Jump to content


Online: Денис - Кибрит


Препоръчани коментари

На мен не ми харесва- прекалено е банално и изтъркано, но не мога да не отбележа, че все пак има някакъв шанс за хитче сред малцинствата.

Иначе не знам каква мотивация трябва да имаш, за да драпаш близо 10 години и да нямаш нито една дори средно известна песен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много неуспешно се опитва да имитира Галин щом видя, че при него върви и стратегията му е добра. Не на всеки обаче се получава. Тя музиката и песента даже не е толкова лоша, но просто нещата не му се получават.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много ми харесва, подобно на първите проекти на Денис! Отиват му по-мазничките купонджийски песни. И тази е вдигаща. Забележка: не се чува добре гласът му, нещо не са направили както трябва. :D

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

На някои хора не им отива да се правят на такива, каквито не са.

Язък за хубавата музика!

Ще се обиграе и той, другите да не са се родили обиграни случайно. Изкара якото парче, браво!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ще се обиграе и той, другите да не са се родили обиграни случайно. Изкара якото парче, браво!

И кога ще се обиграе?! Като направи 20 години на сцената, може би? Той е като Татяна - десет години напъни за "дебют на годината, след това десет години драпане за "прогрес на годината", за да може след това да вземат я "дискотечен хит", я "хит на Фолкамаратон", награда от сигнал, бор-чвор, ролпласт, бачо киро и най-накрая да получат бис в полупразна зала.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз не мисля, че е необигран. Още в първия си клип се държеше освободено, после малко позагуби себе си, имитирайки актуални течения, но сега се връща към корените си. :D

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И кога ще се обиграе?! Като направи 20 години на сцената, може би? Той е като Татяна - десет години напъни за "дебют на годината, след това десет години драпане за "прогрес на годината", за да може след това да вземат я "дискотечен хит", я "хит на Фолкамаратон", награда от сигнал, бор-чвор, ролпласт, бачо киро и най-накрая да получат бис в полупразна зала.

Много оригинално! Ясно, щом наградите за теб са някакъв критерий :mf_surrender: Лично за мен с всеки следващ проект се представя по-добре, има градация.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много оригинално! Ясно, щом наградите за теб са някакъв критерий :mf_surrender: Лично за мен с всеки следващ проект се представя по-добре, има градация.

Бейби, наградите за мен не са изобщо никакъв критерий ;)

Като цяло постът ми беше твърде саркастичен, но кой ти вниква в същността на написаното, важно е да се лае.

 

Денис е като Татяна - с всеки следващ проект става все по-смешен и нелеп ;)

 

Единствената му хубава песен е тази с Цвети от Експлоуз и туй то ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бейби, наградите за мен не са изобщо никакъв критерий ;)

Като цяло постът ми беше твърде саркастичен, но кой ти вниква в същността на написаното, важно е да се лае.

 

Денис е като Татяна - с всеки следващ проект става все по-смешен и нелеп ;)

 

Единствената му хубава песен е тази с Цвети от Експлоуз и туй то ;)

Да, общо взето във форумът обичате да дрънкате глупости и после да се перчите колко сте умни и как едва ли някой въобще схваща тънките намеци в изказванията ви, успокой се. И стига ми намига, ечемик ще ми излезе :3fdb8960598fa63e: Признай си, че парчето е добро :feminist_en:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, общо взето във форумът обичате да дрънкате глупости и после да се перчите колко сте умни и как едва ли някой въобще схваща тънките намеци в изказванията ви, успокой се. И стига ми намига, ечемик ще ми излезе :3fdb8960598fa63e: Признай си, че парчето е добро :feminist_en:

Ами върни се пак на поста ми и го препрочети ;)

Във форума обичате да обобщавате и генерализирате, а че аз съм много умен и готин - това е всеизвестен факт :P

 

Ако ти излезе ечемик, ела да ти го препикая и ще ти мине ;)

 

Казах коя песен на Денис ми харесва - и туй то! :P

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галин като ви е толкова харизматичен пък що го забелязахте след "Момче без сърце", пък преди това 2 години се мъчеше то с кючек, то с оная гавра със зелен клип (някакви растения, не се сещам) и песен, дето не може и да я изпее.

 

Денис направи хубави песни, като почнеш от двете му Оцкови, предната му беше по негова музика и аранжимент на Драганински, тази ако не се лъжа е на Биолчев (чувам отсвири от "Панамера").

 

Песничката е купонджийска и приятна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много неуспешно се опитва да имитира Галин щом видя, че при него върви и стратегията му е добра. Не на всеки обаче се получава. Тя музиката и песента даже не е толкова лоша, но просто нещата не му се получават.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...