Jump to content



Online: Фики - Is this love


Препоръчани коментари

Дойдох да чета злобни и омразни коментари...не останах разочарован. :)

 

Тоест, ако нещо масово не се харесва, то коментарите задължително са от злоба и омраза към певеца?! Колко посредствено мислене...типично за заслепен фен..

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 95
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Текста

 

Coming closer, once you tell me - Is this love? Is this love? Is this love?

You're the only thing i see when i close my eyes - Is this love? Is this love? Is this love?

You're the reason that i breath - Is this love? Is this love?

 

Since i met you my life has a new meaning - Is this love? Is this love?

When you're not here i feel so incomplete - Is this love? Is this love? Is this love? Is this love? Is this love? Is this love? Is this love? Is this love? Is this love? Is this love?

I've been searching my whole life for a girl like you, just like you, just like you.

I never knew what it means to be loved - Is this love? Is this love? Is this love? Is this love? Is this love? Is this love? Is this love? Is this love? Is this love? Is this love?

 

Сякаш го е писал шестокласник. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Текста

 

Coming closer, once you tell me - Is this love? Is this love? Is this love?

You're the only thing i see when i close my eyes - Is this love? Is this love? Is this love?

You're the reason that i breath - Is this love? Is this love?

 

Since i met you my life has a new meaning - Is this love? Is this love?

When you're not here i feel so incomplete - Is this love? Is this love? Is this love? Is this love? Is this love? Is this love? Is this love? Is this love? Is this love? Is this love?

I've been searching my whole life for a girl like you, just like you, just like you.

I never knew what it means to be loved - Is this love? Is this love? Is this love? Is this love? Is this love? Is this love? Is this love? Is this love? Is this love? Is this love?

 

Сякаш го е писал шестокласник. :1000 (29):

 

Точно четях в темата и щях да питам за текста :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

До момента над 16000 нехаресвания към 2000 харесвания - бие всякакви рекорди!

А и сега няма как баща му да плати за гледания, защото хората следят какво става с песента.Събрала е малко над 300 000, а при "Горе долу" ако не се лъжа бяха нараснали с над милион за денонощие и след това в нета се появи фактурата, която доказваше, че дъртия Стораро е платил за гледанията.

Според мен от Пайнер не трябва дори да го включват в номинациите за певец на годината и идол,камоли да му дават награда, защото ще се разиграе същия спектакъл с освиркване както при Галена, когато взе статуетката за пръв път!Даже може би ще е по-зле!

Не разбирам защо не свалят клипа от тубата?То вярно че и лошата реклама пак е реклама, но когато нещата са толкова зле, мисля че това е единственото правилно решение!

Link to comment
Сподели в други сайтове

До момента над 16000 нехаресвания към 2000 харесвания - бие всякакви рекорди!

А и сега няма как баща му да плати за гледания, защото хората следят какво става с песента.Събрала е малко над 300 000, а при "Горе долу" ако не се лъжа бяха нараснали с над милион за денонощие и след това в нета се появи фактурата, която доказваше, че дъртия Стораро е платил за гледанията.

Според мен от Пайнер не трябва дори да го включват в номинациите за певец на годината и идол,камоли да му дават награда, защото ще се разиграе същия спектакъл с освиркване както при Галена, когато взе статуетката за пръв път!Даже може би ще е по-зле!

Не разбирам защо не свалят клипа от тубата?То вярно че и лошата реклама пак е реклама, но когато нещата са толкова зле, мисля че това е единственото правилно решение!

 

Има някакъв проблем с гледанията. Цяла България втори ден говори за Издислав, има статии в dnes.bg, в blitz, фийда ми е побъркан, Пабло Ескобар се обади, страници хумористични, новинарски, Драго Симеонов, Фавиол, Кристиян Танев, влогъри, блогъри ... само Иво Сиромахов и Найо Тицин не са изказали саркастично мнение ... и едва 400 k? :mf_surrender: :mf_surrender: Колкото "Гот ми е".

 

Да не говорим, че има ебаващо клипче с 60 k -

 

П.П. Фики ще гостува в "Събуди се" да коментира подигравките.

 

П.П.2. Хикен Щикен също наруши мълчанието си.

Лесно е на умряло куче да се вади нож ...

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Има някакъв проблем с гледанията. Цяла България втори ден говори за Издислав, има статии в dnes.bg, в blitz, фийда ми е побъркан, Пабло Ескобар се обади, страници хумористични, новинарски, Драго Симеонов, Фавиол, Кристиян Танев, влогъри, блогъри ... само Иво Сиромахов и Найо Тицин не са изказали саркастично мнение ... и едва 400 k? :mf_surrender: :mf_surrender: Колкото "Гот ми е".

 

Да не говорим, че има ебаващо клипче с 60 k -

 

П.П. Фики ще гостува в "Събуди се" да коментира подигравките.

 

П.П.2. Хикен Щикен също наруши мълчанието си.

Лесно е на умряло куче да се вади нож ...

Според мен проблема идва от това, че песента се пуска за да видиш за какво става въпрос и след това не си я пускаш отново. Поне при мен беше така дори не я изслушах докрай. При "Гот ми е", която даваш за пример е имало много, хора които са харесали песента и са рефрешвали линка, което тук го няма.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен проблема идва от това, че песента се пуска за да видиш за какво става въпрос и след това не си я пускаш отново. Поне при мен беше така дори не я изслушах докрай. При "Гот ми е", която даваш за пример е имало много, хора които са харесали песента и са рефрешвали линка, което тук го няма.

 

Най-вероятно, и аз това си мислех. 400 000 еднократни гледания. :1000 (29):

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-вероятно, и аз това си мислех. 400 000 еднократни гледания. :1000 (29):

Да! Представяш ли това са реални 400 000 души (приблизително разбира се), които са отвори линка и са чули песента? Само по себе си е впечатляващо не зависимо от целта на посещенията.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз вече започвам да си мисля, че цялата тази история с английския е умишлено, за ПР и шум. Не е възможно да е нямало един адекватен човек, който да спре подобен абсурд. Както някой по-горе каза - втори ден цяла България говори за песента. На всичкото отгоре си кръсти и албума на тази песен - доста силен рекламен трик.

 

Иначе песента е много силна сама по себе си, но прецакана с английския му. Да беше на турски или български, щеше да е доста по-слушаема.

849bfacb1ce05353.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Вчера попитах дали скоро ще излезне някаква песен като Хабиби и май това е Is this love от гледна точка на интерес.

Мисля, че почти няма човек активен в интернет пространството които да не знае за тази песен.

Фики пак си изигра добре картите.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

За 12 часа - 161 000. Знаех си, че тубата ги прави все още тия номера.

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хората в нета вече очакват да се появи и брат му на Исдислав - Дисмастбилав. :1000 (10): :1000 (29): Поп-фолка не е ставал за посмешище така никога.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако наистина това е ПР кампания, в което се съмнявам, то значи, че Митко Димитров трябва да уволни ПР-ите в Пайнер, защото чрез тази абсурдна песен те постигат ефект с реклама на самия Фики и абсурдно озаглавения му албум, но подобна пародия дава повод отново да се плюе по фолка като цяло.

Такъв скандал може да нанесе щети на жанра, които да бъдат непоправими!И без това половината от хората, които потребяват тази музика се срамуват да го признаят на всеослушание, а след това посмешище броя на срамуващите се и дистанцираните може да нарастне доста, а това ще рефлектира обезателно върху приходите на музикалните компании, респективно на Пайнер като най-голямата такава в България.

Като знаем самия Фикрет и баща му с какъв умствен потенциал са (равен на 0) мисля че това, което се случва не им е влизало по никакъв повод в плановете.По-скоро е точно обратното - толкова са си повярвали, че са мислили, че каквото и да изпее ще се приеме добре и ще стане хит!

Моето мнение е че самата концепция за развитие на кариерата на Фики е направена или по-точно изкопирана от примера на Тоше Проески в Македония, с песни с поп звучене, народни песни изпяти с нов аранжимент(визирам двете народни които се появиха миналата Коледа) и от време на време песни с типичното балканско звучене, а също и песни на английски език.Тая формула обаче не важи за всички, особено за Фики!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако наистина това е ПР кампания, в което се съмнявам, то значи, че Митко Димитров трябва да уволни ПР-ите в Пайнер, защото чрез тази абсурдна песен те постигат ефект с реклама на самия Фики и абсурдно озаглавения му албум, но подобна пародия дава повод отново да се плюе по фолка като цяло.

Такъв скандал може да нанесе щети на жанра, които да бъдат непоправими!И без това половината от хората, които потребяват тази музика се срамуват да го признаят на всеослушание, а след това посмешище броя на срамуващите се и дистанцираните може да нарастне доста, а това ще рефлектира обезателно върху приходите на музикалните компании, респективно на Пайнер като най-голямата такава в България.

Като знаем самия Фикрет и баща му с какъв умствен потенциал са (равен на 0) мисля че това, което се случва не им е влизало по никакъв повод в плановете.По-скоро е точно обратното - толкова са си повярвали, че са мислили, че каквото и да изпее ще се приеме добре и ще стане хит!

Моето мнение е че самата концепция за развитие на кариерата на Фики е направена или по-точно изкопирана от примера на Тоше Проески в Македония, с песни с поп звучене, народни песни изпяти с нов аранжимент(визирам двете народни които се появиха миналата Коледа) и от време на време песни с типичното балканско звучене, а също и песни на английски език.Тая формула обаче не важи за всички, особено за Фики!

 

 

Абсолютно си прав! Хората,които виждат скрит замисъл и планове за ПР в това безумие, определено не са запознати с умствения капацитет на двамата стораровци, ами сериозно са ги надценили. Хора, тези не виждат по-далече от носа си, и двамата така са си повярвали, все едно са Богове! Едно време баща му ги ръсеше такива:"Аз съм ги напипал нещата, барам ги хората по мозъка, просто съм нацелил формулата, знам как се прави хит - бърза мелодия с текст за най-красивата жена, най-яката компания и това е то". А сега явно "налива" акъл и на синчето си и му казва колко е велик, как всичко изпято от него е хит, бум, чудо невиждано, а с тоя английски вече ще излезе и извън Бг, че тука вече е тясно за такъв талант неземен....100% не са очаквали толкова дислайкове, а напротив - похвали....но дори и в такъв момент, като им знам егото до небесата, нищо чудно да замажат положението и да излъжат, че така са го планирали. Или пък да кажат:"искате да ни избодете очите, ама ни изписахте веждите, въпреки всичко Фики е коментиран, сензация е, тя е Валентина Хасан беше подигравана, ама чак самата Марая Кери я изгледа, той сега Фики ще превземе света...". Вярно е, че лоша реклама няма, но за мен всичко това ще донесе повече негативи, отколкото позитиви и е страшен резил. Като гледам стария Стораро все едно гледам родителите на Пацо от Биг Брадър - те и до днес събират всякакви изрезки от вестници и списания, където пише за синчето им. Ама дори да е с обиди, подигравки, няма значение! Те се гордеят, че е известен, това им стига. А той самият умира от кеф, че Рачков е**ва него и майка му с онези скечове за Бекъма и мама Божка...Та и сега гледайте само какъв сеир ще пада - "нашето момче е най-коментираното, цяла България за него говори, пише, фейсбука гърми от статуси за него", а нищо чудно и да кажат речи в стил Андреа преди:"По-добре да говорят лошо за тебе, отколкото да не говорят нищо" и просто да се кефят на актуалността, без значение на каква основа е тя...Но все пак това е Булгаристан!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...