Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Не разбрахте ли, че наградите на Планета вече нямат никаква стойност дори за изпълнителите. Половината певици се изредиха да го намекнат или кажат директно, а вие продължавате да спорите коя ще е певица на годината или измислената идол.....
Link to comment
Сподели в други сайтове

Това пък не е най - важното, преди кой е била или след кой... и да, напълно заслужава тази награда (въпреки,че за мен ми е все тая), но годината си беше на Деси Слава реално погледнато! Направи ли различни песни жената - направи, видя ли се на концерта - видя се, пее ли си жената - пее си! Всичко се вижда, а пък и не ми пука дали е била скована на сцената или подскачала, а дали е пяла на живо !!! :3fdb8960598fa63e: Не ме мислете, че съм мега хипер гига заслепен, а фактите са си факти! :3fdb8960598fa63e:

Различните й песни са:

Нека да е тайно - копие на С мене да вървиш

В друг живот - Stupid Love на Jason Derulo

Отново се родих - прилича на половината фолк песни в последните години

И на всички като тебе - С друг ме бъркаш

 

Дано верно се е видяла колко неадекватна си беше на концерта.

 

Харесвам Деси Слава, просто ти си един път. Няма друг толкова... досаден. :1000:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма по-противни и нагли фенове от тях.

Съвсем заслужено спечелиха наградата "Най-противни фенове"

 

Не съм съгласен. Смядовските сте много по-отвратителни и по-малко интелигентни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

и то само стари кучета. къде са били до сега

Да не са длъжни да влизт и да се занимават с 13 годишни шайки {госпожички} като вас. Май аз съм единствения бълък дето го правя

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти да не би да познаваш всеки лично, че ги класифицираш така?Това да сложиш група хора, почитатели на даден изпълнител в еднакви рамки е доста глупаво и злобно, следователно сега си отговори на въпроса кои фенове са най-противни.

Явка, драго ми е да те видя

 

За тези, които не знаят Явката е фен на Деси и от първите модератори във форума на Планета 2003-2004

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Явка, драго ми е да те видя

 

За тези, които не знаят Явката е фен на Деси и от първите модератори във форума на Планета 2003-2004

Мерси за ненужното инфо. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Те повечето тук малки дечурлига и изобщо не са наясно, че да не си имат работа с на Деса феновете, че не сме от отстъпчивите .. :1000 (29): ама най - смешното е, че повечето днес харесват една певица, а утре друга.. :3fdb8960598fa63e:

Много ме кефи как хълцика ха, много дива! Най - голямата!!! :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Явка, драго ми е да те видя

 

За тези, които не знаят Явката е фен на Деси и от първите модератори във форума на Планета 2003-2004

 

Здравей Слави.Ти ли отсрамваш "Десови" тук? :) Съвсем случайно попаднах, още ли има спорове коя е най-велика?За мен са излишни, всяка си има фенояе и позиции, а това да мразиш група хора защото са фенове на даден изпълнител е глупаво и детинско.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Здравей Слави.Ти ли отсрамваш "Десови" тук? :) Съвсем случайно попаднах, още ли има спорове коя е най-велика?За мен са излишни, всяка си има фенояе и позиции, а това да мразиш група хора защото са фенове на даден изпълнител е глупаво и детинско.

 

Засега не се водят, но преди се водеха, но тъпото е, че някои хора още не могат да преживеят, че Деса е станала певица на 2002 година, а пък да не говорим за сега, че някои няма да могат да го преживеят... :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава (Петя) как е заставала пред огледалото и е пеела песните на кака си, а пък и да не забравяме, че Деси и е кръстница на Петя.. :3fdb8960598fa63e:

Някакъв документ да ми снимаш?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да допълним списъка с гледанията, или поне това което бях броил в края на 2016:

Деси Слава - над 30 милиона с 5 клипа

Анелия - над 28 милиона с 5 клипа

 

Десислава, Емануела, Анелия- ТОП 3 за годината, без да мога да поставя някоя над другата. Разбира се, за мен ДС е най-добрата, най-малкото защото тя заложи и на по-различни проекти, които й станаха успешни, за разлика от другите две, на които всичко им беше комерс до комерс, а и имаха по някоя и друга не толкова хитова песен.

И Галена се върти някъде там, но нея само с един самостоятелен хит не знам дали да я слагам в ТОП-а.

 

Относно наградите- аз имам инфо от няколко уж вътрешни човека, че може би в крайна сметка няма да има такива. Дано инфото да е грешно, но ако не е, аз лично ще се издразня на Митьо, че спира една дългогодишна традиция само и само защото не иска да раздаде статуетките честно. Спокойно може да раздаде половината награди на горепосочените три и да започне нова ера за компанията, макар и със стари имена.

Някои ако има по-сигурно инфо- да казва.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава (Петя) как е заставала пред огледалото и е пеела песните на кака си, а пък и да не забравяме, че Деси и е кръстница на Петя.. :3fdb8960598fa63e:

И Галена е правела същото пред огледалото, но, вместо за микрофон, е ползвала дезодоранта, за да тренира свирки. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Някакъв документ да ми снимаш?

 

Хилядите пъти, че като я питат за Деси и Преслава забива просто, защото не знае, каква ласкателна дума да каже за нея...милиони пъти по радио Сигнал + го е казвала, че я е слушала..и изпитвала респект и какво ли още не, ПреСЛАВА извади късмет с този псевдоним! :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Здравей Слави.Ти ли отсрамваш "Десови" тук? :) Съвсем случайно попаднах, още ли има спорове коя е най-велика?За мен са излишни, всяка си има фенояе и позиции, а това да мразиш група хора защото са фенове на даден изпълнител е глупаво и детинско.

И за мен са излишни, но за децата тук са необходиост. Ами откакто Дес разби с хитове тази година , станахме противни тук. Знаеш, че талантливите винги са трън в очите.

Форумите не са това което бяха. Поколенията и интелекта им също. Тук разбирам за какво говорят по телевизията стане ли дума за образованието на наборите след 94

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

И за мен са излишни, но за децата тук са необходиост. Ами откакто Дес разби с хитове тази година , станахме противни тук. Знаеш, че талантливите винги са трън в очите.

Форумите не са това което бяха. Поколенията и интелекта им също. Тук разбирам за какво говорят по телевизията стане ли дума за образованието на наборите след 94

Ама ти 94+ набор ли си? Мислех, че си 89?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...