Jump to content



Като две капки вода


Препоръчани коментари

Деси- Ваня Костова... :roll1:

Издислав в бутона на късмета! Егати гаврата! :roll1:

Тя без това не знае английски трябваше да й се падне, пък в гръб човек не може да разпонае Деса ли е, Фики ли е, Азис ли е? :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 855
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Др седмица вече ще й е комфортно и като глас и като кг :3fdb8960598fa63e: :Vishenka_05:

 

 

хахаххах..100% ще има такива коментари в понеделник :D

 

Днес прекалено надолу я избута журито. Миро примерно беше много по-зле, там имитацията беше нула.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Магърдич как е пуснал чалга или ще излезе с номера, че "Is this love" е етно поп парче? :D

 

С тоя номер ще излезе.

 

Миналата година, като са имитирали Преслава, е било с рок песен...

 

Надявам се за Деса да направят изключение и да допуснат "Майната ти на тебе" в ефир.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Миличък, твоето мнение хич не ме вълнува, само това ще ти кажа!

Браво на Фънки, дори и без да съм гледал останалите знам, че Деса е била най-зле. :Vishenka_05:

Но вървиш като кученце да ми се обясняваш след всеки пост, миличък.

 

Публиката все пак е харесала изпълнението на Деси Слава, което е най-важно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как може да сравняваш Шоколадката на Кама с адски трудния образ на Деса днес? Ако й се бе паднала народна песен щяхте да кажете, че си е в нейната ниша, сега при толкова трудна песен не е нужно да се плюе.

Все пак визуално изглежда мн яко и събра най-мн лайка, а и е трета по вот.

 

 

 

Какво изтръпвате ? От 8 изпълнения, ДЕса беше най-слаба. Това не значи, че е била дъното на дъното. За формата е последна. Факт. А зрителският вот се вижда, че които са по-известни, получават вот.

 

Реалностите са други.

 

Фънки не я хвали. Просто си премълча реалното мнение. И най-вече щото беше първа за вечерта и да почнат позитивно.

 

Кама няма никакъв авторитет, Деса пък не се представи на добро ниво в копирането.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Др седмица вече ще й е комфортно и като глас и като кг :3fdb8960598fa63e: :Vishenka_05:

Преувеличаваш...

 

Много гадно я преебаха. Верно, не бе най-добрата, но не заслужаваше журито да я постави на предпоследно място. Някъде по средата. Затова и не исках да участва, защото знаех, че от журито ще й правят спънки, но да не правим изводите от първото предаване.

Другата седмица определено ще й е по-добре и може да е победител.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Леле гледах Виктор Калев... тоя човек ми събра очите, жалко, че не са го навили да участва, тва е невероятен талант.

 

Деса е казвала, че Ваня Костова й е една от любимите певици, така че очаквам да се представи на ниво.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Но вървиш като кученце да ми се обясняваш след всеки пост, миличък.

 

Публиката все пак е харесала изпълнението на Деси Слава, което е най-важно.

На теб да ти се обяснявам? Че какъв си ти? :3fdb8960598fa63e:

Искам на Фатмето Кръглата Нула да й се падне Издислав, тя нали и бе това е кръгло зеро по Английски и по пеене, тъкмо ще се изложи както само тя си може. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Публиката все пак е харесала изпълнението на Деси Слава, което е най-важно.

 

 

Обяснявахте вчера на Камелотите, че са заблудени, ама вие никак не сте далеч от тях.

 

Ясно е, че Деса е име. Но толкова ли е трудно да признаете, че всички бяха по-добри от нея.

 

А това с тегленето, според мен е нагласено отдавна - кой на кого.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добре знаете, че Десислава не беше най-зле. Чета коментарите и на няколко други места и със сигурност не е сред най-оплюваните.

За мен бе изненада високата позиция на Джаферович, явно той е този който е дошъл за реванш с ДС. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

.

 

Ясно е, че Деса е име. Но толкова ли е трудно да признаете, че всички бяха по-добри от нея.

 

Според теб всички са били по-добри. Не забравяй да присъстват тези думички в изреченията, не пишеш вселенска истина.

 

Всеки има мнение и всеки може да прецени за себе си, кое е било най-добро и кое не :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Деса, Люси и Михаела имаха най-трудните песни. Михаела даже през цялото време пееше като себе си, затова се изненадах, че и журито я критикува, а след това й даде мн точки.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама то във вените на Фатмес Кръглата нула, от самото й пръкване на този свят тече турска кръв, тя не се е потурчила от вчера или днес! А сигурно е и обрязана :roll1:

Ох, тази вечер достойно замествам ЛелятиАН :roll1:

 

Модераторите спят ли вече?

Какви са тия натурални глупотевини, я се стягайте малко и спазвайте добрия тон в общуването, били то и онлайн. :confused:

 

Иначе Петя накрая разби с глас, в залата сигурно е било още по-яко.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На теб да ти се обяснявам? Че какъв си ти? :3fdb8960598fa63e:

 

Аз съм потребител на музикален форум, който не се излага публично с инфантилно поведение, както го правят други.

 

Ох, тази вечер достойно замествам ЛелятиАН :roll1:

Мечтай си, лелката поне може да разсъждава нормално на теми, в които не присъства Деси Слава. Копието никога не е по-добро от оригинала.

 

Джаферович е нереално високо в класацията, журито яко го бутат.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сенуж, продължавай с флуудиш и ще си починеш от форума! Смятай този пост за последно предупреждение!

Ще помоля и другите да се придържат към темата и да не намесват други изпълнители и предавания! Благодаря.

 

Обединих двете теми!!!

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

ДЕСИ СЛАВА ПОСТАВИ БРУТАЛЕН СТАРТ НА „КАПКИТЕ“, ФЪНКИ Я ПОЗДРАВИ

 

Сега отново изгледах представянето от снощи. Не е изобщо толкова зле, колкото се опитваха да го представят някои хора тук.

Деси Слава беше притеснена, а и не е от най-подскачащите на сцената, беше й трудно да съчетае двете неща, но се справи.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според теб всички са били по-добри. Не забравяй да присъстват тези думички в изреченията, не пишеш вселенска истина.

 

Всеки има мнение и всеки може да прецени за себе си, кое е било най-добро и кое не :whistling:

 

 

Тука не става дума за преценка, вие сте тотално субективни в мислите си. Щом е Деса винаги ще кажете, че е била супер или поне прилично. А се подигравате на Камелотите.

 

Честно, мислех ви за по-обективни от тях, но щом не можахте да признаете слабата адаптация на Десита, няма какво повече да допълня.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...