Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

можеш да видиш Галена и Никол с идентични визии, но са супер различни. Може да погледнеш маалко по-нагоре и да видиш Галена и Преслава, които са 1:1 :1000 (19):

 

Да де, ама нали се сещаш, че не Преслава е с пластиките по лицето?
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ловим ли се на бас, че "Мина ми" ще мине "Стига ти" по гледаемост ?

 

"Стига ти" дали е помирисала дискотека

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена е супеееееееееееееееееееееееееееер и винаги е била- тя си го носи в себе си. Докато други като Преслава и да се опитват да са секси, не могат.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена наистина към днеша дата като продукция е почти недостижима, но да казваш, че няма операции след като лицето и няма нищо общо с това от 2005 е смешно.

Не знам защо толкова феновете отричат този факт - какво лошо има в пластичните интервенции ? Има пари, решила е, че го иска и го е направила. Голям праз.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ловим ли се на бас, че "Мина ми" ще мине "Стига ти" по гледаемост ?

 

Да защото вече канала е с повече абонати , а и тази песен беше мегахит на Сердар Ортач тя Галя в последните години все нещо купува ( или взаимства) , "Пей,сърце" от Джансевер ,"Мина ми" от Сердар Ортач , "#Мамаураган" взаймства от Веси Бонева и накрая за годината има една единствена авторска , а тя е пълен провал ("Да ти олекне")!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да защото вече канала е с повече абонати , а и тази песен беше мегахит на Сердар Ортач тя Галя в последните години все нещо купува ( или взаимства) , "Пей,сърце" от Джансевер ,"Мина ми" от Сердар Ортач , "#Мамаураган" взаймства от Веси Бонева и накрая за годината има една единствена авторска , а тя е пълен провал ("Да ти олекне")!

Имаш ли роднински връзки със Sashka Petrowa? :roll1:

Лика прилика сте си

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Имаш ли роднински връзки със Sashka Petrowa? :roll1:

Лика прилика сте си

 

Виж на теб ще ти кажа две думи на което нямаш отговор по-добре не пиши!

Сравнявай ме с когото искаш и с каквото искаш аз не съм комплексар като теб , които се крие зад себе си и плюе , лека вечер ти желая и си помисли вече за лечение , че твоето е болест , ако трябва и пари ще ти събираме само да се оправиш , здравето е най-важно!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Виж на теб ще ти кажа две думи на което нямаш отговор по-добре не пиши!

Сравнявай ме с когото искаш и с каквото искаш аз не съм комплексар като теб , които се крие зад себе си и плюе , лека вечер ти желая и си помисли вече за лечение , че твоето е болест , ако трябва и пари ще ти събираме само да се оправиш , здравето е най-важно!

:roll1: :roll1: :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Наши, наши... колко да са наши. 2011 :1000 (29):

15338560_382253482127496_6030931835104526336_n.jpg

15276723_1385204774831385_8669886013805428736_n.jpg

 

това, в което я обвинявате няма как да го направи предвид, че за почти всяка интервенция по лицето трябват поне 3-4 месеца да спаднат отоците. Тя не е спирала да ходи по участия. Всичко е до позиране, грим и осветление+филтрите в инстаграм. Структурата на лицето й е същата, освен гърдите, зъбите и ушите друго не е пипано по Галена. Та тя даже няма устни :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Структурата на лицето й е същата освен гърдите, зъбите и ушите друго не е пипано по Галена. Та тя даже няма устни :mf_surrender:

Това малко ли е? :mf_surrender:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...