Jump to content



Online: Галена - Moro mou ( Бебето ми )


Препоръчани коментари

  • Отговори 134
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

След този проект Галена ми влиза в топ 4, евала й!

Какво да кажа за онези 100 човека, които са дали "-" - те нямат акъл :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Зверска песен, страшен хит! Не спирам да реплейвам! Жестока Галена, не знам дали е снимано вече след като се появи снимката на бременната Бионсе, но това за България е новаторски клип! Галена и Яница отново показаха кои са лидерките днес!
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е никак лоша песента. Да им е жива и здрава рожбата.

Мисля, че клипа е сниман преди да и порасне корема, обаче. В лицето изглежда супер слаба, на промоцията на Фики, и на коледната програма далеч не изглеждаше така. Пък и на такива тънки токчета, така разкрачена, че и да я въртят, кого лъже. Но идеята е страхотна! Добър проект.

20645797-497352780618945-2069381879-n.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Една от малкото причини, поради които все още да слушам чалга - Галена.

Винаги знае как да впечатли и поднесе нещо коренно различно от това, което си очаквал. Поздравления!

Link to comment
Сподели в други сайтове

The queen is back !

Няма какво да кажа повече, проект отново на световно ниво. За това я обичам Галена, защото винаги има идея, в случая и песента е много силна. Както винаги различна, просто ги разби !

Преса ще си реже вените.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Слабо е клипчето. :(

Сенуже, Фурнаджийско лопато ти кво искаш в 7 мия месец да се джаса като луда ли ... пфффф. Пффф ама от комплексарщина. Ако се чекне защо се чекне. ако стой както в случая , защо седяла. Честно няма угодия и ти вземи най накрая кажи коя харесваш и коя не, че се обърках. Всеки ден фаворитката ти е различна.

 

П.С. Браво на Галош изненада ме много приятно.Песен, клип , текст , музика- всичко испапано и да е живо и здраво детенцето им ?:)

Link to comment
Сподели в други сайтове

УАУ! Супер яката песен, скоро не ми е харесвало нищо от първото слушане, но тук се получи. Различно, качествено, със замисъл! Има защо да е лидер последните години. Поздравления и за бебето, да й е живо и здраво! :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Невиждано и новаторско! Седнала наш'та на една повредена пейка и се върти. Точка.

А няма ли да й се завие свят на тая бременна жена?!

 

Без думи останах! Тая изненадва винаги, никога не бях виждала и чувала такова нещо...

Включително гръцката част, която пее супер неразбираемо.

 

Ама се захласвате по всеки продукт, начи, колкото и да е елементарен и недостоен. Фенове сте, хубаво, ама критиката ви къде е..?

"Понякога ми се привиждат много странни хора! Наричат ги "нормални"...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Невиждано и новаторско! Седнала наш'та на една повредена пейка и се върти. Точка.

А няма ли да й се завие свят на тая бременна жена?!

 

Без думи останах! Тая изненадва винаги, никога не бях виждала и чувала такова нещо...

Включително гръцката част, която пее супер неразбираемо.

 

Ама се захласвате по всеки продукт, начи, колкото и да е елементарен и недостоен. Фенове сте, хубаво, ама критиката ви къде е..?

точно гръцкото си го пее с перфектен акцент и съвсем и се разбира всичко. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е никак лоша песента. Да им е жива и здрава рожбата.

Мисля, че клипа е сниман преди да и порасне корема, обаче. В лицето изглежда супер слаба, на промоцията на Фики, и на коледната програма далеч не изглеждаше така. Пък и на такива тънки токчета, така разкрачена, че и да я въртят, кого лъже. Но идеята е страхотна! Добър проект.

 

Всичко е грим и осветление, и не я въртят - камерата я обикаля, виждат се релсите.

 

Истински поп фолк - евала! :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...