Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Испански.

В Куба? Испански...?!

"Понякога ми се привиждат много странни хора! Наричат ги "нормални"...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз за тая нямам никакви спомени. Преди половин година разбрах за съществуването й. Като глас е нищо.

Всичко й е кавър до кавър. Ето тая е много яка. Много обичам такава мешана скара. :1000 (19):

Link to comment
Сподели в други сайтове

В Куба? Испански...?!

Да, защо? Кубинският испански е доста добър. С изключение на изпускането на с-тата в краищата на думите, е по-лесен за българите от испанския испански или аржентинския примерно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз за тая нямам никакви спомени. Преди половин година разбрах за съществуването й. Като глас е нищо.

Всичко й е кавър до кавър. Ето тая е много яка. Много обичам такава мешана скара. :1000 (19):

 

Исмералда не беше кой знае колко популярна за времето си, има два издадени музикални албума и след това се скри и спря да прави песни, по едно време през 2010 година, когато Китаеца направи музикална компания и тя беше част от там, а ето това е песента, която аз харесвам. Иначе така е повечето и песни са кавъри, защото тя си харесва Цеца и като цяло сръбската музика. :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз за тая нямам никакви спомени. Преди половин година разбрах за съществуването й. Като глас е нищо.

Всичко й е кавър до кавър. Ето тая е много яка. Много обичам такава мешана скара. :1000 (19):

 

Гло убива с физиономии. Все едно казва "Кое е това нищожество?!"

Link to comment
Сподели в други сайтове

че няма да я разори няма, но по принцип децата хич не харесват любовниците на бащите си. Така, че ДС и Джена пак може да уцелят гредата :1000 (29):

Ти не бери грижа за Десислава. Предвид афинитета ѝ към оралното общуване и младичките момченца, като нищо ще налапа и Пайнера - младши, току-виж в навечерието на критическата си осигури втори пиков момент в кариерата, благодарение на сем. Димитрови... ;)

 

Някой може ли да постне отново онова гифче на Десислава, където се върти в кръг? Много ме забавлява там. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти не бери грижа за Десислава. Предвид афинитета ѝ към оралното общуване и младичките момченца, като нищо ще налапа и Пайнера - младши, току-виж в навечерието на критическата си осигури втори пиков момент в кариерата, благодарение на сем. Димитрови... ;)

 

Някой може ли да постне отново онова гифче на Десислава, където се върти в кръг? Много ме забавлява там. :1000 (29):

той не й е в категорията, 30+ е :1000 (29):

 

plTkAT.gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

той не й е в категорията, 30+ е :1000 (29):

 

plTkAT.gif

Е, пак е по-малък от нея. А и щом е лапала на дъртия, толкова ще се прежали за сина му, хах.

 

А с това гифче не мога просто... Неадекватницата ми тя. :Vishenka_05: И аз да възкликна като другите от форума - Кралица! :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, пак е по-малък от нея. А и щом е лапала на дъртия, толкова ще се прежали за сина му, хах.

 

А с това гифче не мога просто... Неадекватницата ми тя. :Vishenka_05: И аз да възкликна като другите от форума - Кралица! :1000 (29):

cGxdHMi.gif

via @pacho

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, пак е по-малък от нея. А и щом е лапала на дъртия, толкова ще се прежали за сина му, хах.

Ти светеше ли им или се ядосваш, че не полапа и ти?!

Като почнете с такива неадекватни твърдения и ми иде да ви завра там, откъдето сте излезнАлЕ...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не мисля.

Тя е примерна.

Има си добър договор девойката.

ако беше така, да е на нивото на Преслава, смисъл да е изцедена и преекспонирана до краен предел.

Митьо не дава току така пари, само взема ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...