Jump to content



Кой изпълнител бихте искали да видите на следващото Super Bowl Halftime Show?


Super Bowl Halftime Show 2018  

40 потребители гласуваха

Нямате права да гласувате или да виждате резултатите от тази анкета. Ако искате да дадете своя глас, абонирайте се за клуба или темата. Моля, впишете се в сайта или се регистрирайте, за да гласувате в анкетата.

Препоръчани коментари

След разбивацията от страна на Гага вчера ми е интересно да видя мнението на форума по отношение на това кой според вас трябва да е достойното продължение след нея? По чужди форуми и сайтове вече се правят предложения и предположения, но нека да видим какво мисли Рамания- кой според вас трябва да е водещото име на Super Bowl Halftime Show догодина?

Посочил съм главно изпълнители от А листата, както и такива, които са близо до там и за които съм забелязал, че са любимци във форума. Ако съм забравил някой потенциален фаворит, моля да бъде добавен от модератор.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 49
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Има доста изпълнители, които са достойни да пеят на следващото Super Bowl Halftime show.

Бих се много зарадвала, ако пеят Риана, Ариана Гранде, Кели Кларксън, Лиан Раймс, Ники Минаж...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Лана, разбира се!

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Риана.

Отчасти Тейлър и Бийбър.

 

+1

 

Време е Рира да опита.

Майли би направила супер шоу само с Party in the USA. Но мисля че и трябва поне още един албум.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз самият гласувам за Адел (ще разбие с глас дори и само да стои с един микрофон на сцената), Ариана (същата работа, но навярно ще направи и добро шоу), Риана (на нея най-отдавна й е време, ще е страхотна), Тейлър (главно защото ми е любимка, но смятам че може да е много колоритна, а и американците си я обичат и ще троши рейтинги) и накрая с някои резерви Лана (за жалост не е точно А име и не знам дали ще донесе добър рейтинг, но откъм дълбочина и емоция ще е ТОП).

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ох, сега видях анкетата хубаво :roll1: И The Weeknd също според мен би бил страхотен избор :) А Майли и Джъстин няма да са скучни, но са прекалено скандални като че ли за този тип шоу.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ох, сега видях анкетата хубаво :roll1: И The Weeknd също според мен би бил страхотен избор :) А Майли и Джъстин няма да са скучни, но са прекалено скандални като че ли за този тип шоу.

Ами тъкмо ще имаме Janet&Justin 2.0. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Selena Gomez.

Гледал съм доста нейни представяния и доста се старае.

Няма да смаже със живи изпълнения като Гага, но да не би Кейти да го направи ?

 

Селена няма искуство, ще се изложи. Рано и' е.

Link to comment
Сподели в други сайтове

a Justin Timberlake ?? JLO ?

Посочих главно изпълнители, на които пик-ът им е в последните 5-10 години или в момента. А и Джъстин Тимбърлейк е участвал вече, макар и не като водещ изпълнител. Някой ако иска да ги добави с Джей Ло, не са лоша идея. Аз не мога да си поправям поста.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Риана.

 

На Тейлър ѝ е рано, както и на другите посочени. Адел бе поканена тази година, но отказа, няма смисъл да се надяваме, че ще се съгласи изобщо, тя беше категорична. За 2018, Риана е най-логичният вариант, а може би и някоя банда. Тейлър през 2019/2020 може. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

обаче наистина Риана ще мачка с Work,Bitch,This Is What You Came For

 

леле ако пее и стари песни направо не ми се мисли

Това е песен на Бритни, а другата на Калвин Харис. Може Бритни да поканят за догодина! :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това е песен на Бритни, а другата на Калвин Харис. Може Бритни да поканят за догодина! :3fdb8960598fa63e:

 

Бритни не става вече за нищо. Ако тя перформира на Super Bowl, това ще е погребанието на кариерата и'.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бритни не става вече за нищо. Ако тя перформира на Super Bowl, това ще е погребанието на кариерата и'.

Няма лошо, тъкмо по-малко конкуренция за Джоан :3fdb8960598fa63e: :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз, между другото, доста се чудих дали да не сложа такива като Бритни, Джъстин Тимбърлейк, Кристина и т.н. които пеят от 90-те, но реших да посоча по-младите и актуални към днешна дата. А и конкретно тези тримата са участвали в предишни шоута. В анкетата единствена Риана е от 'по-старите' :D и е започнала да пее от преди 2006.

Цъкайте на опцията Друг ако не ги добави някой, тя си е за това.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...