Jump to content



VIP Brother 2016


Препоръчани коментари

  • Отговори 2,1k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Пайнерът сериозно ли взел буквите от концерта на Рени? :roll1:

Наистина на концерта на Рени и на Пайнер буквите са едни и същи, ама аз си мислех, че концерта на Рени е след това?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тая Рени някога пускала ли си е Новини по националните телевизи.... "животът ми е попфолк".... :mf_surrender:

 

Иначе това за буквите го бях забелязал преди 100 години. Иначе нейният концерт изобщо не е първият от попфолка, преди нея е имало там сборни концерти и то не малко, това че тя е била никоя по това време си е нейн проблем. Мисли си, че фолкът почва от нея.

Link to comment
Сподели в други сайтове

За кой концерт става въпрос?

Първият й през 2000 година бил и първият във фолка, на баба й трънката.

И Нов фолк, и Бойко Брайков са имали там концерти в периода 97-99.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Първият й през 2000 година бил и първият във фолка, на баба й трънката.

И Нов фолк, и Бойко Брайков са имали там концерти в периода 97-99.

Мерси, ама имах предвид Пайнерския със същите букви.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Простите хора с високо самочувствие са нещо страшно. :1000 (27):

Преди време Фокса май беше казал, че наистина Пайнера се е осмелил да прави концерти в НДК след този на Рени. Но дори и да е така, не й прави чест да говори по този грозен начин и да си украсява коя публика била по-чиста. Тая е тотално изперкала.

849bfacb1ce05353.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Рена смачка, колкото и проста и неука да е, този път усети накъде духа вятъра! Очаквам след месец да е в редиците на Пайнер :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Рени май имаше предвид, че първия самостоятелен концерт във фолка е неин. Иначе мега противно държание, супер излагация.

Ма тя само това повтаря. 1000 пъти от както е влязла намила за тоя концерт. Аз пришки на ушите получих..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ма тя само това повтаря. 1000 пъти от както е влязла намила за тоя концерт. Аз пришки на ушите получих..

 

:roll1: :roll1:

 

Тя живее в миналото като беше в Пайнер и това й е болната тема. Ми като иска толкова да приема условията на Пайнера и да се връща...ама тя хем я боли, хем я сърби.

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Рени е в дупка, защото има огромен проблем със себе си. А знаете, че когато не си в мир със себе си, се чувстваш несигурен и животът ти е нагоре с краката.

Тя се самообвинява и не може да си прости, че заради мъж е зарязала успешната си кариера и му се е отдала изцяло като е пренебрегнала себе си. А накрая той се подиграва с нея и рабива живота й. Нормално е да се чувства кофти, нормално е да е яд на себе си, но трябва да го преодолее. Времето не може да се върне назад. Не бива да живее в минало и спомени, защото измъчва себе си.

Биг брадър беше чудесна възможност за нея да си стъпи на краката и да започне отначало. Уви... тя пропиля този шанс.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...