Jump to content



VIP Brother 2016


Препоръчани коментари

  • Отговори 2,1k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Жана обаче един по един започва да се изпокарва с всички... :1000 (29):

Личи си, че тя и Лили са първите аутсайдери (след Софкин). Жалко, че Лили навярно ще си тръгне още утре, но за Жана имам чувството, че ще се задържи още дълго.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Wtf?! Това в епизода ли го пуснаха? Как така? Дали има нещо...

Даам преди малко беше... И аз се изненадах, че са го оставили, само и само да не пропуснат да ни покажат скандала... :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Жана ТОТАЛНО се изложи с това, което каза на Деса... останах потресен!

 

Добре, че беше Лили, че да чуем гласа на Рени и Надя.. време беше и те да обелят дума!

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Емануела не знам как ще се държи, но тя като цяло обича излагациите и с нищо не отсрамва жанра, дори напротив. Дано не е много елементарна, защото едно е да си забавен, съвсем друго е да си повлекана и клоун. Иначе предаването има нужда от някакво по-скандално присъствие, де.

Рени ще ги търкаля много яко скоро, усещам. С тоя ограничен бюджет ще има меле вътре. :D

Кака Лили я жалим, жалим, ама... май-май преиграва милата. В крайна сметка не е толкова възрастна, нито е в неравностойно положение. Може да издържи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...