Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Защо Емилия Стоянова от година и нещо насам все повтаря, че попа бил в подем а фолка замирал ... ?! Тая жена добре ли е?
Link to comment
Сподели в други сайтове

Излъчили са Тони и Цура

Съвсем обикновена балада на Стораро, Цвети участва в скучния клип и има едно включване в края. То даже се води фючъринг.

 

Защо Емилия Стоянова от година и нещо насам все повтаря, че попа бил в подем а фолка замирал ... ?! Тая жена добре ли е?

Защото е вярно.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Съвсем обикновена балада на Стораро, Цвети участва в скучния клип и има едно включване в края. То даже се води фючъринг.

Защото е вярно.

Пълни глупости. Мисля, че някой и е платил да плямпа простотии и само как се мазни на изпълнителите. . .

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пълни глупости. Мисля, че някой и е платил да плямпа простотии и само как се мазни на изпълнителите. . .

Мога да споря до утре за попа/рапа, но няма смисъл. Факт е, че имат повече спонсори, ротация, реклама, яко ги хвалят и буатат, т.е. по някакъв начин са силните на деня и е повече от резонно тая да им се мазни.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Много ме кефи как си мислите, че Емануела ще вземе голяма награда, а всъщност ще се размине само с дует. :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

Естествено, че няма да вземе, на бъдеща Певица на годината/Идол не биха й отпуснали само една-единствена песен на концерта, и то дует. Ако и Галя е аут, се очертава Деса и Ана да спечелят големите статуетки.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нали знаеш- човек съди другите по себе си- ако ти лъжеш и манипулираш, не означава, че и другите го правят. Хубаво е да се научиш да разграничаваш нещата. 1000%20(30).gif

 

А как те хванах само в брутална лъжа, а? :1000 (6):

 

 

Защо Емилия Стоянова от година и нещо насам все повтаря, че попа бил в подем а фолка замирал ... ?! Тая жена добре ли е?

 

Защото е така в медиите, в залите и по площадите и стадионите. Време е и чалгата да го осъзнае. Две години "Армеец арена" е празна, няма как....

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Естествено, че няма да вземе, на бъдеща Певица на годината/Идол не биха й отпуснали само една-единствена песен на концерта, и то дует. Ако и Галя е аут, се очертава Деса и Ана да спечелят големите статуетки.

Деса според какви заслуги? Най- силна година има Емануела, като съберем успешните песни и медийните изяви. Пайнера ще се изложи за пореден път с нагласените си награди.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти си бил много ниска топка, мислих те за по-проницателен. Ужас! - веднага се поправям.1000%20(6).gif

 

Гадно е нали? - да те хванат по бели гащи, че лъжеш и се правиш, на оборотно гъзе на място, където информацията лети ежеминутно. Знаеш ли на колко такива измислени като теб съм се нагледал в тия форуми в последните 10-12 години? Хайде осъзнайте се, че не минават евтините номера, че става като сега - смех, смех, смех. Знаем възможностите на всяка чалгарка. Никой с нищо не може да ни изненада. За една нощ нито Деса ще отслабне, за да влезе във формата от фото шопираните снимчици, нито ще запее като славей, както е легендата, измислена преди много години от Пайнер просто защото не могат да и лепнат нито един етикет понеже, Глория и Кама бяха заели всички атрактивни такива.

 

И какво толкова има да обсъждате награди (ако ги има)? Всичко е ясно от миналата година - Преса печели всичко, защото Пайнер така искат...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гадно е нали? - да те хванат по бели гащи, че лъжеш и се правиш, на оборотно гъзе на място, където информацията лети ежеминутно. Знаеш ли на колко такива измислени като теб съм се нагледал в тия форуми в последните 10-12 години? Хайде осъзнайте се, че не минават евтините номера, че става като сега - смех, смех, смех. Знаем възможностите на всяка чалгарка. Никой с нищо не може да ни изненада. За една нощ нито Деса ще отслабне, за да влезе във формата от фото шопираните снимчици, нито ще запее като славей, както е легендата, измислена преди много години от Пайнер просто защото не могат да и лепнат нито един етикет понеже, Глория и Кама бяха заели всички атрактивни такива.

 

И какво толкова има да обсъждате награди (ако ги има)? Всичко е ясно от миналата година - Преса печели всичко, защото Пайнер така искат...

Професоре, натикай си некомпетентното мнение там, където слънце не огрява, и гледай това видео. С него всичките ти гордо прекарани 10-12 години, в този така свещен за теб храм Рамания, отиват в канала.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Деса снощи попиля Плаза, беше фул. От цялата програма само "И на всички като тебе" беше плейбек. Съжалявам, че не записах как пее Не вярвам-няма такъв глас, няма такъв лайв- супер много ме изкефи. :notworthy:

 

п.п. Не, че нещо, ама щях да припадна, когато чух DJ-я да казва "поздрав за най-добрата фирма- Солеос Виа"!

Глупости

"Започваме на чисто" и другите бози ги пее на плейбек

Само старите са на живо + дуета с Галена

Говориш пълни глупости за това, че цялата програма била на живо

Link to comment
Сподели в други сайтове

Глупости

"Започваме на чисто" и другите бози ги пее на плейбек

Само старите са на живо + дуета с Галена

Говориш пълни глупости за това, че цялата програма била на живо

 

Аз му говоря нещо от обяд, но човека си е втълпил, че в Рамания ще се открехва на подобни теми. То хубаво да си мечтае, ама тая работа не става само с крещене. Требва си и линкове, клипчета, аргументация. Защото когато ги няма, стои лек като перце във въздуха и само лек ветрец го отнася надалеч. А тук е течение, здраво течение...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Глупости

"Започваме на чисто" и другите бози ги пее на плейбек

Само старите са на живо + дуета с Галена

Говориш пълни глупости за това, че цялата програма била на живо

 

Печенко сладко, преди да се правиш на отворен защо не погледна, че става въпрос за ретро парти? Да, новите песни ги пее на плейбек, за това и казах, че единствената песен, която беше на плейбек е И на всички като тебе, защото това беше единствената песен от новите й. Понеже "само старите са на живо", за това само И на всички като тебе беше на плейбек. Още обяснения искаш ли?

 

И щом стигнах до там да поствам клипчета на тема Пее ли Десислава или не пее, значи сме ударили дъното. Това беше последния ми пост по темата, моля ви не ме занимавайте със себе си- нито ти, нито дървеният философ горе.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Деса мачка с хитове,цял месец номер 1 в сигнала и ето резултата-цъфнал видинския селтак да прави антиреклама на АНГЕЛСКИЯ ГЛАС ДЕСИ СЛАВА хахах

Боли те знам от години ,особено от 2014 като се върна в Пайнер а изритаха оная гарга ,но това е живота-СПРАВЕДЛИВ :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Печенко сладко, преди да се правиш на отворен защо не погледна, че става въпрос за ретро парти? Да, новите песни ги пее на плейбек, за това и казах, че единствената песен, която беше на плейбек е И на всички като тебе, защото това беше единствената песен от новите й. Понеже "само старите са на живо", за това само И на всички като тебе беше на плейбек. Още обяснения искаш ли?

 

И щом стигнах до там да поствам клипчета на тема Пее ли Десислава или не пее, значи сме ударили дъното. Това беше последния ми пост по темата, моля ви не ме занимавайте със себе си- нито ти, нито дървения философ горе.

Погледнах, но ти не си споменал никъде, че става въпрос за ретро парти

Както написах горе

Новите ги пее на плейбек ( без дуета с Галена )

Старите ги пее на живо

Не се правя на отворен

Ти прочети какво съм написал

Не ти искам обясненията

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Съботен бис: Яката дупара покълна на фолк почва

 

Това е политически сайт, на ТИМ холдинг. Цяла съботна статия се пръкнала, заради най-доброто дупе в България, за последните 20 години. :1000 (19):

 

Няма да ви качвам снимки от последните участия в клубове на същата, че ще се депресирате предколедно. :1000 (19):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много ме кефи как си мислите, че Емануела ще вземе голяма награда, а всъщност ще се размине само с дует. :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

Eмануела, Теда Ломска и Галин спукват телефона на Димитров от сега за прословутите награди... пък си мислете, че всичко ще бъде като миналите години. Тази година наградите ще са още по голяма пародия без Галена, Цветелина и др.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Eмануела, Теда Ломска и Галин спукват телефона на Димитров от сега за прословутите награди... пък си мислете, че всичко ще бъде като миналите години. Тази година наградите ще са още по голяма пародия без Галена, Цветелина и др.

Имам чувството, че Цвета е като мини-ми на Галена. Квото прави едната, тва и другата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...