Jump to content



Online: Малина - Не те забравям


Препоръчани коментари

Оригиналът е много по-добър. На Малина изпълнението не става. Клипът също не е нищо особено. Пискливите вокали наистина са дразнещи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 64
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

"В друг живот" е на Станислав Христов - Стенли.

Да, а пък този клип се оказа, че е на Марков/Манов. Значи просто има някакво творческо безсилие - ненормално еднакви са клиповете. Ако ги гледаш един след друг, все едно са като части на филм.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Десовите нещо много ги хвана шубе, че Малина изкара 10 пъти по-здрава балада и клип!

хахаха от какво да ме е шубе? Че още си пускам В друг живот, а тази с квиченето няма да я повторя ли?

Най-кошмарните изпълнения на Деса не могат да се доближат до квиченето във великата балада на Малина.

Link to comment
Сподели в други сайтове

хахаха от какво да ме е шубе? Че още си пускам В друг живот, а тази с квиченето няма да я повторя ли?

Най-кошмарните изпълнения на Деса не могат да се доближат до квиченето във великата балада на Малина.

Е, много ясно, всеки знае какви са възможностите на Деса и на Малина. И въпреки това на Малина ми е доста по-автентична и впечатляваща, поне на първо слушане. Виждам, че аранжиментът е на Ленко Драганов - може би заради това прилича на ретро песните толкова. Защо вече не композира - толкова уникални песни има!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ужасно изпълнение.

Песента и преди не ми е харесвала, но колкото и да е добра, то по-добре да слушам инструментала само пред тези опити за пеене на Малина.

Старите чанти тая година са много продуктивни - Ивана -2/3 песни, Глория-4, Малина-2, Нелина-2. :1000 (19): Браво.

То пък чекиите на Ивана, ако се наричат песни, по-добре да повърна, отколкото да ги пусна :mf_surrender:

Хубаво клипче на Малина, ама тоя огън втръсна вече...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ето я баладата на годината! Много стойностен и силен текст! Много над тази на Деси Слава, чието име не не сещам в момента, много повече и откъм клип и песен!

 

Мачкай, Малина!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много хубава песен, хубав клип, смислен текст. Нямаше да е лошо да напишат, че е ft. Софи Маринова, дето цели припеви пее с нея. Не хващам Пайнерската логика - някои с по 2 думи в песента ги пишат ft. , а такива, дето пеят цели припеви, че и партии не ги изписват никъде. Малоумна работа.

 

Пеенето...колкото може, толкова. Надали повечето от криткуващите пеенето и биха се справили по-добре от нея. Хубава песен, браво!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ударно парче! Така се прави... Без много предварителни приказки, трейлъри, тийзъри, снимки, ПР материалчета и т.н., и т.н.

Малина е изключителен професионалист, независимо от липсата на кой знае какви вокални заложби.

Най-големият плюс на проекта определено е текста, докосващ, един такъв емоционално чист и естествен. Вярно че ако примерно Емилия или Десислава бяха изпълнили песента щеше да има съвсем друга емоция, но и виенето на Малина не е дразнещо, нито пък вокалите на Софка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Браво на Малина. Не е от най-пеещите, но тази балада е страхотно попадание. Много се радвам, че се правят все повече и повече балади в последно време. Има надежда за поп-фолка.. Защо една Преслава не направи подобна песен..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много силна песен с много слабо изпълнение. Текстът е доста зле на места "аз къде да ида питам да не те обичам, аз и дом да нямам и в палат да лягам, не те забравям" :mf_surrender: Идеята не е лоша, но някои фрази не са на мястото си, а и като добавим изпълнението на Малина... Иначе клипът е на ниво, както винаги при нея.

Ако беше изпято от Преслава или Десислава щеше да е много по-въздействащо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...