Jump to content


Online: Борис Дали и Елена Велевска - Ще си моя


Препоръчани коментари

Въпреки познатия до болка аранжимент на Боби Павлов има някакъв чар в песента.

Много добра комбинация са, отдавна не ми беше харесвала песен на Борис Дали.


 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много приятно изненадан съм от Борис Дали, както и очаквах. Частите на Елена също са адски добри и си пасват много! Клипчето е готино, подхождат си и визуално и в песента, която наистина е доста готина.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много добър проект. Включването на Елена е зверски добро а припева на Борис веднага се набива в главата.

Щом ''Ламята'' стана такъв хит, очаквам и тази да стане.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Въпреки познатия до болка аранжимент на Боби Павлов има някакъв чар в песента.

Много добра комбинация са, отдавна не ми беше харесвала песен на Борис Дали.

Такова е и моето мнение. Първоначално се издразних на раздрънкания аранжимент, но има нещо чаровно в песента и ме накара да се заслушам. Не знам дали сккоро пак ще я пусна, но не е изключено!

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Македонската Лорена :D :D Има нещо вярно за гласа...

 

А специално за корицата на клипа, както са го сложили тоя кадър си бие на нашенската Паришева на 100%. Не знам дали е търсен ефект, то не е изключено - те така навремето искаха и Деса да наваксат с Емилия и Димана. Но гласово са много различни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

А специално за корицата на клипа, както са го сложили тоя кадър си бие на нашенската Паришева на 100%. Не знам дали е търсен ефект, то не е изключено - те така навремето искаха и Деса да наваксат с Емилия и Димана. Но гласово са много различни.

Да, и на други кадри в клипа е 1:1 с Паришева, много кофти. Иначе няма как да отрека, че й дават приятни песни, в тая поне пее на български.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е лоша, но са искали да я направят ударна и за дискотеки, а изпълнението и мелодията на оригинала не позволяват някакво избухване и все едно се блъскат нещата в припева.

Тази не е ли македонка, прекалено дОбра е за милфче. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много готина песен, чак не очаквах. След няколко слушания усетих,че си пея постоянно мелодията, а това много не се случва в днешно време.

Видеото също е готино, мацката е яка. Гледах я и в Звездно и се държеше много много готино.

Успех на песента. Борис както винаги е чаровен, но може да поработи над стила си, че Коцко и Илиян спазват модните течения, но Борко още е с кожените панталони от 2007...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много готина песен, чак не очаквах. След няколко слушания усетих,че си пея постоянно мелодията, а това много не се случва в днешно време.

Видеото също е готино, мацката е яка. Гледах я и в Звездно и се държеше много много готино.

Успех на песента. Борис както винаги е чаровен, но може да поработи над стила си, че Коцко и Илиян спазват модните течения, но Борко още е с кожените панталони от 2007...

Да, тая е лъчезарна и говори смислено. Да те хване яд, че македонката се изразява по-добре от нашите пачи. Някак по-достойно стои. Да не си губи времето тука ще е най-добре!

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...