Jump to content



Подсъзнанието може всичко


Препоръчани коментари

  • Отговори 163
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

  • 2 weeks later...

Таа този месец Новолунието е на 28.01. от 02:06ч. (2 сутринта) във Водолей. Пак си е нормална луната.

Ето темите които обхваща Водолея:

 

При работа с енергиите на новолунието се препоръчва в първите 8 часа от настъпването на новолунието да се формулират на ръка до 10 желания от областите, управлявани от Водолей.

 

Примерни формулировки на желания според американската астроложка Жан Спилър:

 

ВОДОЛЕЙ

 

Новаторство

 

Предсказване на бъдещето

 

Човечност

 

Разкрития, Изобретения

 

Хумор

 

Приятели

 

С енергията на Водолея се учим да зачитаме чувствата и нуждите на другите

 

Новаторство, Ексцентричност, разбиране за механизма на нещата

 

– Искам да придобия брилянтно, изобретателно решениепо отношение на ситуацията…

 

– Искам да съм тотално отворен да видя живота от нетрадиционна гледна точка.

 

– Искам с лекота да видя нов и успешен начин за разрешаване на проблема с…

 

– Искам тотално да изчезнат всички страхове, свързани с това да съм различен(а) и уникален(а).

 

– Искам да разбера механизма на работа на … и то по начин, по който в мен да въникне новаторско решение.

 

Бъдещето, насоки и тенденции, нови технологии, дългосрочни цели, да следваш сърцето си

 

– Искам да съм наясно с новите тенденции в… и да си служа с тях в моя най-добър интерес.

 

– Искам с лекота да се изпълня с кураж да променя живота си по революционен начин

 

– Искам смело и успешно да следвам мечтата си да…

 

– Искам със самочувствие да прилагам в личния си живот новите тенденции и промени в дигиталните технологии.

 

– Искам с лекота да предприема първите успешни стъпки в реализиране на моята мечта да…

 

– Искам ясно да видя дългосрочните цели, които ще придадат смисъл на моя живот.

 

Търсене на резултатност в полза на всички засегнати, човечност, интересите на другите, мащабно мислене

 

– Искам с лекота да подкрепям решения, които са от полза на всички, включително и моя.

 

– Искам пълна яснота по отношение на най-добрите начини за създаване на печеливши за всички участници ситуации.

 

– Искам с лекота да участвам и подпомагам активно каузата на… по …часа на седмица/месец.

 

– Искам да откликвам към другите с естествена топлота и загриженост.

 

– Искам да осъзная в мащаб какво се случава в областта на..

 

Разкрития, неочаквани резултати, изненади, свобода

 

– Искам да приветствам неочакваните събития като възможности за растеж.

 

– Искам ново разкритие да ми покаже правилния път към…

 

– Когато настъпи внезапна промяна искам с лекота да виждам скритите възможности в нея.

 

– Искам с лекота да направя нужните промени, с които да постигна по-голяма свобода в отношенията с …

 

– Искам с лекота да посрещам щастливи изненади всеки ден.

 

Търсене на познание, обективност, хумор, реализиране на мечти

 

– Искам с лекота да гледам на живота по начин, който му придава блясък.

 

– Искам да бъда по-обективен/а по отношение на…

 

– Искам с лекота да придобия познания, които да ми помогнат да реализирам мечтата си да…

 

– Искам с лекота да започна да изучавам…(астрология, рейки, таро..) с което да придобия познанието, от което се нуждая.

 

– Искам с лекота да се науча да не приемам нещата лично и насериозно.

 

Приятели, групи по интереси, даване и получаване на платонична любов

 

– Искам с лекота да правя избор в моя най-добър интерес, с който да осъществявам здрави приятелства.

 

– Искам да възстановя подкрепата и приятелството с…

 

– Искам благородно да приемам помощ, любов и подкрепа от другите.

 

– Искам да се изпълня с щастливо, здравословно самочувствие, с което да приветствам новите хора в моя живот.

 

– Искам с лекота да се чувствам на мястото си в групови ситуации и да се отнасям към другите с любов и подкрепа.

 

– Искам инстинктивния ми подход към другите да бъде приятелски, окуражаващ и подкрепящ.

 

Страх от обвързване, закостенялост, липса на гъвкавост

 

– Искам с лекота да се освободя от само-саботиращите тенденции на затваряне в себе си.

 

– Искам тотално да се освободя от само наложените страхове и блокажи за обвързване и интимност.

 

– Искам с лекота да се освободя от навика да наранявам другите.

 

– Искам с лекота да се освободя от закостенелия си инат.

 

– Искам с лекота да се отворя към нови, алтернативни гледни точки.

 

Здраве в областите, управлявани от Водолей- глезени, подбедрици, спазми, разширени вени

 

– Искам тотално излекуване в областта на….

 

– Искам с лекота да привлека, разпозная и да започна да работя с правилните лечители, които да възстановят перфектно здравето ми в областта на…

 

– Искам да привлека правилната информация, която да доведе до тоталното ми излекуване на…

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако и този път забравя, ще се самозапаля!

 

И аз 1000%20(29).gif Че искам и пари да крия.. че имам нужда, а предните 2 месеца никва не я направих. Та ако аз забравя, моля някой да подсети :) За това пускам и по-рано, че да се знае.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Оле ще се пише, хайде да идва за мъже :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29): Набелязъл съм си две жерти вече :notworthy: искам да си ги поръчам по Вселената, пък, който ми дойде пръв, него взимам :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Оле ще се пише, хайде да идва за мъже :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29): Набелязъл съм си две жерти вече :notworthy: искам да си ги поръчам по Вселената, пък, който ми дойде пръв, него взимам :roll1:

Принципно не трябва желанията да са ти свързани с други хора. Можеш да си пожелаеш да срещнеш човек, който да ти помогне/който да те обича/който да те научи, но не трябва да е контретна личност.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Принципно не трябва желанията да са ти свързани с други хора. Можеш да си пожелаеш да срещнеш човек, който да ти помогне/който да те обича/който да те научи, но не трябва да е контретна личност.

А мога ли да си пожелая такъв, който аз да обичам и той да ме, защото досега срещам само такива, които на мен ми се свалят, а аз ги не искам. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Значи на 28 Януари трябва да пишем на лист до 10 от изброените неща, така ли? Този лист къде го скриваме и колко време стои там? След това какво правим с него?

И за парите, в случая ако ги "скрия" в 2:00 сутринта на 28 Януари, в 2:00 сутринта на 29 трябва да ги изхарча ли?

 

Ще садя пари и желания- стана време да ги мачкам в Пайнера. Светнете ме моля. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Значи на 28 Януари трябва да пишем на лист до 10 от изброените неща, така ли? Този лист къде го скриваме и колко време стои там? След това какво правим с него?

И за парите, в случая ако ги "скрия" в 2:00 сутринта на 28 Януари, в 2:00 сутринта на 29 трябва да ги изхарча ли?

 

Ще садя пари и желания- стана време да ги мачкам в Пайнера. Светнете ме моля. :3fdb8960598fa63e:

За парите може да те подведа, назад в страниците Арвиту го беше описала много добре. Мисля, че в 2:00 трябва да ги вземеш и скоро след това да ги изхарчиш - всичките.

За желанията също е писала назад, но с две думи - пишеш колкото желания искаш (май?), скриваш го някъде, където няма да го виждаш често и няма да го мислиш и стои там... докато се сетиш да го изхвърлиш. Аз сега примерно се опитах да си намеря моя и не можах :1000 (29): После може да го изгориш, след като са се сбъднали желанията, може и нищо да не го правиш.

Link to comment
Сподели в други сайтове

За парите може да те подведа, назад в страниците Арвиту го беше описала много добре. Мисля, че в 2:00 трябва да ги вземеш и скоро след това да ги изхарчиш - всичките.

За желанията също е писала назад, но с две думи - пишеш колкото желания искаш (май?), скриваш го някъде, където няма да го виждаш често и няма да го мислиш и стои там... докато се сетиш да го изхвърлиш. Аз сега примерно се опитах да си намеря моя и не можах :1000 (29): После може да го изгориш, след като са се сбъднали желанията, може и нищо да не го правиш.

Изгарям го чак след като се сбъднат така ли?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз съм посочвал друг човек в желанията ми, дори име - сбъдвало се е, но е много рискувано, защото не е редно ние да се месим в тези неща, а и кой иска някой да иска да е с него не по естествен начин? :)

 

Спрях да пиша отдавна, сякаш започнаха да ми се случват диаметрално противоположните неща, написани на листа..

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не.

Значи криеш ги на 28-ти в 2:00 вечерта. На 29-ти в 2:00 вечерта става 1 ден. На 30-ти в 2:00 става 2-ри ден. И на 31-ви в 2:00 става трети и ги събираш. Трябва да ги похарчиш всичките до стотинка. По-добре дай от себе си. И гледай да не ги омешиш с други твои пари (както аз направих последния път и никва не я направих). Плащай сметки, яж, пий, ако имаш да връщаш заеми.. Просто се отърви от тях. Идеята на криенето е да са необезпокоявани. Нито от теб, нито от деца, майки и т.н. Не е както при желанията нали.

Желанията можеш да пишеш каквито искаш. Тези който съм написал за този месец, са темите който обхваща Водолея, а все пак Новолунието е в неговия знак. Реално са най-силни. Нищо не ти пречи, ако чувстваш и желаеш нещо друго силно да го напишеш.

Може да пишете желания за други хора, но просто да са по някакъв част от някакъв поток. Има пример на първа страница, когато пишем желания за други хора. Примерно може "Постигам пълно разбирателство в отношенията си с .... което води до хаморнична, романтична връзка". А не "Искам Петканка да се влюби в мен". Хубаво е когато усетите, че желанията са много силни и влияят по някакъв начин на др хора да допълвате и "С Божията помощ, с помощта на Вселената, ... и накрая без вреда за никого". Така съм чела де. И аз правя така.

Но е хубаво да се придържаме към темите които са дадени. В различните зодии са различни. Има такива които обхващат взаимоотношенията ни с други хора, любовта, секса и т.н.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Забравих, видях че сте писали за бройката. ДО 10 желания. Не по-малко от 1-2 и не повече от 10. Четох, че не е хубаво да се прекалява, затова аз се старая да пиша около 5-6

Link to comment
Сподели в други сайтове

Днеска може да направите и своята карта на желанията.

Може да си я свалите и сейфате на компютъра или телефона и когато имате възможност да отворите и визуализирате, представяйки си своите желания. Колкото по-често я гледате, толкова по-добре.

Посети моя сайт

Трябва да активирате обаче своята карта. Примерно вие се яде дюнер, слагате картинка на дюнер на картата и отивате и си го купувате и му се наслаждавате.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Искам да попитам ако на листа имам 8 желания и примерно едно от тях се сбъдне трябва ли да го изгарям или чакам всички желания да се сбъднат? И ако това в крайна сметка не се случи скоро и започна да трупам по 10 листа, задължително ли е да ги пазя? :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Искам да попитам ако на листа имам 8 желания и примерно едно от тях се сбъдне трябва ли да го изгарям или чакам всички желания да се сбъднат? И ако това в крайна сметка не се случи скоро и започна да трупам по 10 листа, задължително ли е да ги пазя? :1000 (29):

 

Не, принципно аз дори съм чел някъде, че изгарянето служи като активатор на всички желания, така че.. няма проблем да го изгориш.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Искам да попитам ако на листа имам 8 желания и примерно едно от тях се сбъдне трябва ли да го изгарям или чакам всички желания да се сбъднат? И ако това в крайна сметка не се случи скоро и започна да трупам по 10 листа, задължително ли е да ги пазя? :1000 (29):

 

Според мен е излишно да се пишат желания на всяко новолуние. То човек, едва ли има повече от 10 важни желания в тоя живот.

 

Иначе за изгарянето - ти ще си усетиш кога да го направиш.

 

Щото да чакаш 8 от 8 желания да се сбъднат....е леко нереалистично.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...