Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Защо преди години не излезе клипа на ''Стой на място'' на Лени Паришева?

 

Хванала срамни въшлета точно преди заснемането на клипа. Постоянно се чешела милата.

 

Тя е от троянския балкан, там са против използването на всякакъв вид препарати, с които се убиват живи същества. И до ден днешен си живее с тях Лени, но вече се чеше по-малко.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сега видях, Емилия да споделя някаква тениска с нейния лик за продажба на цена от 45 лв. Тя нормална ли е?

 

Значи от Хот Арена се оказаха прави, като писаха, че продава тениски на феновете си за 50 кинта. А човека, който ги изработва, каза тук, че не било вярно. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

emilia1129 Моят голям почитател Кирил Георгиев,който се занимава рисуване на дизайнерски дрехи включи и моя образ в новите си творения...@kikkomonie благодаря отново за всичко!!!!! https://www.facebook.com/kikkomonie/

 

Не ги продава Ема и не са нейни, че да определя тя цените. Момчето просто е използвало нейна снимка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо преди години не излезе клипа на ''Стой на място'' на Лени Паришева?

Такъв клип доколкото помня така и не беше сниман, беше планиран за есента но впоследствие решиха да заложат на чисто нови песни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сенужката е откачила. Кой Десов е омаловажавал успехите или таланта на Глория. Това , че не се тровим с новата и продукция, защото наподобява тази на Биляна, не значи че нямаме десетки любими нейни песни. Тръгнало 2 пъти по малко запознато от мен с дискографията на Гло да ми обяснява кво да слушам и кво не. Само Глориевите му пишат в целящата му смут и напрежение тема. На тях им е жизнено важно всяко признание на Глория, а Сенуж е толкова игнориран от всичко което диша в този форум, че е готов на всяка да излиже акания задник, за да спечели малко вниамние и симпатии та дори и да е за 3 минути... Искам да направя анкета "Четете ли бръщолевенето" на Сенуж :lol:

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сенужката е откачила. Кой Десов е омаловажавал успехите или таланта на Глория. Това , че не се тровим с новата и продукция, защото наподобява тази на Биляна, не значи че нямаме десетки любими нейни песни. Тръгнало 2 пъти по малко запознато от мен с дискографията на Гло да ми обяснява кво да слушам и кво не. Само Глориевите му пишат в целящата му смут и напрежение тема. На тях им е жизнено важно всяко признание на Глория, а Сенуж е толкова игнориран от всичко което диша в този форум, че е готов на всяка да излиже акания задник, за да спечели малко вниамние и симпатии та дори и да е за 3 минути... Искам да направя анкета "Четете ли бръщолевенето" на Сенуж :lol:

Направи, ще се радвам да видя резултатът, учителю мой :))

Link to comment
Сподели в други сайтове

Следващата песен на Джулия ще е дует с Галин :)

Сигурна информация !

Ще се пее за въртолети и разни други неща , опозоряващи Фикретсс :D

Джулия и Галин ще пеят за Фикрет :mf_surrender: :1000 (29): ще избиваме комплекси и този път. Пожелавам успех на тези двама сладури. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Джулия и Галин ще пеят за Фикрет :mf_surrender: :1000 (29): ще избиваме комплекси и този път. Пожелавам успех на тези двама сладури. :1000 (29):

 

Галин тотално се е самозабравил. Последното, което ми казаха за участието му в Добрич го потвърди. Славата изобщо не се отразява добре на доста хора.

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Галин тотално се е самозабравил. Последното, което ми казаха за участието му в Добрич го потвърди. Славата изобщо не се отразява добре на доста хора.

Какво е станало?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галин тотално се е самозабравил. Последното, което ми казаха за участието му в Добрич го потвърди. Славата изобщо не се отразява добре на доста хора.

Отдавна се е самозабравил. А дори и сега да беше, пак му е рано. Поне да имаше глас. Просто си има някакви комплекси момчето, а и не знам какво е това постоянно хетеро парадиране. Мъчи се да влиза в образ, който му е чужд. Това е мега натоварващо. Беше тръгнал с хубави песни и реших, че ще прави музикантски проекти, ама после си призна в едно интервю, че иска да е комерсиален, за да печели кинти, докато е интересен, и после да ги вложи в бизнес. За съжаление нито ще е първият, нито последният с такава схема. Години наред се изреждаха разни разнообразни да цапат жанра, да го третират само като бизнес и когато се изчерпят, да си пренасочат интересите другаде, което явно показва, че музиката не им е призвание.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо преди години не излезе клипа на ''Стой на място'' на Лени Паришева?

Никога не е снимала Стой на место, а е мега яка... Да не говорим за дуета със Стамен. Той и днес ще върви с типичното си попфолк звучене. Дано някоя го възроди.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като стана дума за Галин.. :Д

 

 

Част от новата му песен.

 

Оле много е дразнещ. Тия самодоволни физиономии, тия муцунки...

 

В сънищата мокри влизал той. Сигурно затова си наду джуките.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като стана дума за Галин.. :Д

 

 

Част от новата му песен.

 

Супер противен, ужас.. и пак песен, която прилича на останалите му, погром.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И тая част дето я е пуснал е просто 1:1 с частта му на песента с Цв. Янева :mf_surrender:

 

Спокойно можеш да си запееш: луда си по мен и по моите мъни, тва между нас няя как да го бъди!

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И тая част дето я е пуснал е просто 1:1 с частта му на песента с Цв. Янева :mf_surrender:

 

Спокойно можеш да си запееш: луда си по мен, но и по моите мъни, тва между нас няя как да го бъди!

+1

Точно се чудех на коя песен ми прилича.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...