Jump to content



Кой изпълнител бихте искали да видите на следващото Super Bowl Halftime Show?


Super Bowl Halftime Show 2018  

40 потребители гласуваха

Нямате права да гласувате или да виждате резултатите от тази анкета. Ако искате да дадете своя глас, абонирайте се за клуба или темата. Моля, впишете се в сайта или се регистрирайте, за да гласувате в анкетата.

Препоръчани коментари

Няма лошо, тъкмо по-малко конкуренция за Джоан :3fdb8960598fa63e: :roll1:

 

Ами последните няколко години много се вдигна нивото, все силни перформанси. И Бритни знаем каква е и ако бичи на плейбек, сигурно ще отнесе много хейт и отново ще получи нервен срив. Това не е хапка за нейната уста. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 49
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

А наясно ли сме че никой от изброените няма да бъде допуснат и да припари дори самостоятелно до тая сцена? Виж, ако се групират по минимум 3ма, може. Адел не и е мястото междудругото там, да не говорим че тя самата е наясно и не иска, щом е отказала и е била дала път на Германота.

 

Иначе - да пуснат някой от старата гвардия, примерно Тина, Шер, Селин Дион ...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Уоу ! наистина е гласище но колко хита има ?

Bang Bang, Price Tag, Flashlight, Domino, Who's Laughing Now, Do It Like A Dude + Nobody's Perfect, ще й стигнат за 14-15 минути.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Bang Bang, Price Tag, Flashlight, Domino, Who's Laughing Now, Do It Like A Dude + Nobody's Perfect, ще й стигнат за 14-15 минути.

Нека зададем въпроса по друг начин - тая има ли изобщо хит в Америка? И там изобщо чувалили са за нея като самостоятелен изпълнител, или я бъркат примерно с Кати Пери?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бруно Марс имаше два албума и беше на 29, когато направи едно от най-гледаните шоута на всички времена. Включиха се и Red Hot Chilli Peppers, но май не бяха обявени предварително.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нека зададем въпроса по друг начин - тая има ли изобщо хит в Америка? И там изобщо чувалили са за нея като самостоятелен изпълнител, или я бъркат примерно с Кати Пери?

:roll1: :roll1: :roll1: :roll1:

Уби я. Не знам, не се интересувам, не чета техни форуми.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Замислих се колко яко би се получило на Пинк едно такова шоу. Има репертоара, хитове, таланта, да не говорим за уменията ѝ на сцената - несравними. Представете си един микс от So What, Raise Your Glass, Fuckin' Perfect, Get This Party Started и за традиционния reunion - Lady Marmalade! Ще е брутално. Да не говорим пък колко още хитове има, които може да включи - Try, Just Give Me a Reason, U + Ur Hand, Stupid Girls, Don't Let Me Get Me... Пинк за Супер Паницата 2018!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Замислих се колко яко би се получило на Пинк едно такова шоу. Има репертоара, хитове, таланта, да не говорим за уменията ѝ на сцената - несравними. Представете си един микс от So What, Raise Your Glass, Fuckin' Perfect, Get This Party Started и за традиционния reunion - Lady Marmalade! Ще е брутално. Да не говорим пък колко още хитове има, които може да включи - Try, Just Give Me a Reason, U + Ur Hand, Stupid Girls, Don't Let Me Get Me... Пинк за Супер Паницата 2018!

Няма hype-a за съжаление. Може би ако има нов успешен албум, ще й се получи. Към момента обаче мисля, че има много по-подходящи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма hype-a за съжаление. Може би ако има нов успешен албум, ще й се получи. Към момента обаче мисля, че има много по-подходящи.

Да, тя албум даже няма от 2012, изключвам онази кънтри колаборация, която беше за кеф. Макар че тя е много харесвана, ако се завърне, предполагам пак ще е успешна - миналата година изкара хит, макар и песента да беше бливоч.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дадох своя глас за Тейлър, Адел, Рияна, които биха се представили блестящо.

+ Лана, макар да не е възможно на този етап, но си ми е слабост!

 

Прочетох горните постове и съм твърдо за ПИНК! Тая жена е убиец!

Джеси Джей е огромен глас, но за жалост недооценена.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

На Риана и Адел им е време, всички останали от листата според мен са мноооого далеч още, може би следващ подходящ би бил The Weeknd ако задържи интереса към себе си, или двуметровото кънтри нещо, ако не флопне със следващия си албум, както си мисля, че ще стане.

 

Определено обаче бихме били свидетели на нещо доста по-грандиозно, ако на сцената се качат Тимбърлейк, Пинк, Шакира или Джей Ло, та дори и Агилера, жалко, че не са в топа в момента.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

The Weeknd, разбира се - хитове, глас, поведение - всичко го има! Кралят ще размаже :Vishenka_05:

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...