Jump to content



Online: Деси Слава - И това ще преживея


Препоръчани коментари

  • Отговори 65
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Хубава балада. Допада ми изпяването, няма излишни импровизации. Харесва ми и че липсват натрапчиви акценти с кръчмарски напеви, цигански вокали и подобни. Клипът е обикновен, но приятно семпъл - има много добри кадри, в унисон си е с настроението на песента.

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

189 199 показвания за 24h.

 

7 057 харесвания

84 нехаресвания

 

 

В 19:11 се навършват 24 часа, и току що се рефрешнаха гледанията (19:06), следователно за 24 часа реализира 206 000 гледания - осебният рекорд на Деси Слава!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Харесва ми, браво! Много добър текст!

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И мен много ме зариби. Повече от В друг живот. Не съм очаквал, че толкова постен от към провокации проект може да прави по 200к - нито скъпи клипове, нито голи тела, нито чужди вокали, нито гост изпълнители. И други имат гласището да изпеят подобна песен, но никой не може стази емоция.

Текста е като поема, а не текст на попфолк песен.

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не ми харесва изобщо. Това е първата песен която ми е толкова тъпа (на Десислава имам предвид).

Link to comment
Сподели в други сайтове

Слаба ми идва след "В друг живот", а и въобще след всички други разбиващи балади на Деса. Клипът е под всякаква критика. Разходка до морето и обратно сме виждали и през 90-те години.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...