Jump to content



Online: Райна - И дори да боли


Препоръчани коментари

  • Отговори 56
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

някой да ми обясни що за идиот трябва да си да зарежеш песента си със Стораро, която е потенциален мега хит и на нейно място да избълаш 4-5 бози, които дори и ти не би слушал доброволно?! Да беше отишла на екскурзия вместо да инвестира в клип на тази.

Link to comment
Сподели в други сайтове

някой да ми обясни що за идиот трябва да си да зарежеш песента си със Стораро, която е потенциален мега хит и на нейно място да избълаш 4-5 бози, които дори и ти не би слушал доброволно?! Да беше отишла на екскурзия вместо да инвестира в клип на тази.

 

Що за идиот трябва да си, за да вярваш, че вокалите в другата песен са на Стораро?!

 

Много се радвам, че клипира именно баладата, която чакам от 4-5 месеца вече!

Видеото е страхотно, Райна изглежда зашеметяващо, а песента ми влезе под кожата още, когато я чух!

 

Не знам какво толкова не ви харесва в песента и видеото!

От моите наблюдения оставам с впечатлението, че песента се харесва от по-старото поколение - визирам родените до 90та година.

Оценяваме я, защото все още умеем да ценим качеството, липсват ни годините, когато музиката се правеше, за да те докосне емоционално, а не да те накара да връткаш задник и да пишеш фейсбук статуси колко много парцали могат да ти завиждат.

 

Голямо БРАВО на екипа създал тази песен! Голямо БРАВО на хората, които я харесват! Това доказва, че все още има хора ценящи и хубавата музика.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На едно място вие ужасно - преди припева. Почувствах се в задимена кръчма през 90-те, където пияната певица пее сръбски балади на още по-пияните посетители, за да си изпроси 10 лева бакшиш в деколтето. Като цяло иначе е ок.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Що за идиот трябва да си, за да вярваш, че вокалите в другата песен са на Стораро?!

естествено, че не са на Стораро, просто така беше обявена, пък и не се сетих за заглавието. Но очевидно всички схванахте за какво говоря

Link to comment
Сподели в други сайтове

А мен страшно много ме кефиииииииииииииииии- уцели текстаааааааааааааааааааа просто- толкова силен и въздействащ

Райна е прекрасна и клипът и той. Аз ще си я слушам доста. Най-якия финал за работния ден. Бравоооооооооооооооооооо на Райна! Уцели за мен песента!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Що за идиот трябва да си, за да вярваш, че вокалите в другата песен са на Стораро?!

 

Много се радвам, че клипира именно баладата, която чакам от 4-5 месеца вече!

Видеото е страхотно, Райна изглежда зашеметяващо, а песента ми влезе под кожата още, когато я чух!

 

Не знам какво толкова не ви харесва в песента и видеото!

От моите наблюдения оставам с впечатлението, че песента се харесва от по-старото поколение - визирам родените до 90та година.

Оценяваме я, защото все още умеем да ценим качеството, липсват ни годините, когато музиката се правеше, за да те докосне емоционално, а не да те накара да връткаш задник и да пишеш фейсбук статуси колко много парцали могат да ти завиждат.

 

Голямо БРАВО на екипа създал тази песен! Голямо БРАВО на хората, които я харесват! Това доказва, че все още има хора ценящи и хубавата музика.

 

Правилно, хлапетата нищо не могат да оценят, те не знаят за какво се създава музика, особено от балади грам не разбират.1000%20(30).gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

Райна е хубава в клипа, текста на места е добър. Изпълнението е под всякаква критика. Хитов заряд няма. И нека бутането в сигнал и на тази и песен започне сега и да си мисли благодарение на този който я бута, че такива песни трябва да прави и занапред.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не мисля, че е толкова зле, колкото я изкарвате. Със сигурност не ми се поиска да я спра, изслушах я, изгледах я. Клипът е приятен, хубави цветове, сцени, Райна е супер красива. Песента е ок, може би бих си я пуснал още няколко пъти.

Но за изпяването съм съгласен - ужасно изпяване. Тя като маниер не е мръднала от преди 10 години да речем, но тук сякаш е досадно вече. Двете ѝ песни, които ще ми вечни Райнови фаворити - От утре и На всички обичани преди ги изпява сякаш по същия начин и не ми е пречило. Ама като е скучна песента се усеща.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много хубава песен, но изпълнението на Райна е потресаващо, все едно слушам Андреа. Ако беше изпята от някой друг щеше да е по-добре.
image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен пък много ми харесва песента, клипа също. Тази година Райна доста се активизира и се забелязва, че има известен интерес към нея... Жалко, че за да се върне в А групата ще й трябва още много повече... Иначе си е все така добър изпълнител.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ужасно изпълнение, плоско едно...

Веднага си представих Петя или Джена, от тях щеше да звучи страхотно иначе готината песен.

 

Танца в стил Matrix не ми се коментира...

"Понякога ми се привиждат много странни хора! Наричат ги "нормални"...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...