Jump to content



Глория връща концертната дейност в поп-фолка


Препоръчани коментари

  • Отговори 408
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Извикаха Глория на 6 биса във Враца

 

 

Цели шест пъти се върна на сцената Глория във Враца по време на първия си концерт от музикалната обиколка на страната, която предприе заедно с дъщеря си Симона Загорова вчера. С вдъхновяващ сет от балади и естрадни песни, примата на фолка не остави сухо око в читалище „Развитие”, където дори акапелните й изпълнения успяха да запълнят цялата препълнена зала. По време на изявата певицата смени два тоалета – къси, но изискани рокли в червено и синьо, които си пасваха с дрескода на балет Fame, който също я подкрепяше на сцената. За да повишат градуса на настроението зад инструментите застанаха Симеон Едуард – кийборд, и Кирил Георгиев – китара. „Правя този жест към всичките семейства и деца, които нямат възможност да присъстват на клубните ми участия и се радвам хората да ме виждат все по-често на концертни сцени, за сметка на дискотеките“, разкри изпълнителката на „Обичай ме такава”.

Във Враца Глория пръскаше грация от сцената цели три часа, а концертът завърши с прочувствено изпълнение от дъщеря и майка на „Носталгия”. Другите парчета, с които двете зарадваха феновете си бяха дуетите им „Няма кой да ме спре”, „Ако счупят всяка нота” и „Имам нужда от теб”. В края на участието феновете затрупаха и Глория, и Симона с букети и радостни пожелания. Следващата спирка от концертната обиколка на певиците е Кулата, където двете ще отпуснат на 29 октомври.

 

Агенция Монитор

Link to comment
Сподели в други сайтове

Извикаха Глория на 6 биса във Враца

 

 

 

Във Враца Глория пръскаше грация от сцената цели три часа, а концертът завърши с прочувствено изпълнение от дъщеря и майка на „Носталгия”.

Агенция Монитор

 

Три часа? :ООО

 

Че то това с продължителността на сборните концерти на Пайнер. Кралицата не си поплюва.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Три часа? :ООО

 

Че то това с продължителността на сборните концерти на Пайнер. Кралицата не си поплюва.

 

Е тя и Симона като е изпяла 4-5 евъргрийна... цял час е имала "ефир" сигурно. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

И да са 2 часа за Глория, евала. 2 часа живо пеене, ама пеене - стил, класа, пеене! Не модно дефиле, не полови органи, лайв записи и плейбеци, а пеене!

 

Всички с лист и химикал, и да почват да се учат как се прави концерт с пеене, а не горепосочения разврат.

 

Браво, Глория!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Глория прави нещо, което е присъщо за всеки лидер. Тя е номер 1 в поп фолка и тези пълни зали го показват. Какви са цените на билетите?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всичко хубаво, браво!

Ама... с риск да задам поредния малоумен въпрос тип ала Рени във ВИП Брадър, и да ми скочат глоропомазаните, ама...

за какъв декор и сценография говорим в случая? Аз ли нещо не разбирам, или под възхваляващ декор се има предвид двете опънати тенти с изкусни графики на ферми?! :3fdb8960598fa63e: Понякога наистина така се оливате, че...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всичко хубаво, браво!

Ама... с риск да задам поредния малоумен въпрос тип ала Рени във ВИП Брадър, и да ми скочат глоропомазаните, ама...

за какъв декор и сценография говорим в случая? Аз ли нещо не разбирам, или под възхваляващ декор се има предвид двете опънати тенти с изкусни графики на ферми?! :3fdb8960598fa63e: Понякога наистина така се оливате, че...

 

Дай й пари да си купи "истински" декори. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всичко хубаво, браво!

Ама... с риск да задам поредния малоумен въпрос тип ала Рени във ВИП Брадър, и да ми скочат глоропомазаните, ама...

за какъв декор и сценография говорим в случая? Аз ли нещо не разбирам, или под възхваляващ декор се има предвид двете опънати тенти с изкусни графики на ферми?! :3fdb8960598fa63e: Понякога наистина така се оливате, че...

 

Каквото ще да е, вижда се, че има положено старание, а не да използва читалищната сцена. Тази е супер подходяща за съответния концерт. Никой не я изкарва нещо невиждано, отбелязва се, че е положено старание, а не е отбиване на номер.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво значение имат декорите изобщо? :mf_surrender: Галена и Андреа ви научиха, че шармантната сцена е задължителна и забравихте, че Глория залага на друго.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Браво на Глория за идеята за концерти. Радвам се, че и след Нова Година ще има график и ще се обиколят предполагам доста малки градове, в които едва ли е имало концерт скоро. Видно е че Глория е сред най-обичаните певици в България. Никакви залязвания, никаква бита карта не е. На 100% е най- най- в жанра, а и не само.

А за декорите - кой въобще ги споменава?! По-важно е, че има гост-музиканти, всичко е на живо, хората й се радват, песните й се знаят и читалищата - малки/големи са пълни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като идея към екипа на Глория бих добавил, че хубаво би било да се продават дискове преди и след концерта, защото емоцията и еуфорията подтиква хората към това и така реално ще си продава албуми и би могла да си прави още по-добри тиражи :)

Редактирано от gotiniq
Link to comment
Сподели в други сайтове

Като идея към екипа на Глория бих добавил, че хубаво би било да се продават дискове преди и след концерта, защото емоцията и еуфорията подтиква хората към това и така реално ще си продава албуми и би могла да си прави още по-добри тиражи :)

Така е. Джей Гло да взима пример от придуцентите си! Що кебап е продаден преди сборните концерти и турнета...

 

Радвам се, че Глория направи едно такова своеобразно турне. Хората в малките населени места гледат с голям интерес и уважение на такива мероприятия.

Браво за добрата програма. Бих присъствал.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дай й пари да си купи "истински" декори. :mf_surrender:

 

Като гледам пълните зали и хората се радват и без кой знае какви декори .... Дано мине колкото може през повече градове.

Link to comment
Сподели в други сайтове

А какъв е този Евгени, който обикаля с нея навсякъде и дори шофира колата? Поредният лизач или?

 

Е той е от най-големите такива и то отдавна..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е той е от най-големите такива и то отдавна..

Само като го гледаш ква гнусна мазна педераска е, ти става ясно. Ама Глоричето си ги обича такива амеби и после реве от тях.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ох, колко сте ми обсебени... жената направила 3 участия и вече сте в екстаз. :1000 (29): :1000 (29):

Концерти, а не участия. Разликата е, че на концерт са дошли специално за нея и вниманието им е 100% върху изпълнителката, а не се чукат в тоалетната.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е ли тоз? :1000 (29):

Да. Много можем да говорим по темата, но по-добре да не го правим.

Всеки си решава с какви хора да се обгражда. Явно интересите се преплитат.

Не е нещо много по-различно от типажа Стоян Аполостов, когото Глория разкара преди време.

Снощи какво е пяла?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да. Много можем да говорим по темата, но по-добре да не го правим.

 

Ха-ха, ми не, не можеш да говориш чак толкова много, колкото ти се иска, знаеш защо... ;)

 

Евгени Евтимов е голям фен на Глория, определено, не знам колко й вреди, но също така й помага много явно и това си личи... А и щом тя го е допуснала до себе си - да си сърба попарата после...

 

Колкото до драмите с декорите, на предната страница се вижда колко са ненормални феновете на Глория, не ми се търсят цитати... Аз уважавам Глория, но не мога да възприема лунатичните й фенове, които я изкарват някаква свръх мега звезда... Страхотен балет, състоящ се от две танцьорки, страхотен бенд, състоящ се от двама музиканти, и страхотен декор, състоящ се от две тенти :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Така е. Джей Гло да взима пример от придуцентите си! Що кебап е продаден преди сборните концерти и турнета...

 

Радвам се, че Глория направи едно такова своеобразно турне. Хората в малките населени места гледат с голям интерес и уважение на такива мероприятия.

Браво за добрата програма. Бих присъствал.

 

Гласи се , вземаме билети ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...