Jump to content



Гласът на България


Препоръчани коментари

Направо се отказвам да гледам предаването, каква е тази глупост с новия етап - от 4 човека ще остане 1... :wacko: Тоест всеки ще има по двама участници в отбор ли, май са им по 8 човека.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,1k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Реално погледнато, само Камелия влага някакъв труд тези хора да научат нещо за сценично поведение, което е единственото, което мога да научат в този формат, защото всички знаят да пеят. Така че пеене няма да научат.

 

Колко смешно ми изглеждат сега участниците, които избраха Лечев или Графа, мислейки си, че едва ли не защото са или са били успешни, едва ли не и участниците ще са успешни. Аз лично не харесвам нито един от тях двамата и не мисля, че могат да дадат много на участниците. Поли до някъде и тя влага енергия да научат нещо на сцената, но липсата й на стаж си личи.

 

Тъжно е сега като го гледаш, и се замислиш, че Симона два пъти пренебрегна Камелия, защото едва ли не няма какво да научи от нея, а има какво да научи от Лечев и от Поли. На какво ще я научат те? Може би Лечев ще я научи на сценично поведение, който е китарист и това не му влиза много много в работата, както би влязло на един солов артист. Или пък може би Поли, която все още е подрастващ изпълнител и има много още да се учи? Едва ли ще може пък Поли да я научи на пеене, понеже Симона има по-лирически глас от Поли, а Поли е по-мейнстрийм поп глас.

 

Наистина Камелия е най-добрият ментор от четиримата, защото на репетициите ми изглежда, че влага повече емоция и по-лично го изживява участниците й да се представят добре. Докато при другите е малко позиорщина. Особено при мъжете, грам не могат да им предадат артистично присъствие. Те глас си имат, и това няма какво да им предават.

 

Успехи и респект настрани, но Лечев, Графа и, до голяма степен, Поли, реално погледнато, няма почти нищо съществено да им предадат на техните участници. Ако някой в техният отбор спечели, ще е изцяло заради личните качества на участника, а не защотоменторът го е доизградил.

 

Аз залагам на Ралица Грудева от отбора на Камелия за победител. Има много хляб в това ммомиче.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кама мачка с каска на главата - явно е решила да скандализира на тази сцена, след като вече няма възможност да го прави по чалга концерти.:D

 

Иначе видях, че и тя е споделила линка за следващия сезон - може би ще участва и в него?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кама мачка с каска на главата - явно е решила да скандализира на тази сцена, след като вече няма възможност да го прави по чалга концерти.:D

 

Иначе видях, че и тя е споделила линка за следващия сезон - може би ще участва и в него?

Ама какъв следващ сезон, то този още не е свършил? :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много тъп регламент с тези супер битки...какъв е смисълът да избират 16, да остават 8 и накрая само 3...даже да спасяват...след като от спасените май никой не е на големите концерти............А Лечев как можа да избере скучния дует...Христо колкото и да е добър вече е бил на големите концерти, не е честно. Даже Мариела и Джени, които са ми адски анти заслужаваха...Графа също избра момчетата пред адски добре пеещите Кристиана и Мария.

 

Той този сезон с тея три концерта ще приключи много бързо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Язък за многото таланти тази година. С този регламент ще ги орежат набързо и я ги забележи някой, я не.

Залагам на Ралица! Пеене, поведение, харизма - всичко си има мацката!

Има още 2-3ма, които ме кефят, но те май изхвърчаха - не съм гледала последните 2-3 седмици предаването.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Мия Д наистина много добре се справи. Лечев си каза, обаче, че не залагаше на нея. Но тя наистина ги зашемети с това изпълнение. Дано от сега нататък да й дават такива песни, по- в нейн стил са и много добре й пасват. От вълнението си изпусна скромността, но може би е човечна всъщност. Само дано не си напомпа егото без покритие. Остава да видим.

 

И аз залагам много на Ралица Грудева. Надявам се камелиевия отбор да победи. Така и тя ще изкара много дивиденти.

 

Сигурно следващия сезон ще започне септември, за това от сега го обявяват?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...