Jump to content



Kъм коя певица изпитвате най-голяма неприязън?


Guest Kondomcho

Kъм коя певица изпитвате най-голяма неприязън?  

128 потребители гласуваха

Нямате права да гласувате или да виждате резултатите от тази анкета. Ако искате да дадете своя глас, абонирайте се за клуба или темата. Моля, впишете се в сайта или се регистрирайте, за да гласувате в анкетата.

Препоръчани коментари

  • Отговори 46
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Кой е гласувал за Малинаж :helpsmilie: Тя е толкова приятна и простосърдечна женица, много й симпатизирам. :3fdb8960598fa63e:

 

Иначе гласувах за тази, която събира най-отрицателните качества на една чалга певица в едно- неграмотна, бездарна, вулгарна и нахална- краварката. Разбира се, неприязън е силно казано- освен съжаление не мога да изпитвам нищо друго нито към нея, нито към жалките й опити за кариера в продължение на почти две десетилетия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Винаги в топ-антипатични са ми били най-вече Татяна и Алисия, следвани от Андреа и Мария. В последните 2 години към тях с бясна скорост се присъедини и Преслава.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо толкова малко гласове за самозабравилата се Нова Десислава?

 

Иначе мен ми е трудно да изпитвам неприязън към която и да е - няма изпълнител в този жанр, на който да не харесвам поне няколко песни. И все пак гласувах за Татяна заради селското поведение, визия и ужасното козе вибрато, Джена заради увиването, претенциите за качество, които са смешни на фона на продукцията ѝ, и самия факт, че се е самозабравила и Андреа заради хилядите издънки, на които сме ставали свидетели (лайв записите, с които се опитваше да ни заблуди, разтегнатите снимки, пращането на Кубрат като някакъв мутра да заплашва хора, с които е работила и не е платила и т.н.)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Единствено Глория. Не мога да си обясня защо от едно време ми е противна, излъчва негативизъм, изглежда надута и студена, изкуствена ми е, не усещам никакъв чар у нея. Не ме нападайте - не отричам успехите ѝ и таланта ѝ, просто не я харесвам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Интересно е, че Емилия и Глория са последни по вот - имаше периоди (различни за двете), в които щяха да са най-омразните. Но е напълно нормално сега да са толкова назад, защото свиха претенциите до минимум, а и Пайнер Фенката вече не влиза. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Яница, Татяна, Роксана... Кристияна (липсва в списъка), Мара Отварачката... и още няколко :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Винаги си писал тук редовно и винаги си дразнил масово хората с натрапването на селянката. Писах на Емилия Стоянова, защото смятах, че има манупулация в класацията и песента на Татяна не заслужава да е на първо място.

 

Миглена-Ирина-каквото и да говориш - Татяна е най-антипатичната певица във форума Рамания и главната причина си ТИ.

 

Даже смятам, ако Тоти победи в този вот, лично да й пратя линк към анкетата и да й кажа заради кого хората я мразят толкова. :ad:

Краварката сега няма да има време да ти обърне внимание, в момента е заета да поства селфи видеа за развода й. Видя, че Роксана заля медийното пространство с развода си и вечната кандидат прогресиращата реши да последва примера на иначе по-успешната си колежка. Само дето едната го обяви в национален ефир, а другата от тях със саморъчно заснето видео. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Две, три оставих без вот. Тва е лесно.

"Понякога ми се привиждат много странни хора! Наричат ги "нормални"...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абсолютно към никой. Най-голямото дъно е да мразиш някой, без да го познаваш наистина.

Всяка една се труди по свой си начин, мъчи се да прави музика, друг е въпросът, че не се получават нещата, не са качествени, или просто на нас не ни харесват. По-правилният въпрос може би е "На коя певица творчеството не ви допада" или "Коя певица не е сред тези, които харесвате".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абсолютно към никой. Най-голямото дъно е да мразиш някой, без да го познаваш наистина.

Всяка една се труди по свой си начин, мъчи се да прави музика, друг е въпросът, че не се получават нещата, не са качествени, или просто на нас не ни харесват. По-правилният въпрос може би е "На коя певица творчеството не ви допада" или "Коя певица не е сред тези, които харесвате".

Не ги мразя, нищо не са ми направили, бъркате термините. Неприятни са ми по хиляда причини.

"Понякога ми се привиждат много странни хора! Наричат ги "нормални"...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

В последните години към Мара Отварачката изпитвам вид нетърпимост/непоносимост.

Нагла до безобразие, злобна, меркантилна, живее си в измислен свят. Да не говорим, че вече не е абсолютно никаква певица.

Последно жестоко ми падна в очите, като си изкупи сама тиража на измисления си албум и си издейства награда за него.

Като цяло нормалните в жанра са малко. Повечето ги пере яко съчмата и звездоманията без покритие. Преслава също прекалява.

И Цура Янева беше тръгнала натам, но се усети навреме и се отдръпна, за да не продължава да обира вълна от недоволство.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Тъпа тема, добро място за комплексари. Към никоя, ако не ме кефи, не й слушам песните.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...