Jump to content

Рени и Емануела - Пайнер и процентите на изпълнителите


Препоръчани коментари

И по темата, една Рени има по - висок хонорар от Камелия...при положение, че Рени от 10 години е без продуценти и я канят хората, а Кама издъхна, издъхна!!!

 

 

Ахахаххаахха..... така като го говориш дали не ти се смее цял форум и няколко от съседните? :1000 (29): Рени не е видяла голям клуб в последните години, а той с Кама, която не излиза от тях, ще я сравнява. :roll1: С тролене Фокс не се преборва. Требват си факти. Трябва и малко акъл, за да знаеш кога ставаш смешен...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти не разбра ли бе келеш обсебен, че Кама има повече награди за красота, от цялата чалга взета заедно? Какво лаеш от години по ясна материя, която само ти и още 2-3 изтрещели индивида тук поставяте под съмнение и вече ви се смеят и 14-годишните? Седнете си на гъза, не можете да промените реалностите. Това е положението.

Марийка Димитрова..... Марийка....

 

Да де... тя Кама има повече награди за красота, отколкото за музика.. Прав си.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да де... тя Кама има повече награди за красота, отколкото за музика.. Прав си.

 

Кама има най-важните награди в чалгата по няколко пъти, с изключение само на една. Не се напрягай, времето се развили и с комфорта ви тук се свърши. :1000 (19):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Рени ви разгони фамилийката в Брадъра. Признавам, че много ви дойде, след около 10 години плюене, за "троянският" кон. Вече не сте същите, ама съвсем. Всичко казано от Кама и написано от мен тук, се оказа самата истина, до последната запетайка. Губите позиции, сриват ви се опорните точки, а Кама ви се смее назидателно от сцената на седмицата на модата, от модните каталози, от студиото на Слави, от къде ли не. А сега плюйте пак и ми хвалете Ивана още 10 години. Няма проблем и да и турите 10 000 лева хонорар, а на Кама 350. Никой за нищо вече няма да ви верва, защото Рени ви трупяса на земята, разказвайки същото като Камелия с още по-големи подробности. Усещате ли как Ивана се оказа колос, на глинени крака? :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Рени ви разгони фамилийката в Брадъра. Признавам, че много ви дойде, след около 10 години плюене, за "троянският" кон. Вече не сте същите, ама съвсем. Всичко казано от Кама и написано от мен тук, се оказа самата истина, до последната запетайка. Губите позиции, сриват ви се опорните точки, а Кама ви се смее назидателно от сцената на седмицата на модата, от модните каталози, от студиото на Слави, от къде ли не. А сега плюйте пак и ми хвалете Ивана още 10 години. Няма проблем и да и турите 10 000 лева хонорар, а на Кама 350. Никой за нищо вече няма да ви верва, защото Рени ви трупяса на земята, разказвайки същото като Камелия с още по-големи подробности. Усещате ли как Ивана се оказа колос, на глинени крака? :1000 (29):

 

Ивана се оказа певицата на народа, а Камелия дефилира по подиумите и по дискотеките за 2200, това е. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ивана я изкарваш всякаква, ама жената си има публика от различни възрасти, има сумати награди откъм музикална страна, а пък Кама няма нищо! :3fdb8960598fa63e: :mf_surrender:
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ивана я изкарваш всякаква, ама жената си има публика от различни възрасти, има сумати награди откъм музикална страна, а пък Кама няма нищо! :3fdb8960598fa63e: :mf_surrender:

 

Кога Камелия ще разплаче възрастните хора със своя песен? /03:37/

Или по-точен да ми бъде въпросът - коя песен от своя репертоар ще им изпее Камелия?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е истина как на стари години Рени срина Ивана. Кама я жали тази нагла сметкаджийка толкова години, като не я споменава, но сега нема мърдане.

 

Рени явно не е толкова възпитана и културна, обрана и тактична, като "чипровската" и направо строши "мегазвездният" имидж с чук. :1000 (6):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мегазвездният успешен имидж, Глориевият и Десиславовият ще се затвърдят за пореден път на 22.11.2016 в най-голямата зала, а тази на 2200 ще разхожда дрехи на някой подиум. :)
Link to comment
Сподели в други сайтове

И по темата, една Рени има по - висок хонорар от Камелия...при положение, че Рени от 10 години е без продуценти и я канят хората, а Кама издъхна, издъхна!!!

:roll1: :roll1: :roll1: :roll1: :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как може да сте толкова глупави, да влезете в любимата ми тема и да се надявате на успех? :1000 (29): Та аз от 10 години драпам, за това да си говорим.... :hahaha:

Link to comment
Сподели в други сайтове

До феновете на Ивана, тази жена я уважавам много но каквото и да си говорим на Ивана последния хит е Ще ти взема всичките пари, а вище Камелия без продуценти, напълно сама още е актуална за разлика от Ивана. Десислава също е актуална макар че и върви на дуети само , а Рени след брадъра ще се полута като Камелия с посредствени песни като дай го двойно и добре дошла и ще искара хит като МИНУТА ЖИВОТ въпрос на време е. Ивана без да осъзнае е объркала Пайнер и то грешката е до ден днешен с бясното налагане на Преса която бълва посредствена продукция, една Джулия направи клип на ниво Преслава :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

До феновете на Ивана, тази жена я уважавам много но каквото и да си говорим на Ивана последния хит е Ще ти взема всичките пари, а вище Камелия без продуценти, напълно сама още е актуална за разлика от Ивана. Десислава също е актуална макар че и върви на дуети само , а Рени след брадъра ще се полута като Камелия с посредствени песни като дай го двойно и добре дошла и ще искара хит като МИНУТА ЖИВОТ въпрос на време е. Ивана без да осъзнае е объркала Пайнер и то грешката е до ден днешен с бясното налагане на Преса която бълва посредствена продукция, една Джулия направи клип на ниво Преслава :)

Няма абсолютно никаква логика в поста ти? На Ивана последния хит бил "Ще ти взема всичките пари", която е отпреди... година, но Ивана не била актуална? Последното изречение имах желание да го изкоментирам, но изобщо не мога да го разбера, така че толкова от мен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма абсолютно никаква логика в поста ти? На Ивана последния хит бил "Ще ти взема всичките пари", която е отпреди... година, но Ивана не била актуална? Последното изречение имах желание да го изкоментирам, но изобщо не мога да го разбера, така че толкова от мен.

:roll1:

Няма смисъл. Няма значение.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Значи какво излиза в тази тема? Рени казва, че Ивана е прецакала всичко с договорите и бизнеса, а Кама се оказва виновна за това? Така ли? :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво да добавя за хора на който идолът се праска с лекари за по 5бона

Това към мен ли беше насочено? Радвам се за Яница - много други за 50 лева са готови, тя работи за 100 пъти това. Прогрес на годината! :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това към мен ли беше насочено? Радвам се за Яница - много други за 50 лева са готови, тя работи за 100 пъти това. Прогрес на годината! :Vishenka_05:

Говоря за Преса нямам против Яница както и всички други

Link to comment
Сподели в други сайтове

Говоря за Преса нямам против Яница както и всички други

Ясно. Малко трудно ти се разбира, ще извиняваш.

 

Иначе браво на Преса - последно бях чул, че си пада по диджеи. И при нея се вижда прогрес.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Рени ви разгони фамилийката в Брадъра. Признавам, че много ви дойде, след около 10 години плюене, за "троянският" кон. Вече не сте същите, ама съвсем. Всичко казано от Кама и написано от мен тук, се оказа самата истина, до последната запетайка. Губите позиции, сриват ви се опорните точки, а Кама ви се смее назидателно от сцената на седмицата на модата, от модните каталози, от студиото на Слави, от къде ли не. А сега плюйте пак и ми хвалете Ивана още 10 години. Няма проблем и да и турите 10 000 лева хонорар, а на Кама 350. Никой за нищо вече няма да ви верва, защото Рени ви трупяса на земята, разказвайки същото като Камелия с още по-големи подробности. Усещате ли как Ивана се оказа колос, на глинени крака? :1000 (29):

Рени беше ПОРЕДНАТА , която посочи варела а.к.а троянската свиня за подбиване на цени и подмолни номера . Не напразно старите са пропищяли от нея още в началото - Глория , Камелия , Рени , Екстра Нина , сигурно има и още.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...