървиш", съответно и най-големият хит. Дори виенето и включването на Джена(учудващо), не дразни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

От интервюто на Преса в "Звездно" ми става ясно едно - тая жена няма никаква представа какво да прави с кариерата си. Концепции, стратегии - няма такива неща. Всичко е песен да мине, друга да дойде. Постоянно говори за късмет как трябвало да попаднеш на хубава песен. Върнала се била сега на вълна песни тип "Няма да ти пиша". Направи хит или поне популярна песен с някой композитор, после пак търчи при него или при друг да пуснат нещо подобно. Май наистина в първите години са й сипвали с големия черпак всички най-хубави песни в Пайнер, без тя да си мръдне пръста. Сама е заникъде...

Link to comment
Сподели в други сайтове

От интервюто на Преса в "Звездно" ми става ясно едно - тая жена няма никаква представа какво да прави с кариерата си. Концепции, стратегии - няма такива неща. Всичко е песен да мине, друга да дойде. Постоянно говори за късмет как трябвало да попаднеш на хубава песен. Върнала се била сега на вълна песни тип "Няма да ти пиша". Направи хит или поне популярна песен с някой композитор, после пак търчи при него или при друг да пуснат нещо подобно. Май наистина в първите години са й сипвали с големия черпак всички най-хубави песни в Пайнер, без тя да си мръдне пръста. Сама е заникъде...

Тя е права - всичко е до късмет и хубава.песен!

Link to comment
Сподели в други сайтове

ЛОРЕНА ПРОГОВОРИ ДАЛИ Е ОКРАЛА ГАЛИН

 

„След като ми зададохте този въпрос говорих с композитора на песента – Оцко и той ми каза, че има само на едно единствено място, на което си приличат и то е на цигулката, което е само един акорд. Аз самата не успях да го чуя. Истината е, че един и същ цигулар е записвал двете ни песни. Моята е писана много отдавна, тя е старо демо на Оцко, което наскоро чух и ми хареса. Когато цигуларят е записвал инструментала е заимствал, но то е твърде малко, само музикантите могат да го забележат“, заяви Лорена пред Secret.bg.

 

„Ние сме взаимствали от един народен индийски мотив, който е много стар. Много обичам индийска и арабска музика. Не сме крали цял фрагмент, не е нужно да се заплащат права, защото това са народни песни. Все едно аз да си запиша някоя автентична народна песен и да претендирам, че е моя“, допълни изпълнителката, изненадана от коментарите, тъй като не е целила да я свързват с Галин по подобен начин.

 

 

Айде и ПР на гърба на Деса и Галин да си направим, че да ни тръгне като по вода. Много грозно...

Че и си признава най бецеремонно наглото :gun_bandana:

 

 

 

ДесиСлава беше страхотна, макар и не съвсем като Тина.

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Айде и ПР на гърба на Деса и Галин да си направим, че да ни тръгне като по вода. Много грозно...

Че и си признава най бецеремонно наглото :gun_bandana:

ДесиСлава беше страхотна, макар и не съвсем като Тина.

Лорена не е по пиара, но наистина се очудвам Галена да е харесала това - клипът-скучен, има части 1:1 с "Все ми е тая", музиката прилича на още 5 Оцкови и не само, Припевът - клише, в стил 2010-та година. Текстът има само една интересна фраза - за пепелника. В клипа има една визия потрес!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя е права - всичко е до късмет и хубава.песен!

 

За тая работа трябва и акъл, и далновидност. Хит не се прави с късмет. Чалга публиката е предвидима, макар да си сменя предпочитанията с годините. Трябва да уловиш настроенията на поколението и да съобразиш песните си с това. И най-малкото да имаш някаква изградена концепция за няколко месеца занапред. При Преслава всичко е "на парче" в последните години. Когато и имиджът ти започне да куца резултатът е видим. До 2 дни Емануела я минава по гледания. ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

ЛОРЕНА ПРОГОВОРИ ДАЛИ Е ОКРАЛА ГАЛИН

 

„След като ми зададохте този въпрос говорих с композитора на песента – Оцко и той ми каза, че има само на едно единствено място, на което си приличат и то е на цигулката, което е само един акорд. Аз самата не успях да го чуя. Истината е, че един и същ цигулар е записвал двете ни песни. Моята е писана много отдавна, тя е старо демо на Оцко, което наскоро чух и ми хареса. Когато цигуларят е записвал инструментала е заимствал, но то е твърде малко, само музикантите могат да го забележат“, заяви Лорена пред Secret.bg.

 

„Ние сме взаимствали от един народен индийски мотив, който е много стар. Много обичам индийска и арабска музика. Не сме крали цял фрагмент, не е нужно да се заплащат права, защото това са народни песни. Все едно аз да си запиша някоя автентична народна песен и да претендирам, че е моя“, допълни изпълнителката, изненадана от коментарите, тъй като не е целила да я свързват с Галин по подобен начин.

 

да си признае, че песните й са демата на Галена!

Link to comment
Сподели в други сайтове

За тая работа трябва и акъл, и далновидност. Хит не се прави с късмет. Чалга публиката е предвидима, макар да си сменя предпочитанията с годините. Трябва да уловиш настроенията на поколението и да съобразиш песните си с това. И най-малкото да имаш някаква изградена концепция за няколко месеца занапред. При Преслава всичко е "на парче" в последните години. Когато и имиджът ти започне да куца резултатът е видим. До 2 дни Емануела я минава по гледания. ;)

Досаден си вече!Какво те интересува кой кого щял да мине по гледания като не харесваш едната песен?Върви опявай за другите кой как мислел,имал идеии,концепции и прочие.Не си прави труда да говориш за Преслава след като мнението ти не е обективно.Само бълваш змии и гущери по нея от не знам колко поста насам.Все Преслава ти е в устата! :feminist_en:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Досаден си вече!Какво те интересува кой кого щял да мине по гледания като не харесваш едната песен?Върви опявай за другите кой как мислел,имал идеии,концепции и прочие.Не си прави труда да говориш за Преслава след като мнението ти не е обективно.Само бълваш змии и гущери по нея от не знам колко поста насам.Все Преслава ти е в устата! :feminist_en:

 

Уау, уплаши ме...треперя... А аз си мислех, че форумът е за изказване на мнения. В голяма грешка съм бил явно.

 

Слави ще разпродаде концерта пак за минути, ясно е.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Досаден си вече!Какво те интересува кой кого щял да мине по гледания като не харесваш едната песен?Върви опявай за другите кой как мислел,имал идеии,концепции и прочие.Не си прави труда да говориш за Преслава след като мнението ти не е обективно.Само бълваш змии и гущери по нея от не знам колко поста насам.Все Преслава ти е в устата! :feminist_en:

Мачкай!!! По-добре Преси да им е в устата, отколкото в краката!

Link to comment
Сподели в други сайтове

да си признае, че песните й са демата на Галена!

Не знам дали са демата на Галена, но определено в последната песен кулминацията си е точно за ft. с Галена, жалко, че не са го направили двете :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...