Jump to content



Кой искате да напусне къщата на Вип Брадър Рамания ?


Kой ?  

45 потребители гласуваха

Нямате права да гласувате или да виждате резултатите от тази анкета. Ако искате да дадете своя глас, абонирайте се за клуба или темата. Моля, впишете се в сайта или се регистрирайте, за да гласувате в анкетата.

Препоръчани коментари

  • Отговори 32
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Най-активни дни

Топ коментиращи в тази тема

Призовавам Биг брадър да измисли втора къща и да изпрати Кака Кели на заточение там за една седмица, след което изненадващо да я върне в Къщата с пълен имунитет до края на формата. Нека всички да откачат! :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Призовавам Биг брадър да измисли втора къща и да изпрати Кака Кели на заточение там за една седмица, след което изненадващо да я върне в Къщата с пълен имунитет до края на формата. Нека всички да откачат! :3fdb8960598fa63e:

края на формата е в неделя.

т'ва са последните елиминации.

Обаче кака кели започна с близо 80% вот и сега се изравни с диннев.

супер силен играч се оказа.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Кели е същинска Преси, винаги се съживява от пепелта!

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Шок и погнуса. Съобщиха ми грозната вест, докато рехабилитатори ми наместваха тазобедрената става в Девин. Ще се моля да имам съдбата на моята любимка Преслава, молете се и вие! Обичам ви много! Ако бях в къщата щях да ви изпея нещо и след това две минути да ви изпращам поклони и въздушни целувки, докато започнете да ме викате на бис! Най-голямата награда сте ми вие!

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...