Jump to content



Online: Цветелина Янева ft. Галин - Да те бях зарязала


Препоръчани коментари

  • Отговори 83
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Според мен това е най-доброто парче за тази година - модерно поп-фолк парче. Музиката ми е готина, изпяването също е приятно, както и включванията на Галин. Клипът също не е претенциозен, но е достатъчно интересен, особено сцените в гората, а Цвета е повече от секси, както никога досега.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Айде другата най-голяма пусна баси проекта . Много добра песен , клипа е 6 .

Вклването на Галин също е станало много добре , като цяло Пайнер се крепи на Цура, Галена и Галин. Единствените които си изпипват нещата перфектно .

Link to comment
Сподели в други сайтове

По-слаба ми идва от Видимо изневерил и Пей сърце.. включването на Галин ми е излишно и с това еййй... направо зверски напряга.. ще стане популярна но не го виждам като голям хит това, чакам си баладата на Цура и Стораро.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Напълно оправда очакванията ми Цветелина, че една от най-добрите песни за сезона ще е при нея. Видеото както винаги е най-якото! Много, много ще се слуша! :Vishenka_05:

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

По-слаба ми идва от Видимо изневерил и Пей сърце.. включването на Галин ми е излишно и с това еййй... направо зверски напряга.. ще стане популярна но не го виждам като голям хит това, чакам си баладата на Цура и Стораро.

Съгласен съм. Ей опа, още ти си ми топа, как без теб да дишам сега :mf_surrender: И в отсвирите много прилича на На тебе не отказвам. Клипът иначе е мнооого добър, браво.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е нещо кой знае какво, не знам защо припадате толкова, клипът много прилича "Не го прави" на Деса.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ебаси яката песен. Пръска. Браво Цурче :1000 (33): :1000 (33):

Ето това вече е нещо новаторско,което не прилича на стари песни.Доживях ....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...