Jump to content



15 години "ПЛАНЕТА" ТВ


Препоръчани коментари

Получаваме "Мъжете всичко искат" :Vishenka_05:

 

Една от най-добре приетите песни за вечерта, но тя вече въобще не е това, което беше. Според мен, Пайнер ще спукат от въртене "Облаче ле бяло", а "Мъжете..." ше ги игнорират. Което пък ще рече, че ще игнорират самата Деса и ще бутат песен, която не е тяхна, никога не е била тяхна и е изпята, за да се спаси концерта поне малко.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Божееееееееееее, стилиста на Райна е Ива Атанасова, сериозно ли. Много е сгрешила. Тая дето е сегашната на Денис, бившия на Емануела.

Тая Ива направо се е подиграла с Райна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Една от най-добре приетите песни за вечерта, но тя вече въобще не е това, което беше. Според мен, Пайнер ще спукат от въртене "Облаче ле бяло", а "Мъжете..." ше ги игнорират. Което пък ще рече, че ще игнорират самата Деса и ще бутат песен, която не е тяхна, никога не е била тяхна и е изпята, за да се спаси концерта поне малко.

Не знам какво ще правят Пайнер, а и слабо ме интересува. Също така не знам дали не е имало условие от Пайнер да има и малко народни песни или това са си техни избори. Деса е казвала, че това е мн любима нейна песен...но спокойно можеше да миксира Бели нощи с Мъжете или да включи част от В друг живот и ако толкова държи акапелно да я изпее Облачето. Ще я въртят по Планета фолк просто.

Аз се изненадах, че Мъжете се пее и от днешните подрастващи. Нито е налагана по концерти през годините, нито по турнета.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Писна ми от тая Глория вече!!!! Почвам страшно много да се нервя и ми става супер досадно,като видя антипатичната й щерка до нея. Не разбра ли тая жена,че това натрисане на Симона, която не я харесват и носи само негатив и отслабва славата й. Хората плащат за да видят Глория, за да слушат гласа и песните й, а не да се появява с болнота на амбиции без покритие отроче, като ваденка е лепната за майка си и е някво подобие на певица с мега амбиции, но не постигнала нищо сама.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам какво ще правят Пайнер, а и слабо ме интересува. Също така не знам дали не е имало условие от Пайнер да има и малко народни песни или това са си техни избори. Деса е казвала, че това е мн любима нейна песен...но спокойно можеше да миксира Бели нощи с Мъжете или да включи част от В друг живот и ако толкова държи акапелно да я изпее Облачето. Ще я въртят по Планета фолк просто.

Аз се изненадах, че Мъжете се пее и от днешните подрастващи. Нито е налагана по концерти през годините, нито по турнета.

"Мъжете всичко искат" е една от go-to ретро песните за всички DJ-и. Винаги, когато се пускат стари песни по дискотеки, тази е сред дежурните. Както и "Две сърца". Неслучайно тези две песни към днешна дата са най-широко известните златни хитове на Десислава. Също и "Казваш, че ме обичаш". Песни като "Бели нощи" и "Мила моя, мили мой" са били страшни хитове навремето, може би по-големи дори и от гореспоменатите 3, но просто не са наложени така, както тях.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Еееее, големи сте тролове. Никой няма да разкаже за най - важната, най - харесваната, най - класната, най - яката Г Л О Р И Я.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добър ден на всички! Снощният концерт сякаш бе една идея по-търпим и кратък от миналогодишния, но все пак Пайнер така и не се научиха как да правят истински концерти.

Първо, публиката паш беше рехава. Само преди седмица на бенефиса на гимнастичките нямаше къде игла да падне. Преобладаващият контингент на планетския концерт мисля, че няма нужда да го коментирам. Сцена и ефекти - нелоши, но обичайни. Ще обсъдя няколко имена.

Можеше да ни спестят Соня Немска, Джулия, Татяна. Особено третата бе тотално осмяна от всички и приличаше на Тутанкамон. В стремежа си да е интересна се докарва като чучело, нищо лично към нея и Петко, но можеше просто да си бъде нормална. Поздравявам Емилия за страхотната енергия и завръщане. Мария беше супер секси, само това като плюс при нея. Най-вяло приети за съжаление бяха Нелина и Райна и това беше много грозно и неуважително, но какво да очакваш от редовите почитатели на този стил, които скочиха като луди на Роксана и й докараха бис? Всяка година се повтаря едно и също, затова вече не се и учудвам. Галин предизвиква най-голям фурор. Отново си чакаха Преслава. 10 години фаворизирането й ми дойде в повече, не знам тия хора какво толкова се се закачили за нея. Анелия беше на ниво и също по традиция имаше силен прием. Ивана и тя, но може би защото откри, беше по-слабо от други пъти при нея. С Шампанското разцепи, ама ще е добре да я поспре за известно време. Борис дали пя супер както винаги, макар и отново вдървен. Емануела и Константин имат тотален хит за разлика от Преслава, чиято "Няма да ти пиша" не трогна никого. Съвсем не така беше с "На тебе не отказвам", на която скочиха и която бе време да бъде изпълнена на голям концерт. Цвета Янева мина по-забележимо от друг път. Като цяло имам чувството, че няколко имена ги аплодират само заради имената им. Емануела не знам защо не пя и самостоятелна песен. "Мъжете всичко искат" бе най-радушно приетето ретро парче, Десислава направи правилен избор определено, въпреки че уби куплетите с дежурните си импровизацийки. Финалът на Облачето ме изпълни. Не знам кого пропускам, но искам да завърша с Глория. На нея очевидно й се полагаше най-много време, но не го използва толкова практично, колкото се очакваше. Все се надявах да не видим Симона, но не. Акапелата на "Присъда" - супер, но "Полудяваш по мен"... не е за такъв тип концерт, не е и хит. Относно ретрото не ми е ясно защо всеки път избира "Циганско сърце" и "Любовен дъжд", при положение че има и сто други по-подходящи варианта. Няма смисъл обаче да коментираме, тя така или иначе е вироглава. "Ако счупят всяка нота" бе излишна. Тоалетът е хубав, стилен, интересен и все пак не е за сцена. Пеенето е перфектно, най-доброто. Това е... Подборът на песни е проблемът за пореден път, избира все по-луксозните такива. В случаите, в които е имала добра селекция, е получавала и бис - 10 г. Планета и 2 години Планета HD. Снощи такъв нямаше. Отделно е въпросът, че общата публиката не е нейната публика. Така че според мен ще е най-добре Глория да си прави свои концерти за своята публика, а ако завбъдеще ще ходи на общи фирмени мероприятия, много добре да преосмисли избора си на песни, ако въобще й пука за това. В крайна сметка нещо по-диво от репертоара й няма да й навреди.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Еееее, големи сте тролове. Никой няма да разкаже за най - важната, най - харесваната, най - класната, най - яката Г Л О Р И Я.

 

Ретроградният Меркурий ти влияе много сериозно.... :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Разбира се, че по такива концерти трябва да се пеят песни като Облаче ле бяло. А и освен това публиката иска подобни изпълнения от ДесиСлава и сега ще има едно хубаво лайв видео с такова. Вероятно В друг живот ще я изпее на наградите след като си вземе статуетката за нея :3fdb8960598fa63e:

 

 

Фоксе, вчера преди концерта помниш ли си думите за приема на Деса, бе фуррнаджийска лопато, видинска :Vishenka_05:

Сега се опиташ да си прикриеш поредния срам и резил като се опитваш да ни убедиш как Деса няма хитове , а ние 3 поредни години виждаме друго. И Птица скитница ще изпее на следващия. И Бели ноши. Всяка година в този период те чакат фистинги :gun_bandana:

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Разбира се, че по такива концерти трябва да се пеят песни като Облаче ле бяло. А и освен това публиката иска подобни изпълнения от ДесиСлава и сега ще има едно хубаво лайв видео с такова. Вероятно В друг живот ще я изпее на наградите след като си вземе статуетката за нея :3fdb8960598fa63e:

Фоксе, вчера преди концерта помниш ли си думите за приема на Деса, бе фуррнаджийска лопато, видинска :Vishenka_05:

Сега се опиташ да си прикриеш поредния срам и резил като се опитваш да ни убедиш как Деса няма хитове , а ние 3 поредни години виждаме друго. И Птица скитница ще изпее на следващия. И Бели ноши. Всяка година в този период те чакат фистинги :gun_bandana:

 

Паднахте ли ми най-после вие "десовите", а? :1000 (6): Сега половин година ще има бой, еванье и сръбска музика от Чипровци. :hahaha:

 

Да, Деса няма вече големи хитове, освен "Две сърца". Направихме обиколка с тези набедените от вас и разни дебили в предните 20 години за такива и вече се знае.

 

Няма Фоксе, няма Моксе..... празно, та празно, билети раздават без пари на килограм на входа и пек нема никой да види "империята" на Пайнера.... :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да уточня за тези, които не са нахъсани да си правят свои преувеличени версии, а се интересуват.

 

За публиката. Тия клипчета "минути преди началото" са поне половин час преди началото. А то се забави точно за да влязат хората. Долу наистина беше много смешно положението, но трибуните общо-взето бяха запълнени, там нямаше фрапиращи картини. В сравнение с миналата година долу значително по-малко, но като седящи места горе-долу същото, разлика до 10% там. С течението на концерта имаше седящи, които се прехвърлиха долу при правостоящите.

 

За поканите. Има мнения, че те пълнят залата и правят приемите, но не е така. Тия покани са глупост. Отново си личеше кои сектори са с тях, средните странични, по-празните и по-скучните като реакция. Секторите с билети много по-запълнени и много по-шумни и забавляващи се. Качество и реклама за повече купени билети - това е нормалното за концерти.

 

За събитието. Един от концертите, за който най-много се бяха постарали като подбор и изпълнения получи такова смешно отразяване. Но така с толкова тъпотии през годините и никакво промотиране. Хора, които редовно слушат чалга, нямаха идея, че такъв концерт ще има тогава и на това място. Не се приемат концертите им насериозно, а те не се и опитаха да променят това, като го рекламират, не се опитаха да привлекат хора.

 

За концерта. Добре всъщност, от добрите им. Добре се представиха повечето и стана купон. Не натежа. Свърши доста навреме и Преслава се радваше на сигурно някъде 3 пъти повече хора, отколкото останаха за нея миналата година.

 

За незадоволителните представяния и/или приеми. Откриването беше смешно. Райна и Нелина не бяха отразени. Соня Немска не особено. За мен феновете на Деси Слава, ако ги вълнува тя да се представя все по-добре, не трябва да са особено доволни от нея от този концерт. На миналия беше втора по прием от жените и с много по-прилично представяне. Тази доста неадекватно, и визията, и лигавенето, и объркванията ли, какво бяха, на първата песен, освен това знам, че може да пее супер, но гласът ѝ не звучеше плътно да изпълни залата, Малина и Галин дори на акапелните си по-силно се чуваха. Втората песен биваше като прием, на третата беше по-адекватна и звучеше по-добре. Глория с неподходящи песни. Мега добър глас, но с друг подбор щеше да по-комфортно и за нея, и за публиката. Не задължително бързи, но да не са такива, дето предразполагат най-вече просто да пляскаш на тях.

 

За средна работа. Мария да си отпуска повече гласа. Кали средно се прие. Татяна не беше на нивото си от миналата година, може би песента не е толкова популярна като тези от тогава.

 

За задоволителните представяния и приеми. Ивана разгря добре и на "Шампанско и сълзи" имаше силно пеене. Борис Дали и Илиян надхвърлиха според мен очакванията за прием. Джулия добре за стажа си. Роксана, Милко, Яница, Малина (на песента с Константин се чуваше добре пеене), Емилия (на "Калифорния" силна реакция).

 

Значително по-добре от миналата година. Цветелина Янева (по-хитова определено) и Анелия. На втората този път нямаше такива изнасяния, беше по-премерена и затова се възприе на ниво.

 

Заслужаваха по още една песен отделно, защото имаха много силна реакция. Емануела и Константин. И този анонс трябваше да е преди тях, защото наистина много им се кефеха хората.

 

С най-добър прием комплексно. Фики и Галин, след тях Теди Александрова. Хитове и присъствие.

 

За Преслава. Най-добър прием като име, скандираха ѝ го на три пъти масово плюс два пъти бис "още". Но като песни не бяха така нещата, новата не предразполагаше към реакции, "Няма да ти пиша" звучеше заспало и се прие така. На "На тебе не отказвам" силно и най-добре от трите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да уточня за тези, които не са нахъсани да си правят свои преувеличени версии, а се интересуват.

 

По време на Фики и Галин дори, края на концерта, долу на игрището подритваха мачле едни деца. Толкова много място имаше..... :1000 (6):

 

Около самата сцена и 20 деца нямаше ей, гледайте на Роско клипчетата с Ивана в другата тема, за да видите....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Паднахте ли ми най-после вие "десовите", а? :1000 (6): Сега половин година ще има бой, еванье и сръбска музика от Чипровци. :hahaha:

 

Да, Деса няма вече големи хитове, освен "Две сърца". Направихме обиколка с тези набедените от вас и разни дебили в предните 20 години за такива и вече се знае.

 

Няма Фоксе, няма Моксе..... празно, та празно, билети раздават без пари на килограм на входа и пек нема никой да види "империята" на Пайнера.... :1000 (29):

Не ми се прави на доволен. Наблюдавам те от снощи как квичиш като бита улична превъзходна и местенце не можеш да си намериш, сън не ти остана, съвсем те загубихме :1000 (29): :1000 (29):

 

Ама бис докара ли нехита, чудят ли се дори форумците от къде залата е знаела текста... Ето това е хит, който дори и онази в Чипровци слуша и иска в репертоара си

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не ми се прави на доволен. Наблюдавам те от снощи как квичиш като бита улична превъзходна и местенце не можеш да си намериш, сън не ти остана, съвсем те загубихме :1000 (29): :1000 (29):

 

Ама бис докара ли нехита, чудят ли се дори форумците от къде залата е знаела текста... Ето това е хит, който дори и онази в Чипровци слуша и иска в репертоара си

 

Ахахахахах, няма да мине този път. Ще ви размажа в тоя форум. Този път милост дори да се иска, няма да се дава. Стига ви толкова толеранс на троловете. :happyppl:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Толкова ти е трудно да приемеш факта, че Деса получи два биса и искаха още и още, а пък твоята участва в предаване с нисък рейтинг.. пак хвана последния влак, кофти е когато нямаш хитове и се чудиш от предаване на предаване за да не я забравят и едно и също плямпане.. :3fdb8960598fa63e:
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ахахахахах, няма да мине този път. Ще ви размажа в тоя форум. Този път милост дори да се иска, няма да се дава. Стига ви толкова толеранс на троловете. :happyppl:

Какво има да размазваш, нарочно съм снимал и многото светещи телефони на народното изпълнение, за да се види, че не е минало и заминало.

На всеки концерт досега Деса е била много добре приета и представила се. Това е. Не е максимумът, но далеч не е и това, което ти се опитваш да изкараш.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фики, Галин, Теди Александрова..... (ще си потърся поста преди концерта с прогнозата).... и всичкото останало е един претоплен тюрлюгювеч. :1000 (19):

 

Най-после, поколенията се смениха. Дори Преса изпадна зад борда на призовата тройка. Време беше мама му стара.... :1000 (6):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Цецо, я виж когато Деса е пеела "Облаче ле бяло", цялата зала е със светещи телефони, кога твоята Кама ще го изпита това, кога, кога, кога??? :whistling: Мъка братко, мъка, че Кама си пропилява кариерата с тези предавания, хората я мислят, че вече се е отказала, а тя отива за да си прибере малкият си хонорар за да си направи нова песен.. :3fdb8960598fa63e:
Link to comment
Сподели в други сайтове

Цецо, я виж когато Деса е пеела "Облаче ле бяло", цялата зала е със светещи телефони, кога твоята Кама ще го изпита това, кога, кога, кога??? :whistling: Мъка братко, мъка, че Кама си пропилява кариерата с тези предавания, хората я мислят, че вече се е отказала, а тя отива за да си прибере малкият си хонорар за да си направи нова песен.. :3fdb8960598fa63e:

 

И на Малина залата беше в светещи телефони. Деса няма с нищо, с какво да изпъкне. Тя едвам хвана топ 10 по прием, като миналата година.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Цецо, я виж когато Деса е пеела "Облаче ле бяло", цялата зала е със светещи телефони, кога твоята Кама ще го изпита това, кога, кога, кога??? :whistling: Мъка братко, мъка, че Кама си пропилява кариерата с тези предавания, хората я мислят, че вече се е отказала, а тя отива за да си прибере малкият си хонорар за да си направи нова песен.. :3fdb8960598fa63e:

На Залеза и Зората имаше телефони ама тогава май бяха в Универсиада...Жалко, че в годините Кама все буташе кавъра на Брена, не тази наистина страхотна българска песен.

И на Малина залата беше в светещи телефони. Деса няма с нищо, с какво да изпъкне. Тя едвам хвана топ 10 по прием, като миналата година.

На Малина песента е популярна в момента, концертът е чалга, не фолклорен, няма място за сравнения и все пак публиката не беше равнодушна на изпълнението на Деса. Предвид контингента и Мангава тут щеше да е добре, но за да не ти докара криза с още по-добър прием, тя ти я спести :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тъжното е , че Фокси не може да превъзмогне, че една Деса е по - приета и със силен прием от Кама, ама като се има предвид, че Деса е актуална, а Кама забравена..тъжно братко, тъжноооооо..лошо е когато човек си живее в илюзия. По-добре спри, че и децата ти се смеят на приказките, които говориш. :3fdb8960598fa63e:
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...