Jump to content



Online: Галин ft. Преслава - Царят на купона


Препоръчани коментари

Тотален хит ! ГАлин от 2013 няма слаба песен , наистина момчето заслужава голямата награда. Тая година може да се нарече , че сред всички иЗпълнители той е най. Само Галена може да се конкурира с него.

Много добра песен и клип :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 72
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Не ме грабна, което е странно.По принцип харесвам Галин и песните му, но този път сякаш всичко ми е too much. Текста има оригинални фрази, но в стремежа си да са "много оригинални" някак са пропуснали нещо, което да запомниш и запееш. Клипа има много интересна идея и декори, но ми стои прекалено евтино. Преслава можеше да се включи доста по-ударно. Очаквах повече.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Музиката е много добра. Всичко друго е толкова надрусалско - клип, текст, поведение, персонажи. Впечатляващо е как "будния" и "мислещ" Галин, който по интервюта говори за световната конспирация и подобни, отделя цял един проект на "бонбонките". Не всички по дискотеките шмъркат ...

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента си е стабилен хит, вече. Показателни са и хейтърските коменатари. Имам чувството, че феновете на Галин плуят по песните на Фики, а си мълчат когато излезе песен на Галин и обратното.

Кой е Дидо_Д, за който в коментари под клипчето се говори, че Галин е откраднал интрото? Някакъв влогър ли ?

20645797-497352780618945-2069381879-n.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Само аз ли не я смятам за наркоманска и пр., както казвате вие?! :1000 (29):

Нищо ново под слънцето... за какво ли не се е пяло във фолка. Сега някакви бонбонки няма да ме учудят. Песента е брутално яка, зарибява след едно слушане на макс.

Вече искам Преслава да пееше повече, толкова й ходи такова парче..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гледанията май са доста под очакваното - 270 000 само ... Преслава с "Няма да ти пиша" и Галин с "На Египет фараона" по отделно имаха повече.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гледанията май са доста под очакваното - 270 000 само ... Преслава с "Няма да ти пиша" и Галин с "На Египет фараона" по отделно имаха повече.

Песента е скучна и не се рефрешва най-вероятно.

Аз "На Egypt фараона" и "Няма да ти пиша" ги спуках от пускане първите 86 часа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Трета тъпа песен и клип тая седмица от Пайнер... Жалко,че това бяха топ песните за концерта. Трагедия!

Галин тотално изпростява... А съм му сред първите фенове...

Тескта, тематиката - нищо ново, пято от него 100 пъти в последните му фараони,купони, коли...

Музиката...Аранжимента - все едно слушам демо на незавършена песен на Паришева, особено отсвирите са кофти сухи, не знам как ще ги въртят...

И видеото ... ок, оценявам началната идея с пиратите, сценография, костюми, но до там... Ужасно реализиран проект. А с тия ""бонбони"" на няколко кадъра... Жалко...

 

И той, както Ваня, е знаел че песента има нужда от катализатор на гладания и хоп - кака Петя е на линия!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не съм впечатлена особено, а го харесвам много. Опитва се да прави по-лековати песни за да се хареса на масата и да има повече успех, но не мисля че ще му се получи с тази песен. Единствено музиката е готина и видеото и то само до средата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нещо флопна май. :о :Д

 

Не е флопнала съвсем. Но върви по-слабо от очакваното. Той нали го знаеш, че ги нацелва през песен. И Готина кола се представи не особено задоволително.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...