Jump to content



Гласът на България


Препоръчани коментари

  • Отговори 1,1k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Разбира се, че ще очакваш с нетърпение. Ама ще е само до първата вечер....

 

Не се и съмнявам, виж една Поли Генова или Графа ще изпеят нещо там с бенда, а Кама няма да стане от стола..а като се сетя Деса, колко пъти ставаше да покаже как се пее :girl_witch:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не се и съмнявам, виж една Поли Генова или Графа ще изпеят нещо там с бенда, а Кама няма да стане от стола..а като се сетя Деса, колко пъти ставаше да покаже как се пее :girl_witch:

 

Никой ментор няма да пее нищо. Те са там, за да бъдат рефери и да учат децета, а не да пеят. Не ви ли стана ясно за какво е формата? :gun_bandana:

 

Но, дори да изпеят това-онова, пак ще е по-забележимо от десовият намън при Слави....

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Никой ментор няма да пее нищо. Те са там, за да бъдат рефери и да учат децета, а не да пеят. Не ви ли стана ясно за какво е формата? :gun_bandana:

 

Но, дори да изпеят това-онова, пак ще е по-забележимо от десовият намън при Слави....

 

:roll1: Не ставай смешен, фокси....длъжни са да покажат все пак гласовите си възможности, айде за тримата треньори - да, ама за Кама нещо мътно :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

:roll1: Не ставай смешен, фокси....длъжни са да покажат все пак гласовите си възможности, айде за тримата треньори - да, ама за Кама нещо мътно :3fdb8960598fa63e:

 

Значи, "Гласът на България" е формат, в който никому неизвестни младежи участват в караоке, с цел да станат звезди.

 

А "Като 2 капки простота" е формат, в който уж звезди, стават за смях в караоке, като се опитват да пеят неща, които не могат.

 

Е това е разликата...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Значи, "Гласът на България" е формат, в който никому неизвестни младежи участват в караоке, с цел да станат звезди.

 

А "Като 2 капки простота" е формат, в който уж звезди, стават за смях в караоке, като се опитват да пеят неща, които не могат.

 

Е това е разликата...

 

Нима Азис, Преслава и сега Деси Слава се правят за резил ли.. :roll1: дори напротив показват, че могат да изпълняват и други стилове, а не само поп-фолк :hahaha:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Алоооооооооооооо, в този формат се търсят гласови възможности, а не се демонстрират. Затова са треньори, ментори, даскали, ерудити - да търсят.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мачкай, Поли!

Полската мишка, къде я слагаш?! Тя не може да стъпи на малкия пръст на 97% от чалгоресите, нито по хитове, нито по участия, нито по интерес!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Полската мишка, къде я слагаш?! Тя не може да стъпи на малкия пръст на 97% от чалгоресите, нито по хитове, нито по участия, нито по интерес!

Мачкай, Графа!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Алоооооооооооооо, в този формат се търсят гласови възможности, а не се демонстрират. Затова са треньори, ментори, даскали, ерудити - да търсят.

 

Нима във всичките сезони на гласът не са изпълнявали нещо от журито ли..че да не пеят и сега..... :roll1: Да видим...резила :hahaha:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Още от сега не ми харесва предаването. Пак миниатюрна сцена, а на столовете писали I want you, а не на български.

Камелия изглежда зле в лице с този ботокс, цялата подпухнала.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Водещите ми са протвни :3fdb8960598fa63e:

Аз до този момент не знаех, че точно те ще са водещи... :1000 (29): Очаквам да подпомогнат рейтинга сред по-младата аудитория- онзи ден бяха в мола и децата ги нападаха отвсякъде, за да се снимат с тях. :1000 (29):

На мен за момента предаването ми допада, Камелия е супер! А Графа май ще е Миро на този сезон- всички, които се интересуват от поп ще тичат при него. :1000 (29):

Само не виждам какво точно е различното от предишните сезони. Може би са барнали сцената, изглежда ми по-близка до тази на чуждестранните версии?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...