Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

:Vishenka_05: :Vishenka_05: :Vishenka_05:

Уникални! :Vishenka_05:

Някой има ли си представа защо имат съвместни участия?И защо не пя на концерта в Арената?"Златото ми"си беше добра песен и хит.Също и ме озадачи на концерта защо Емануела пя само 1 песен с Коцето.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И бухта пак е по обичана от оная съсухрена от злоба и тънки устнички Гаргамела! :D :D :D

Чакате ли хита и на Бездария...милите толкова се молят това да е хит,че вече и свещи палят.Отдавна са забравили какво е това в нейната кариера.

Знаят,че и това ако се окаже боза ,вече ще е тотален крах и пак ще ги спукат от бьзик 1000%20(29).gif

 

С кеф ви гледам отстрани :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Толкова много ви е мъчно, че Пайнер пропадна, че си изсмуквате от пръстите някакви успехи дори на Деса. Няма смисъл, не става момата и това е...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Толкова много ви е мъчно, че КАМЕЛИЯ пропадна, че си изсмуквате от пръстите някакви успехи дори на Кама. Няма смисъл, не става момата и това е...

 

+1 и не може да пее

Link to comment
Сподели в други сайтове

+1 и не може да пее

 

Да, забелязва се в последните години сериозно изхабяване на гласа, като се губи точно фалцетното и пеене. Сериозен съм, не се бъзикам...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, забелязва се в последните години сериозно изхабяване на гласа, като се губи точно фалцетното и пеене. Сериозен съм, не се бъзикам...

 

:roll1:

да ,снощи показа в национален ефир как се е изхабил

:mf_surrender:

 

не се шегувам с този въпрос...

Камелия ще ни попее ли в Гласът на живо???

ТА ВСИЧКИ ДА Я РАЗБЕРАТ ВЕЧЕ :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

https://www.facebook.com/plazanight/videos/...55036658119511/

 

Пръснали са :)

 

Джордан, защо не поема участия? Много странно, според мен ще има стабилно бройка, че той само хитове има, дори и старите му песни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

:roll1:

да ,снощи показа в национален ефир как се е изхабил

:mf_surrender:

 

не се шегувам с този въпрос...

Камелия ще ни попее ли в Гласът на живо???

ТА ВСИЧКИ ДА Я РАЗБЕРАТ ВЕЧЕ :3fdb8960598fa63e:

 

Вероятно Кама ще ви попее, прави го от 20 години, но за разлика от Деса си запаза гласа, разви го и сега е ОК.

 

Но както и да е, чакаме новичка песен от Кама, която видно ще се превърне в събитие тук, а ти ще си иядядеш пръстите от яд....

Link to comment
Сподели в други сайтове

се запаза гласа, разви го и сега е ОК.

 

1000%20(10).gif :roll1:

това с гласа да не става бе-да се развива хаахахахахахахахха

или го имаш или го нямаш

Ти що не си развиеш гласа и да го пазиш ,та да пропееш :roll1:

 

в опитите си да защитиш една бездарница ставаш чак смешен с такива изречения :mf_surrender: :mf_surrender: :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

1000%20(10).gif :roll1:

това с гласа да не става бе-да се развива хаахахахахахахахха

или го имаш или го нямаш

Ти що не си развиеш гласа и да го пазиш ,та да пропееш :roll1:

 

в опитите си да защитиш една бездарница ставаш чак смешен с такива изречения :mf_surrender: :mf_surrender: :mf_surrender:

 

Напротив, пеенето (гласът) се развива с вокална практика при педагог.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И бухта пак е по обичана от оная съсухрена от злоба и тънки устнички Гаргамела! :D :D :D

Чакате ли хита и на Бездария...милите толкова се молят това да е хит,че вече и свещи палят.Отдавна са забравили какво е това в нейната кариера.

Знаят,че и това ако се окаже боза ,вече ще е тотален крах и пак ще ги спукат от бьзик 1000%20(29).gif

 

С кеф ви гледам отстрани :3fdb8960598fa63e:

Единствената злоба, която аз наблюдавам отстрани си ти и жалките ти опити да принизиш Камелия и яката песен, която ще пусне. Не знам какво толкова се кефите, че цялата дискотека пее песен, която стана такъв хит заради Азис, който й направи кавър и я популяризира.

 

п.с. Нищо лошо към Деса и песента, доста ми е любима, но реално погледнато е така.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Напротив, пеенето (гласът) се развива с вокална практика при педагог.

 

да когато имаш дарба и просто трябва да се ошлайфа

С Кама случая не е такъв.

Ти ако нямаш дарба колкото и да го развиваш не става.Иначе всички да бяхме пропяли.

 

Динев,свиквай да чуваш истината и да я приемаш колкото и да не ти харесва.За песента как разбра,че е хит???Още не е излязла и вече хит била.

Видяхме и хитовете последните 2 години.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Напротив, пеенето (гласът) се развива с вокална практика при педагог.

 

От някъде 10 години, се опитвам безуспешно да му обясня тези неща и успехът ми е равен на 0 (нула). Тоя анонимко и Нено са патологичен случай....

Link to comment
Сподели в други сайтове

От някъде 10 години се опитвам безуспешно да му обясня тези неща, но успехът ми е равен на 0 (нула). Тоя е Нено са патологичен случай....

 

и аз се опитвам да ти обясня от 15 години ,че Камелия не може да пее.Глух ли си???

Link to comment
Сподели в други сайтове

да когато имаш дарба и просто трябва да се ошлайфа

С Кама случая не е такъв.

Ти ако нямаш дарба колкото и да го развиваш не става.Иначе всички да бяхме пропяли.

 

Камелия няма някаква красива бленда и доста често пее фалшиво, но все пак не е някаква тотална бездарница. Освен това дори фалшивото пеене може да бъде сведено до минимум с подходящи уроци, защото се развива музикалният слух.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Единствената злоба, която аз наблюдавам отстрани си ти и жалките ти опити да принизиш Камелия и яката песен, която ще пусне. Не знам какво толкова се кефите, че цялата дискотека пее песен, която стана такъв хит заради Азис, който й направи кавър и я популяризира.

 

п.с. Нищо лошо към Деса и песента, доста ми е любима, но реално погледнато е така.

 

Динев,свиквай да чуваш истината и да я приемаш колкото и да не ти харесва.За песента как разбра,че е хит???Още не е излязла и вече хит била.

Видяхме и хитовете последните 2 години.

:1000 (20):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Камелия няма някаква красива бленда и доста често пее фалшиво, но все пак не е някаква тотална бездарница. Освен това дори фалшивото пеене може да бъде сведено до минимум с подходящи уроци, защото се развива музикалният слух.

 

1000%20(29).gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

и аз се опитвам да ти обясня от 15 години ,че Камелия не може да пее.Глух ли си???

 

.... и за всичкото това време не разбра, че Кама е много по-успешният бранд, от всяка гледна точка? И не, не съм глух. Виждам развитието при Кама в последните 10 години и точката на замръзване при Деса, останала на ниво 2002 година. Всички го виждат това. Всички го оцениха, дори най-върлите хейтъри. Само ти си остана все така анонимен и капсулиран във всяко едно естество.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

https://www.facebook.com/plazanight/videos/...55036658119511/

 

Пръснали са :)

 

Джордан, защо не поема участия? Много странно, според мен ще има стабилно бройка, че той само хитове има, дори и старите му песни.

Не поемал? Тва ли ви е абсурдното обяснение за някой който харесвате, а никой не го кани?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...