Jump to content



Имали ли сте връзка с женен мъж?


  

40 потребители гласуваха

Нямате права да гласувате или да виждате резултатите от тази анкета. Ако искате да дадете своя глас, абонирайте се за клуба или темата. Моля, впишете се в сайта или се регистрирайте, за да гласувате в анкетата.

Препоръчани коментари

  • Отговори 52
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Може да се каже. :D

И ти ли, Бруте?!

Всички си падат по забраненият плод, само аз по Алекс хаха, иначе съм на мнение, че всичко трябва,да се опита в тоя живот, така че и с женен ще пробвам, но да,е млад.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И ти ли, Бруте?!

Всички си падат по забраненият плод, само аз по Алекс хаха, иначе съм на мнение, че всичко трябва,да се опита в тоя живот, така че и с женен ще пробвам, но да,е млад.

Е ти да не мислиш че съм бил с дъртак.? Беше на 28 😂

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е ти да не мислиш че съм бил с дъртак.? Беше на 28 😂

Нещо подобно да съм казал?!

За мен 28 към момента е ту мъч. Най-много 27 хихи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не съм и не ме влече :dontknow: Струва ми се долно както за теб самия, така и за женената двойка. Мъж, който не е щастлив в брака си, а не му стиска да си го признае и да вземе съответните мерки, за мен е слаб и подмолен.

 

Мисля, че ако хипотетично попадна в такава ситуация, веднага бих поискал от него да се разведе.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Така...

 

1. Видях заглавието на темата и си викам "Що пък за глупава тема е това?", и за това реших да я отворя да видя.

2. Гледам има анкета, че и гласували... Викам си "Голяма тъпотия, кой ще се отбележи с "да" в такова нещо?".

3. Оказа се, че имало и такива! :helpsmilie: :helpsmilie: трима баш!

4. Викам си "това е някой, който иска да се подиграва с темата". То пък и подробно сте го разказали! :mf_surrender:

5. За капак, те повечето пък били момчета, имали връзка със женен мъж!! :whistling:

 

Мислих си, че съм видял всичко...

Не съм. :baaasmiley:

Не, не си видял всичко уверявам те. Не ме познаваш щото.

 

Свестните, дето са застраховани от влюбване, да не пишат тук, моля!

"Понякога ми се привиждат много странни хора! Наричат ги "нормални"...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не, не си видял всичко уверявам те. Не ме познаваш щото.

 

Свестните, дето са застраховани от влюбване, да не пишат тук, моля!

Хайде да не осираме темата, ако обичаш. :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хайде да не осираме темата, ако обичаш. :whistling:

Сам го правиш. Аз отговарям на постинг.

"Понякога ми се привиждат много странни хора! Наричат ги "нормални"...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не съм и не ме влече :dontknow: Струва ми се долно както за теб самия, така и за женената двойка. Мъж, който не е щастлив в брака си, а не му стиска да си го признае и да вземе съответните мерки, за мен е слаб и подмолен.

 

Мисля, че ако хипотетично попадна в такава ситуация, веднага бих поискал от него да се разведе.

И аз така, ала едвали ще го.направи. Явно сме много чистолюбиви!

Иначе като се замисля всички са изживели страхотни моменти...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не съм и не ме влече :dontknow: Струва ми се долно както за теб самия, така и за женената двойка. Мъж, който не е щастлив в брака си, а не му стиска да си го признае и да вземе съответните мерки, за мен е слаб и подмолен.

 

Мисля, че ако хипотетично попадна в такава ситуация, веднага бих поискал от него да се разведе.

 

И като ти каже че няма да стане, поради щото така, ко прайм?

Link to comment
Сподели в други сайтове

А като не моеш го изкараш от системата? или пък, въпреки всичко, е човека на живота ти?

О, разбира се надявам се да не е той човека!

Ами като Танчето из такситата и хотелите 12 години.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не съм бил нито с омъжена жена, нито с женен мъж. Може би разсъждавам по 'лапешки (макар да ми е минало времето отдавна) но за мен би било голямо неуважение подобно нещо.

 

Скандален си! И аз искам така, ама да е някой, който да отговоря на хилядата ми претенции или да е любов от пръв поглед!

Горката жена, явно с тебе му е било по-хубаво, отколкото с нея...

Сигурно е много гадно да си жена и мъжът ти да те зареже за друг мъж. :confused:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не един мъж обича да си чеше егото! Който си ходи си ходи. Познавам много такива, при мен аз се отдавам изцяло и само с една. Но като ми омръзне или срещна нещо по добро ги зарязвам (забравям) Не мога да съм с човек който не обичам или не ме привлича нещо в него. Труден съм! То и затова сигурно имам една голяма любов и за втора не съм сигурен, че ще срещна. :)

Не съм и не ме влече :dontknow: Струва ми се долно както за теб самия, така и за женената двойка. Мъж, който не е щастлив в брака си, а не му стиска да си го признае и да вземе съответните мерки, за мен е слаб и подмолен.

 

Мисля, че ако хипотетично попадна в такава ситуация, веднага бих поискал от него да се разведе.

Двама трезвомислещи в темата.

И аз не разбирам как може да си с един човек, който те ползва само за секс и за удоволствие, което не получава от жена си. Не разбирам и също колко малко самочувствие трябва да имаш, за да си със някой който те слага на второ място. Не схващам самата идея на това да си със обвързан човек. Света е толковаааа голям, че трябва да си много закъсал да се хванеш за нещо подобно, че чак и да се влюбиш. Не го разбирам и за мен не е нормално. Не съм го правил, нито някога ще го правя.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Двама трезвомислещи в темата.

И аз не разбирам как може да си с един човек, който те ползва само за секс и за удоволствие, което не получава от жена си. Не разбирам и също колко малко самочувствие трябва да имаш, за да си със някой който те слага на второ място. Не схващам самата идея на това да си със обвързан човек. Света е толковаааа голям, че трябва да си много закъсал да се хванеш за нещо подобно, че чак и да се влюбиш. Не го разбирам и за мен не е нормално. Не съм го правил, нито някога ще го правя.

 

Относно първото, не във всички случаи това е така. Разбира се има и такива връзки, но не на 100%. Отношенията в семействата винаги са много индивидуални, причините поради които мъжът не може да се разведе могат да бъдат много. Има случаи, в които имат общ бизнес, успешен и граден години наред, с големи кредити и т.н. И примерно двамата са заедно само заради това, защото след евентуален развод всичко, постигнато с много пари и труд, може да рухне. През останалото време, си живеят като съквартиранти, а има и дни наред, в които дори не се виждат. Други пък не се развеждат заради имоти, роднини, репутация, деца и др. Така че понякога извънбрачната връзка не се гради само на секс и в доста моменти, не ти си на второ място, а съпругата. Мога да дам много примери, но не искам да изпадам в такива големи подробности. Идея няма. Никой не иска да попада в такава ситуация, но то не е концерт по желание, просто един ден ти се случва и е по-силно от теб. Недей да се заричаш, защото не се знае животът какво може да ти предложи. :)

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Mного деликатна тема, със сигурност няма правилно или грешно мнение по въпроса. Понякога човек губи достойнството си според хората, но се чувства обичан. А нима любовта и това да се чувстваме все едно летим не е нещото за което живеем. После идва й болката много често, но всичко си има цена. Аз самият нямам намерение да съдя никого, защото не съм бил на неговото място.

 

Много е лесно да си представяме нещата хипотетично и на думи, но когато емоционалната връзка играе роля, взимаме решения които дори не сме си помисляли. За мен, живота ни като съвкупност от мигове и спомени е прекалено кратък за да мислим дали си заслужава, дали ще сме на второ, трето или пето място. Слушайте сърцето си, но се забравяйте, че всичко си има цена и тя ще БЪДЕ платена рано или късно.

 

Да сте живи и здрави и много много щастливи. Няма значение с кого, ако на вас ви е ОК :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Имал съм предложения от женени, но съм отказвал, разбира се!

Имах лека забежка с обвързан, но там е... сложно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Относно първото, не във всички случаи това е така. Разбира се има и такива връзки, но не на 100%. Отношенията в семействата винаги са много индивидуални, причините поради които мъжът не може да се разведе могат да бъдат много. Има случаи, в които имат общ бизнес, успешен и граден години наред, с големи кредити и т.н. И примерно двамата са заедно само заради това, защото след евентуален развод всичко, постигнато с много пари и труд, може да рухне. През останалото време, си живеят като съквартиранти, а има и дни наред, в които дори не се виждат. Други пък не се развеждат заради имоти, роднини, репутация, деца и др. Така че понякога извънбрачната връзка не се гради само на секс и в доста моменти, не ти си на второ място, а съпругата. Мога да дам много примери, но не искам да изпадам в такива големи подробности. Идея няма. Никой не иска да попада в такава ситуация, но то не е концерт по желание, просто един ден ти се случва и е по-силно от теб. Недей да се заричаш, защото не се знае животът какво може да ти предложи. :)

Какво общо има бизнеса със това да са семейство? Те пак могат да са партньори, но да са разведени и той да бъде с теб. Такива мъже просто залъгват любовниците си, само и само за да са на разположение и им дават срокове, че нещата някога ще бъдат различни, но никога не са. Ето примерно Таня вече толквоа години чака тоя да остави жена си и тя си погубва младините, а той си е осигурил всичко. Ти си направила този избор и аз не те съдя, но просто не ми харесва самата мисъл "Сърцето не пита в кого да се влюби"...Как да не пита? Аз може да се влюбя в най-пропадналото момиче на света, но ще си кажа че това не е за мен и ще се отдръпна максимално и с времето ще мине. Трябва да поставяш себе си на първо място и поне малко да си егоист в тоя живот, иначе няма да те чака нищо добро.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Така...

 

1. Видях заглавието на темата и си викам "Що пък за глупава тема е това?", и за това реших да я отворя да видя.

2. Гледам има анкета, че и гласували... Викам си "Голяма тъпотия, кой ще се отбележи с "да" в такова нещо?".

3. Оказа се, че имало и такива! :helpsmilie: :helpsmilie: трима баш!

4. Викам си "това е някой, който иска да се подиграва с темата". То пък и подробно сте го разказали! :mf_surrender:

5. За капак, те повечето пък били момчета, имали връзка със женен мъж!! :whistling:

 

Мислих си, че съм видял всичко...

Не съм. :baaasmiley:

 

Теб не те ли е дундуркал женен? :3fdb8960598fa63e:

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...