Jump to content



Галена за наградите на Планета: Повече никога няма да отида на тази церемония!


Препоръчани коментари

Майка й натиска да се бракуват. Много ясно! Коя майка ще гледа лошото на щерка си :1000 (29):

 

После не й били важни наградите, ама не намирала смисъл да ходи. Бреййй! Ядем доматите с коловете...

"Понякога ми се привиждат много странни хора! Наричат ги "нормални"...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 49
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Гадно, личи си, че е обидена, но Митко най-добре да си трае, че Галена вдига доста нивото и на фирмата, и на телевизията. Но за мен приятелството им с Преслава беше искрено, явно все пак кокнуренцията е свършила с него, но това не е чак толкова странно.

 

Не знам, но досега винаги Галена е говорила много уважително за Преслава и аз също им се радвах на приятелството. Не знам в кой момент и поради каква причина му сложиха край, нито дали е само за конкуренцията. Като цяло в живота това е водещ фактор за разваляне на отношенията между хората.

Митко верно да си трае, защото без Галена съвсем ще западне. Даже да гледа да я убеди да отиде на концертите, без нея няма да е същото.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам, но досега винаги Галена е говорила много уважително за Преслава и аз също им се радвах на приятелството. Не знам в кой момент и поради каква причина му сложиха край, нито дали е само за конкуренцията. Като цяло в живота това е водещ фактор за разваляне на отношенията между хората.

Митко верно да си трае, защото без Галена съвсем ще западне. Даже да гледа да я убеди да отиде на концертите, без нея няма да е същото.

Галена и в това интервю говори уважително за Преслава. Казва просто, че нямат никакви отношения. Нито я е плюла, нито има някакви иронични одмятания от типа на "що. в Америка телефони няма ли?". Така трябва. Браво на Галена за умението да говори с мярка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава ще разтури кокошарника на Пайнера май. Тя започна вече чрез наградите. Тъпо е, че Митко Димитров осигурява на тоя миндил каквато награда поиска. Явно отношенията им са по-специални. Пайнера винаги е имал афинитет към малцинствата в България...още от едно време преди Десислава да напусне. :1000 (29): :1000 (29):

 

Иначе като цяло за интервюто на Галена - добре се е получило!

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Галена трябва да е много тъпа че да обиди и принизи 15 годишна фирмена традиция с огромно значение в Пайнер по толкова демонстративен и шумен начин. Ще се отрази негативно на кариерата и. Имам чувството че като се завърне ще и уреждат двойно по-малко участия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена трябва да е много тъпа че да обиди и принизи 15 годишна фирмена традиция с огромно значение в Пайнер по толкова демонстративен и шумен начин. Ще се отрази негативно на кариерата и. Имам чувството че като се завърне ще и уреждат двойно по-малко участия.

Просто няма да получава стойностни награди според мен ..

Ако си направи пак някакви тотални хитове , няма как да не бъда канена по участия :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена трябва да е много тъпа че да обиди и принизи 15 годишна фирмена традиция с огромно значение в Пайнер по толкова демонстративен и шумен начин. Ще се отрази негативно на кариерата и. Имам чувството че като се завърне ще и уреждат двойно по-малко участия.

 

 

Двойно не, но ще е с доста по-малко.

 

Изглежда, че бъдещето на фирмата са Жалин, Фики, ТЕда и Преса. Макар, че тоя хонорар на Преса говори, че новата година ще е с по-малко участия, тоест - или вече са я отхвърлили като възможна номинация за ПЕВИЦА или тая година ще й е последно. Знаем, че кака ви отдавна си плаща за награди. Явно се е видяло, че и това трябва да спре някога.

 

И там като прокажени около тях ще гравитират вечните Анелия и Емилия. А пък блудниците - Емануела и Деса дали някога ще бъдат приоритет, не се знае.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Двойно не, но ще е с доста по-малко.

 

Изглежда, че бъдещето на фирмата са Жалин, Фики, ТЕда и Преса. Макар, че тоя хонорар на Преса говори, че новата година ще е с по-малко участия, тоест - или вече са я отхвърлили като възможна номинация за ПЕВИЦА или тая година ще й е последно. Знаем, че кака ви отдавна си плаща за награди. Явно се е видяло, че и това трябва да спре някога.

 

И там като прокажени около тях ще гравитират вечните Анелия и Емилия. А пък блудниците - Емануела и Деса дали някога ще бъдат приоритет, не се знае.

Не виждам смисъл да режат участията на двете си най-големите звезди ;) Само те ще загубят от това.

А Преслава, ако не я пришпорват и лансират толкова и ако не я изцеждат от заетост и не я бутат постоянно до втръсване, поне още 7-8 години може да е в топа, личи си че хората продължават да я одобряват доста и плюс това е прекалено млада, за да я "пенсионират" сега.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена трябва да е много тъпа че да обиди и принизи 15 годишна фирмена традиция с огромно значение в Пайнер по толкова демонстративен и шумен начин. Ще се отрази негативно на кариерата и. Имам чувството че като се завърне ще и уреждат двойно по-малко участия.

 

Ти четеш ли изобщо какво пишеш? Коя фирма ще ощети себе си и ще отреже една от най-оборотните си певици. Да не говорим, че всички управители на заведения, преди още Галка да е родила, питат кога ще се върне.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не виждам смисъл да режат участията на двете си най-големите звезди ;) Само те ще загубят от това.

А Преслава, ако не я пришпорват и лансират толкова и ако не я изцеждат от заетост и не я бутат постоянно до втръсване, поне още 7-8 години може да е в топа, личи си че хората продължават да я одобряват доста и плюс това е прекалено млада, за да я "пенсионират" сега.

 

Участията са толкова, колкото фирмата назначи. В случая, ако намалят на Преса с 30%, тези участия не се губят, а ще бъдат разпределени между актуалните на деня.

 

Така, както на Деса половината участия са в Планета Пайнер. Така, както Джена без пукнат хит и смачкан имидж има много участия, все още.

 

А Преса, като спре да дава 30%, най-вероятно спира да плаща за награди. Да не си мислиш, че на нея й пука колко участия има на месец, при все, че отдавна се говори за твърдата й заплата от 20 хилки на месец (може и 50к да е). Ако приемем, че има 200 участия на година по 5к. Това е 1 000 000 на година. Приемаме, че тя се е споразумяла да получи месечна заплата по 20к. Това са 250к на година. Слагаме разходи за клипове и песни. Например 50к. Дотук 300к. Плаща си за Певица на годината няколко хилядарки и вече е ок. Пайнера също. Какво ще се случи без разходите за награди? Ами просто ще си поиска по-голяма заплата и така положението е чисто.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Участията са толкова, колкото фирмата назначи. В случая, ако намалят на Преса с 30%, тези участия не се губят, а ще бъдат разпределени между актуалните на деня.

 

Така, както на Деса половината участия са в Планета Пайнер. Така, както Джена без пукнат хит и смачкан имидж има много участия, все още.

 

А Преса, като спре да дава 30%, най-вероятно спира да плаща за награди. Да не си мислиш, че на нея й пука колко участия има на месец, при все, че отдавна се говори за твърдата й заплата от 20 хилки на месец (може и 50к да е). Ако приемем, че има 200 участия на година по 5к. Това е 1 000 000 на година. Приемаме, че тя се е споразумяла да получи месечна заплата по 20к. Това са 250к на година. Слагаме разходи за клипове и песни. Например 50к. Дотук 300к. Плаща си за Певица на годината няколко хилядарки и вече е ок. Пайнера също. Какво ще се случи без разходите за награди? Ами просто ще си поиска по-голяма заплата и така положението е чисто.

Нали знаеш, че това с твърдата заплата беше само за да се узаконят нещата пред данъчните?

 

Участията са толкова, колкото фирмата назначи, ама като Галена ти докарва два пъти повече хора от обичайното, а оборотът е троен, много ясно, че ти като собственик на дискотека, ще тропаш с крак тя да ти пее всеки месец в заведението, а не Емилия, Анелия или Теди. Така че теориите ви са много далече от реалността, Галена може да бъде потърпевша само откъм награди, участията са й в кърпа вързани, даже и да не пусне нова песен до завръщането.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нали знаеш, че това с твърдата заплата беше само за да се узаконят нещата пред данъчните?

 

Участията са толкова, колкото фирмата назначи, ама като Галена ти докарва два пъти повече хора от обичайното, а оборотът е троен, много ясно, че ти като собственик на дискотека, ще тропаш с крак тя да ти пее всеки месец в заведението, а не Емилия, Анелия или Теди. Така че теориите ви са много далече от реалността, Галена може да бъде потърпевша само откъм награди, участията са й в кърпа вързани, даже и да не пусне нова песен до завръщането.

 

 

Докарва повече? Отдавна съм забелязал, че единици ходят на участия на конкретен изпълнител. От 500 души в клуба, я 20% са заради гостуващия... я не.

Няма незаменими. Пак ти казвам, ако Жалка спре участията, веднага ще ги дадат на друга от подобен ранг. Собствениците свикват. После даже няма да се сетят за твоята любимка.

 

Един въпрос: Пресито как се оказа с най-много участия в година, в която изобщо не е топ по хитове?

 

Приеми ги атракцион, но псевдонимът не е толкова важен. ЗАтова има изпълнители от различен ранг, с различен хонорар. В случая с Галена може и да не се сринат участията. Може да се е разбрала с Митьо. Но като ги слушам с Емилия, нещо май няма да им осигуряват същата заетост.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Докарва повече? Отдавна съм забелязал, че единици ходят на участия на конкретен изпълнител. От 500 души в клуба, я 20% са заради гостуващия... я не.

Няма незаменими. Пак ти казвам, ако Жалка спре участията, веднага ще ги дадат на друга от подобен ранг. Собствениците свикват. После даже няма да се сетят за твоята любимка.

 

Един въпрос: Пресито как се оказа с най-много участия в година, в която изобщо не е топ по хитове?

 

Приеми ги атракцион, но псевдонимът не е толкова важен. ЗАтова има изпълнители от различен ранг, с различен хонорар. В случая с Галена може и да не се сринат участията. Може да се е разбрала с Митьо. Но като ги слушам с Емилия, нещо май няма да им осигуряват същата заетост.

В Студентски се ходи заради заведението. Навсякъде другаде в България се ходи заради изпълнител. Не подценявай провинцията. Любимката ми е Преслава, не Галена, но това не ми пречи да видя, че това, което пишеш, просто не е вярно. :)

 

Пресито е първа по участия, защото Емилия, Джена и Галена - други три с по много участия - забременяха и съответно всички останали са с повече участия. Елементарна логика. Тази година беше слаба откъм хитове и при никой те не бяха фактор.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пресито е първа по участия, защото Емилия, Джена и Галена - други три с по много участия - забременяха и съответно всички останали са с повече участия. Елементарна логика. Тази година беше слаба откъм хитове и при никой те не бяха фактор.

Донякъде е така, но ако го погледнем по-отблизо:

 

Емилия спря участията си през Май, когато Галена и Джена имаха участия. Галена спря участията през Октомври, след това и Джена ги спря за малко, Емилия се върна, после Джена пак почна да поема участия. Преслава да поела 10-20 участия на трите през годината.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Донякъде е така, но ако го погледнем по-отблизо:

 

Емилия спря участията си през Май, когато Галена и Джена имаха участия. Галена спря участията през Октомври, след това и Джена ги спря за малко, Емилия се върна, после Джена пак почна да поема участия. Преслава да поела 10-20 участия на трите през годината.

Напълно достатъчни са - има 28 повече от миналата година и точно 4 повече от втория - Галин.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена трябва да е много тъпа че да обиди и принизи 15 годишна фирмена традиция с огромно значение в Пайнер по толкова демонстративен и шумен начин. Ще се отрази негативно на кариерата и. Имам чувството че като се завърне ще и уреждат двойно по-малко участия.

Ще направят опит да й намалят участията и тя ще си изтегли продукцията от Планета и ще приключи отношенията си с тях. Точно както направи Андреа.

Губещата страна ще са те, защото мениджърите на клубовете знаят кой ще им напълни заведението, а и кариерата на Галена не започва и не свършва с Пайнер, за разлика от на някои други

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ще направят опит да й намалят участията и тя ще си изтегли продукцията от Планета и ще приключи отношенията си с тях. Точно както направи Андреа.

Губещата страна ще са те, защото мениджърите на клубовете знаят кой ще им напълни заведението, а и кариерата на Галена не започва и не свършва с Пайнер, за разлика от на някои други

Точно така ... Пайнер ще я загубят :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ще направят опит да й намалят участията и тя ще си изтегли продукцията от Планета и ще приключи отношенията си с тях. Точно както направи Андреа.

Губещата страна ще са те, защото мениджърите на клубовете знаят кой ще им напълни заведението, а и кариерата на Галена не започва и не свършва с Пайнер, за разлика от на някои други

И ще затъне в блатото.. точно като Андреа. :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена е достатъчно умна, за да знае, че в нейния случай е по-добре с "Пайнер", отколкото без. И също така, че "Пайнер" е по-добре с Галена, отколкото без нея. От едно сърдене, не е редно да си вадите кардинални заключения и да я отписвате.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Прекалено е добра и хитова , може да пее , знае откъде да избара хит.

Няма да затъне лесно :)

 

И Андра беше добра и избарваше хитове. А че можела да пее :mf_surrender: :mf_surrender: :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ще направят опит да й намалят участията и тя ще си изтегли продукцията от Планета и ще приключи отношенията си с тях. Точно както направи Андреа.

Губещата страна ще са те, защото мениджърите на клубовете знаят кой ще им напълни заведението, а и кариерата на Галена не започва и не свършва с Пайнер, за разлика от на някои други

Ми айде, кво чака? Ще следя с нетърпение.

И пуканки ще направя.

"Понякога ми се привиждат много странни хора! Наричат ги "нормални"...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена си е напълно права, дори и да напусне Пайнер тя няма да остане в ъгъла натикана , защото е идейна и можеща и също така може да си позволи да си направи собствена музикална компания.. :3fdb8960598fa63e:
Link to comment
Сподели в други сайтове

Един въпрос: Пресито как се оказа с най-много участия в година, в която изобщо не е топ по хитове?

 

Ами аз го говоря от 10 години и давам пример с нейният проблемен пред НАП договор, но ти се правиш на разсеян с някои същества тук....

 

Ще ти помогна в разгадаване на загадката като кажа, че това е възможно единствено, ако Преслава снася някъде към 70% от хонорара си. :1000 (19):

 

Защото няма начин Пайнера да извърши толкова глупости и направо покушения срещу чалгата, ако няма сериозна финансова изгода от това.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...