Jump to content



VIP Brother 2016


Препоръчани коментари

Биг брадър си нагажда нещата в полза на интелектуалците.

Тук съм съгласен с теб.

Миглена самотната, Емануела я показват в образ на к*рва, Рени че е малоумна...Наистина много нагласено и кофти режисирано.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 2,1k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

За Рени беше много гадно, да, можеше да се пошегува още на номинациите и да забрави темата. Със Златка не се изгавриха така, както с Рени. Но евала наистина, че не потрепна, докато слушаше.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това с двойната елиминация е пълен ужас. Бахти нагласеното предаване.

Жана остава 100%, защото трябва да и се помогне и въртят нещата около нея. Лара си тръгва 100% и остава Емануела или Миглена. Не искам нито една от фаворитките ми да си тръгва на тоя етап. Потрес!

Link to comment
Сподели в други сайтове

А защо миналата седмица нямаше двойни елиминации??? Та да разкараха и смотаната Ирини, дето е най-мразеният участник от всичките сезони до сега???

 

НАГЛАСЕНА РАБОТА

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен тези двойни елиминация са отвсякъде с цел да разкарат Миглена. Цяла седмица се вижда как се мъчат да я правят черна в очите на хората. А след очевидната първа изгонена- Лара- мисля че тя е следващият вариант за елиминиране от зрителите. Не мисля, че би могла да догони вота на Емануела и Жана, при втората даже видяхме какво беше положението, когато се гласуваше във Фейсбук.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като се замисля обаче може и Емануела да излезе. Доста я очерниха, изкараха я глупава и куха певица с безсмислени и пошли текстове, която е вредна за подрастващите.

Как мислите?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Емануела ще махнат.

Нарочно я дадоха първа!

Не мисля, че ще я махнат.

Но и така да е, тя ще си остане участникът с най-много позитиви в това предаване.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз съм за Миглена и Жана да останат в шоуто. Те трябва да бъдат и на финал. Спасиха целия сезон.

 

Емануела с нищо вече не е интересна... да си ходи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...