Jump to content



Да се забрани ли коментирането на Рики в Чат-манията?


Да се забрани ли коментирането на Рики в Чат-манията?  

53 потребители гласуваха

Нямате права да гласувате или да виждате резултатите от тази анкета. Ако искате да дадете своя глас, абонирайте се за клуба или темата. Моля, впишете се в сайта или се регистрирайте, за да гласувате в анкетата.

Препоръчани коментари

  • Отговори 27
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Най-активни дни

Топ коментиращи в тази тема

Много хубава анкета. :3fdb8960598fa63e:

Зайка има нужда малко да слезе на земята. Всеки ден като вляза в чата 9 от 10 поста са нейни и са свързани с Шмики. На мен лично ми е супер досадно. Нали си има тема? Нужно ли е да ни натрапва залязващи звезди? Най - тъпото е, че като развален грамофон повтаря едно и също по 1000 пъти. :mf_surrender: Да имаше поне още 1 човек с нейните интереси и да водеха дискусия как да е, щеше да се преживее, но тя си води един неспирен и отегчаващ монолог, който НЯМА ДА НИ НАКАРА ДА ХАРЕСАМЕ ШМИКИ, РАЗБЕРИ ГО, ЗАЙКЕ!

Аз осъзнавам, че темата е на шега, ама да си кажа, че ме дразни. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много хубава анкета. :3fdb8960598fa63e:

Зайка има нужда малко да слезе на земята. Всеки ден като вляза в чата 9 от 10 поста са нейни и са свързани с Шмики. На мен лично ми е супер досадно. Нали си има тема? Нужно ли е да ни натрапва залязващи звезди? Най - тъпото е, че като развален грамофон повтаря едно и също по 1000 пъти. :mf_surrender: Да имаше поне още 1 човек с нейните интереси и да водеха дискусия как да е, щеше да се преживее, но тя си води един неспирен и отегчаващ монолог, който НЯМА ДА НИ НАКАРА ДА ХАРЕСАМЕ ШМИКИ, РАЗБЕРИ ГО, ЗАЙКЕ!

Аз осъзнавам, че темата е на шега, ама да си кажа, че ме дразни. :3fdb8960598fa63e:

 

Залязваща звезда си ти. Рики в момента е един от най-въртяните и най-слушаните. Турнето му е едно от най-добрите за 2015-2016 с повече от 1 милион души посетено досега, пълни зали, арени и каквото се сетиш, навсякъде звучи и се върти. Залязъл е само в твойта глава, бъди малко реалистка- Рики още дълго ще властва, защото е обичан завинаги!

 

Дай Боже, всеки да залязва така- с албум на годината миналата година, песен и клип на годината и най-добро турне за годината и Грами за Най-добър латино поп албум. Пожелавам го на всеки да залязва с Грами за албум!

 

Не можеш да стъпиш и на малкия пръст на Рики. Шмики си ти, мишка такава.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен не ми пречи, ако не прекалява.

Именно. Аз също го харесвам и ще е тъпо да не мога да го коментирам, а още по-тъпо - аз да мога, а други не.

Въведете стриктно правило за двойните постове просто. Пишеш два пъти един след друг в рамките на 30 минути (защото на всеки може да се случи да се сети нещо, но да не може да редактира или пък дълго време никой да не пише, затова е добре да го има този момент с 30 минути минимум) - трие се. Пишеш втори път - предупреждение. Пишеш трети път - 10% и т.н. Така, ако Таня вмества всичко за Рики в един пост, ще може лесно да се прескача.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да! Тя прекалява постоянно. Ако са един-два поста на ден с различна информация - се търпи, но тя спами като откачена и повтаря едно и също до полуда.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Че то по принцип отдавна й е забранено да натрапва Рики в Чата, още откакто VOGUE и Nedis бяха по-активни. Затова беше направена и специалната тема за Мартин. Ivanhoe даже я банваше когато продължаваше да пише за любимеца си в общия чат. Явно наистина ще трябва да се припомни това и да се сложи някакво ограничение - разбирам, че се радва, че Рики има хит, но не е нужно да пише по няколко дълги поста един след друг, съдържащи общо взето едно и също.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Залязваща звезда си ти. Рики в момента е един от най-въртяните и най-слушаните. Турнето му е едно от най-добрите за 2015-2016 с повече от 1 милион души посетено досега, пълни зали, арени и каквото се сетиш, навсякъде звучи и се върти. Залязъл е само в твойта глава, бъди малко реалистка- Рики още дълго ще властва, защото е обичан завинаги!

 

Дай Боже, всеки да залязва така- с албум на годината миналата година, песен и клип на годината и най-добро турне за годината и Грами за Най-добър латино поп албум. Пожелавам го на всеки да залязва с Грами за албум!

 

Не можеш да стъпиш и на малкия пръст на Рики. Шмики си ти, мишка такава.

Малеее, бан за тая, към кого да се обърна да я накаже? :gun_bandana: Искам справедливост!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мноооооооого забавно!

Нали? И аз така мислех!

Обаче, вижда тели! Откакто направи хте тази тема против Танчето и,Рики, и само ло ши неща висе случват. Аманта каще.е като плюе тепо добри техора.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...