Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

А всъщност тия прокси сървъри какво точно значат и правят? :1000 (29):

 

Проксито сменя IP-то.

При всяко използване ти си с различно IP, че и от различна държава.


 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пур к тю мем онкор 1000%20(29).gif

 

Същата! :Vishenka_05:

 

Какво нещо е шоубизнеса ... кефиш си се ти на Галин или на Фики, докато не идва ден, в който разбираш, че единия е самовлюбена и суетна лицемерна метреса, а другия - лъжлив синковец, който е на "ти" с прокси сървърите и има мания за награди.

 

В крайна сметка Борис Дали излезе най-читавия певец.

 

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хайде да се организираме и в следващия кръг на гласуването да направим Фики победител във всички категории в които е номиниран. Ще е голям скандал :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хайде да се организираме и в следващия кръг на гласуването да направим Фики победител във всички категории в които е номиниран. Ще е голям скандал :D

и Преси :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да вземат мерки като Сигнал

 

ВСИЧКИ ПОВТОРНИ ГЛАСУВАНИЯ ОТ ЕДИН И СЪЩИ IP АДРЕС СЕ ПРЕМАХВАТ АВТОМАТИЧНО!

 

Софтуерът, който използаме, проверява IP-адресите на потребителите. Проверява също от кой сайт влизате в Signal.bg, с цел анулиране на читатели, които са ползвали proxy сайт преди да посетят Signal.bg. По същата причина проверява и браузъра ви. Прави се проверка и на интернет доставчика ви, за да се види дали имате динамично IP. Динамичното IP може да се променя от потребителя, но само в определени цифри, с което софтуерът познава дали някой се опитва да гласува повторно. Анулирането на гласове се извършва автоматично от програмата след като бъде приет вота ви, затова ви приканваме да гла

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да вземат мерки като Сигнал

 

ВСИЧКИ ПОВТОРНИ ГЛАСУВАНИЯ ОТ ЕДИН И СЪЩИ IP АДРЕС СЕ ПРЕМАХВАТ АВТОМАТИЧНО!

 

Софтуерът, който използаме, проверява IP-адресите на потребителите. Проверява също от кой сайт влизате в Signal.bg, с цел анулиране на читатели, които са ползвали proxy сайт преди да посетят Signal.bg. По същата причина проверява и браузъра ви. Прави се проверка и на интернет доставчика ви, за да се види дали имате динамично IP. Динамичното IP може да се променя от потребителя, но само в определени цифри, с което софтуерът познава дали някой се опитва да гласува повторно. Анулирането на гласове се извършва автоматично от програмата след като бъде приет вота ви, затова ви приканваме да гла

Те гласуват от различни ИП-та, нали затова са прокситата. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Те гласуват от различни ИП-та, нали затова са прокситата. :Vishenka_05:

Проверява също от кой сайт влизате в Signal.bg, с цел анулиране на читатели, които са ползвали proxy сайт преди да посетят Signal.bg.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Проверява също от кой сайт влизате в Signal.bg, с цел анулиране на читатели, които са ползвали proxy сайт преди да посетят Signal.bg.

:roll1: :roll1: :roll1: :roll1: :roll1:

Край, Пете и Фики заминаха. :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Реших да видя дали ще ме спре, ако гласувам още 1-2 пъти. Първият път не ме спря, нито втория, но втория път ми беше различен IP адреса, а гласувах от един адрес. :whistling:

 

п.с. на третия път пак си беше моя адрес, баси :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Схемата е доста лесна, слагаш си един VPN клиент към браузъра и си гласуваш... Преди минута пробвах.

 

Поредна излагация. Жалко.

Гласувай за Деса и кака Гло :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гласувай за Деса и кака Гло :Vishenka_05:

Мда :1000 (14): но се ограничих с два-три пъти колкото да пробвам... Минах възрастта, в която държах моите да са "най". :D

Планета трябваше да помислят докато беше време, а виновни според мен са хората които са замислили това гласуване и поддържащите сайта.

Как да е, заговори се за тях - ако това е била целта, успяха отново.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Както виждаш, и да гласуваш, не е много от значение. :1000 (29):

Точно затова се чудя дали въобще има смисъл да се мъча да цъкам гласове... :1000 (29):

 

Направете навсякъде Фики победител и да гледаме сеир после :D

Тогава наистина ще е изборът на зрителите, така не е забавно... :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Писмото Ви е получено в редакцията на "Господари на ефира" и ще бъде разгледано!

Това е автоматичен отговор. Моля не отговаряйте на този имейл.

 

:ad:

Аз не получих нищо подобно!

Пращайте и на Даниел Петканов, той е достатъчно луд, за да се заеме.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз не получих нищо подобно!

Пращайте и на Даниел Петканов, той е достатъчно луд, за да се заеме.

 

В какъв смисъл не си получил нищо подобно? Къде си им писал?

 

Аз им писах на имейла, който са предоставили в сайта им и това беше автоматичния отговор.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фики да гласува за Джулиано за Дебют!

 

Фикоподобни от всички страни, обединявайте се!

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

В какъв смисъл не си получил нищо подобно? Къде си им писал?

 

Аз им писах на имейла, който са предоставили в сайта им и това беше автоматичния отговор.

gospodari@gospodari.com

 

aaaa, получил съм, загубил съм си очилата, да се еВа у стареца. :1000 (10):

Е, дано нещо се развие преди да обявят нелепите номинации.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...