Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

:Vishenka_05:

 

леля ти Петрана мачка на този фестивал!

 

Съжалявам, не слушам кебабчестоподобни лелички с глас, лъхащ на мешана скара на битака в Стара Загора!

Link to comment
Сподели в други сайтове

:Vishenka_05:

 

леля ти Петрана мачка на този фестивал!

Истинска кралица! :Vishenka_05: Преслава от нея явно е взела мимическите пресъдавания на части от текстовете на песните. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

И като пее върху плейбека какво е това? Пеене или плейбек....?

Тя не пее на живо пуснат и е студийния запис и тя си отваря устата... На едно две места мрънка леко ако имаш уши чуй...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Брутална! :Vishenka_05:

 

Няма втора като тази Преслава!

Жалко за Камелия , яко се излага , не си представям като почнат дуетите с участниците тя как ще пее като няма и грам глас , резил просто резил

Link to comment
Сподели в други сайтове

Съвсем реално погледнато какво точно може да предложи Камелия на един кандидат, който не е поп-фолк изпълнител?

Нищо, не е открила топлата вода!

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нищо, не е открила топлата вода!

Даже и в Пайнер не може да го уреди, ако е поп-фолк изпълнител, а ако не е - съвсем :mf_surrender: Ивана набута Роксана, друг е въпроса, че освен цигании, друго не чухме от нея.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Даже и в Пайнер не може да го уреди, ако е поп-фолк изпълнител, а ако не е - съвсем :mf_surrender: Ивана набута Роксана, друг е въпроса, че освен цигании, друго не чухме от нея.

Ми тя Ивана не ли циганка, какво очакваш да чуеш от тази кръчмарка освен циганьорски напеви за свирки в гората? :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ми тя Ивана не ли циганка, какво очакваш да чуеш от тази кръчмарка освен циганьорски напеви за свирки в гората? :mf_surrender:

Не е, спри да се държиш нелепо, не ти отива на възрастта, не си на 12.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е, спри да се държиш нелепо, не ти отива на възрастта, не си на 12.

Но е жалка лицемерка, без капка хубава песни в последните години. А нея не й отива на 40 да пее за течен шоколад, червени точки, златни и прочие, но нея не я порицаваш, а мен ме? :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Този въпрос са ми го зададАха много хора оше като излязАха...

:happybday:

"Понякога ми се привиждат много странни хора! Наричат ги "нормални"...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Но е жалка лицемерка, без капка хубава песни в последните години. А нея не й отива на 40 да пее за течен шоколад, червени точки, златни и прочие, но нея не я порицаваш, а мен ме? :3fdb8960598fa63e:

Аз за Роксана говорех, че пее цигани, пак не се разбрахме. И Ивана има достатъчно хубави песни през последните години, не бери грижа. Само "Ало, мамо" и "Благодаря ти, Господи" слагат 95% от чалга дискографиите в коша.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма втора като тази Преслава!

Жалко за Камелия , яко се излага , не си представям като почнат дуетите с участниците тя как ще пее като няма и грам глас , резил просто резил

+1

Link to comment
Сподели в други сайтове

Глория, как мъчи Невена :mf_surrender:

 

Е как да не :D Млада, талантлива, свежа :D

 

Иначе най ме е яд за това момиче Невена. Готин глас, нелоши песни и направиха, но все нещо не достига при нея или при продуцирането и.

 

Брутална! :Vishenka_05:

 

Супер свежарка е :) Забавлява се и е естествена - нещо, което във всичките формати съм видял само у нея и Десислава.

Ивана и Глория се стремят да си придават важност, заедно с Мария (нали и тя беше жури някъде).

Есил Дюран също беше доста адекватна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е live пее върху плейбека , впрочем само си отваря устата без да пее. на 1:50 сек съвсем леко се обажда

Всички тогава пееха на плейбек, дори и двете големи:

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всички тогава пееха на плейбек, дори и двете големи:

 

 

Забележете и публиката колко е по-различна като манталитет. Кефят се, радват се, възприемат певиците наистина като звезди - днес са толкова достъпни, че никой не ги бръсне за 2 стотинки. А специално Глория, п о такива концерти предизвикваше истерия, равностойна на днешните приеми на Преслава, Галена и т.н., че и доста по-сериозни бисове е имала в онези години, отколкото може да получи една певица в днешно време. Публиката и младежта е променена и то не за добро. Това личи и в цялостното културно развитие на България, какво остава в чалгата, на която вече не се гледа с добри очи, както е през 1999 г. например.

Редактирано от gotiniq
Link to comment
Сподели в други сайтове

Всички тогава пееха на плейбек, дори и двете големи:

 

 

То пък ДесиСлава хич не е била "голяма" в това време, по-скоро на ниво Биляна, хитовете й идват чак през 2000-та.

Link to comment
Сподели в други сайтове

През 90-те нямаше такова нещо като 'ниво Биляна'. Този тип 'ниво' се създаде след 2000, когато дадени изпълнители вече имаха завиден превес над други не само откъм успехи, а и откъм изявена фенска маса. На фона на тях някои като Биляна, Милица, Соня Немска, до 2014 и Яница не успяваха да изпъкнат. Докато през 90-те, макар и също да имаше някои най-изявени като Глория, Тони Дачева, Румяна и Сашка Васева, и на почти всички останали се даваше шанс да имат някакви успехи- тази музика гърмеше отвсякъде, все пак. Единици бяха онези, които никой не отразяваше и Деси Слава със сигурност не беше сред тях, колкото и да ви се налага това от някои хора тук. На нея просто ТОП славата й дойде 2000 година, това е.

 

Честито на Галена, съвсем очаквано Moro Mou е номер 1 в Сигнал!

Link to comment
Сподели в други сайтове

През 90-те нямаше такова нещо като 'ниво Биляна'. Този тип 'ниво' се създаде след 2000, когато дадени изпълнители вече имаха завиден превес над други не само откъм успехи, а и откъм изявена фенска маса. На фона на тях някои като Биляна, Милица, Соня Немска, до 2014 и Яница не успяваха да изпъкнат. Докато през 90-те, макар и също да имаше някои най-изявени като Глория, Тони Дачева, Румяна и Сашка Васева, и на почти всички останали се даваше шанс да имат някакви успехи- тази музика гърмеше отвсякъде, все пак. Единици бяха онези, които никой не отразяваше и Деси Слава със сигурност не беше сред тях, колкото и да ви се налага това от някои хора тук. На нея просто ТОП славата й дойде 2000 година, това е.

 

Честито на Галена, съвсем очаквано Moro Mou е номер 1 в Сигнал!

 

 

Навремето всички имаха хитове, просто щото бяха нови на пазара... въобще те бяха пазара. Нямаше наложени или са били на пръстите на двете ръце.

 

После пазарът се пренасити... около 2005та. И почна обратно броене. Така първата зверска криза беше 2008ма, а последната е миналата година. Бих казал най-слабата от 99та насам. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...