Jump to content



Online: Емануела - Почти перфектен


Препоръчани коментари

  • Отговори 58
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Поздравления, че завършва една от най-успешните си години с нещо по-различно и некомерсиално. Мисля, че ще стане хит, набрала е здрава инерция.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Здрава песен! Песните на Деси Слава и Емануела тази есен най-много ми допаднаха. Доста яка мелодия, готино звучене и текст. Най-доброто на Емануела в Пайнер. :)

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента не е нещо "Уаау",но пък ми харесва. Музиката доста приятна за слушане,текста е добър. Има фрази,които ще се превърнат в хит. Добро видео.

 

Какво да кажа за Емануела? Божеее,истинска богиня,адски красива,изключително секси. Истинска бомба! :Vishenka_05: :Vishenka_05: :Vishenka_05:

 

И без Ивайло Спасов можеше да мине.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пак разби! Брутална песен, клипа е също много хубав.

Само да не е "Певица на годината"....

Певица си е за Галена ;)

 

Песента е яка, но очаквах повече.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Типичната фенска шизофрения - когато се пускат само комерси: "Кога ще направят нещо различно?", когато се пусне нещо различно: "Ами няма хитов заряд". Аман. :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много различно и дори експериментално, като се има предвид масовката.

Емануела всъщност винаги се е опитвала да е различна. Например "Не безпокойте", "Питам те последно"... Доволен съм!Браво!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Типичната фенска шизофрения - когато се пускат само комерси: "Кога ще направят нещо различно?", когато се пусне нещо различно: "Ами няма хитов заряд". Аман. :gun_bandana:

Ама кое му е различното на това ? Тъпа,съвсем типична чалга песен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама кое му е различното на това ? Тъпа,съвсем типична чалга песен.

Как какво? Много е минималистична откъм аранжимент, в едно по-средно темпо е, не е типичната тупса-тупса, наблъскан текст, цигански вокал.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Емануела никога не е била по-красива във видеоклип, просто е перфектна, но песента засега не ми харесва много. Това "да ме коментират" обаче е много яко накрая.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Един от малкото изпълнители, които имат 2ри пик в кариерата си. Дори и да не е Певица на годината, то се вижда - хит след хит. Не вярвах, че може да надскочи Оцковия период в кариерата си, но ето, че това се осъществи- 2 хита и 2 тотални мегахита за 1 година + 3то място в Биг брадър и масово одобрявано участие във формата. Евала!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Под нивото на "Като теб", но над "20 лева", може да ми хареса в последствие, но засега не ме кефи особено.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...