Jump to content



VIP Brother 2016


Препоръчани коментари

Явор е много зле. Типичен пример за лекенце, неприличащо на нищо, с неоправдано високо самочувствие.

Нещо не ми харесват мисиите и хрумванията на сценаристите този сезон. И Емануела не успя да ги съживи.

 

http://www.ramania-bg.com/index.php?showto...p;#entry1705913 - дърпайте. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 2,1k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Ирина какво прави сметка на държанието, поведението и характера на хората. Супер противна женица.

 

А Деси, докато си правиха таш*ак с Явор направи едно изключително грозно нещо, каза "Как сега ще ида на панахидата на баща ми с тази синина на окото?" докато се бъзикат, смеят и пият.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ирина е истерична и досадна. Прави се забележка веднъж и се приключва. Да ги бяха спрели още вечерта.

А че по-младото поколение в къщата и не само е въплъщение на деградацията и лабилната психика, истина е.

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

А Деси, докато си правиха таш*ак с Явор направи едно изключително грозно нещо, каза "Как сега ще ида на панахидата на баща ми с тази синина на окото?" докато се бъзикат, смеят и пият.

 

:mf_surrender:

 

Ужас. Тая изобщо имам чувството, че не й пука, че баща й е починал.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ухуу! Смотаната Рена пак се показа колко е лицемерна и нагла. Какви неща говореше за Емануела а сега пред нея и прави четки!

Аз ако съм ще я заплюя в лицето. Смотла!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ухуу! Смотаната Рена пак се показа колко е лицемерна и нагла. Какви неща говореше за Емануела а сега пред нея и прави четки!

Аз ако съм ще я заплюя в лицето. Смотла!

Прави й четки дотолкова, че не е крокодил. Във вибокса има вече доста клипчета за колко много неща си говорят двете.

Но Емануела си е такава, каквато и Ути каза одеве, това няма нищо общо. Рени не е казала: "Много си морална, много те харесвам, искам да си ми приятелка".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Прави й четки дотолкова, че не е крокодил. Във вибокса има вече доста клипчета за колко много неща си говорят двете.

Но Емануела си е такава, каквато и Ути каза одеве, това няма нищо общо. Рени не е казала: "Много си морална, много те харесвам, искам да си ми приятелка".

Е да де, но аз ако имам такова мнение за някого не стоя до него, за да си говорим сладко и да си ръсим комплименти. Пак казвам, че не оспорвам казаното от нея, може и да е вярно, но мнението и трябва да си е за нея. Така казано публично по телевизията е много грозно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е да де, но аз ако имам такова мнение за някого не стоя до него, за да си говорим сладко и да си ръсим комплименти. Пак казвам, че не оспорвам казаното от нея, може и да е вярно, но мнението и трябва да си е за нея. Така казано публично по телевизията е много грозно.

Не знам, аз понякога се обърквам кой какво си мисли. Имам чувството, че изкуствено помпат тоя сезон с някои умишлено инсценирани мини провокацийки и психични етюди вътре. А в миналия сезон се караха за къде-къде по-реални неща, не като тука само за цигари и алкохол. Сега дори мисиите са някакви никакви.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам, аз понякога се обърквам кой какво си мисли. Имам чувството, че изкуствено помпат тоя сезон с някои умишлено инсценирани мини провокацийки и психични етюди вътре. А в миналия сезон се караха за къде-къде по-реални неща, не като тука само за цигари и алкохол. Сега дори мисиите са някакви никакви.

Оооо, това е така естествено. Всичко е много преувеличено и насила.

Това с обувките е мега гадно. Някои скъпи обувки се съсипват от водата така накиснати... Ужас!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...