Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Много интересно е как "Пей, сърце" бие "Не ме заслужаваш" при Песен, но "Не ме заслужаваш" бие "Пей, сърце" при Дует. :1000 (29):

По-добре така , да има и за двете песни наградка :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Емануела си е Лидерка! Дано само продължи така, де.

Ще видим дали ще продължи, Десислава и Галена още не са пуснали линкове. Но и самата Емануела не е. Според мен тя ще си остане лидер в поне едната категория.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много интересно е как "Пей, сърце" бие "Не ме заслужаваш" при Песен, но "Не ме заслужаваш" бие "Пей, сърце" при Дует. :1000 (29):

Повечето смятат Пей, сърце за песен на Галена, Цура я пишат за една от статистите в клипа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Повечето смятат Пей, сърце за песен на Галена, Цура я пишат за една от статистите в клипа.

 

Не виждам подбуди, чрез които да смятат песента само на Галена !

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Повечето смятат Пей, сърце за песен на Галена, Цура я пишат за една от статистите в клипа.

:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29): Ами тя наистина е супер невзрачна, открай време си е пълно дърво, ама като я поставиш до Галена, която е толкова ненормално артистична, разликата е съвсем осезаема.

 

Забелязахте ли в новия ѝ клип как през цялото време историята се върти около мъжа и лодката и той се тръшка, мъчи, прави физиономии и какво ли не , а Цура Янева стои в сянката, без грам да мърда и си пее? :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз подкрепих Джена във фоклорната секция!

 

Вярно ли е, че си е татуирала "КАНАРИТЕ" на интимното си място?

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена няма да отрази наградите... и Митко ще се вбеси. :1000 (29):

Аз не знам Митьо как въобще я мисли тази работа с Галена... Направил е открити номинации, в които да си проличи, че в някои категории като Песен и Клип тя е едноличен лидер. И после като спечели- какво? Пак като миналата година...

Този път поне Цветелина ще може да вземе наградите вместо нея, ако въобще има концерт...

 

Между другото, Пресли не е съвсем за отписване, постоянно си менят местата с Емануела за Идол... :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз подкрепих Джена във фоклорната секция!

 

Вярно ли е, че си е татуирала "КАНАРИТЕ" на интимното си място?

Не знам, но се носи слух, че Преслава си е поръчала специално изработен вибратор с формата на статуетка от Планета.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам, но се носи слух, че Преслава си е поръчала специално изработен вибратор с формата на статуетка от Планета.

 

Кралица!

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хаххахаха , ти майтапиш ли се :D

 

Естествено, капацитета му непозволява да измисли оригинални неща, които да бъдат поднесени по естетически издържан начин.

Цветелина Янева е в отбора на Галена и няма въобще да се занесе до Маринелата.


 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Q09A01.jpg

 

Правим ли предположения коя част влиза първо - емблемата или кубчето?

 

:roll1: :roll1: :roll1:

 

При Преси кубчето ще да е...

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Естествено, капацитета му непозволява да измисли оригинални неща, които да бъдат поднесени по естетически издържана начин.

 

За моят капацитет не знам, но твоят определено има нужда от градация :3fdb8960598fa63e:

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Яница с повече гласове от Теда за Певица на годината. :3fdb8960598fa63e:

 

Кво стана с мегахитовете еее?

То и Преси е с повече гласове за идол, но да питам ли къде са мегахитовете? :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

То и Преси е с повече гласове за идол, но да питам ли къде са мегахитовете? :3fdb8960598fa63e:

 

Ами нали точно това се говори от години - че Идол е комплексна награда, която включва: гласови данни, харизма, влияние в обществото, а не толкова хитове. Пак си неадекватен, :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами нали точно това се говори от години - че Идол е комплексна награда, която включва: гласови данни, харизма, влияние в обществото, а не толкова хитове. Пак си неадекватен, :Vishenka_05:

Затова ли никой не я взима насериозно? :1000 (29):

 

Айде блок във фб!!!!!!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...