Jump to content



VIP Brother 2016


Препоръчани коментари

Харесвам я още от преди да влезне в къщата. Адски готина е.

На мен ми идва малко мъжкарана, а и не знам защо точно покрай кончината на баща си трябваше да влезе. Без значение кога са й предложили и се е съгласила.

Като изключим това, възможно е и да е готин човек. Има време, ще си проличи до края кой какъв е.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 2,1k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Фаворитки са ми Ирина, Миглена и кака Лили, а от мъжете - Алек Сандър, Торнев, Борислав, симпатизирам и на Вальо. Но като гледам накъде отиват нещата, нищо чудно да спечели я Жана, я Софкин, я Роро. Скука!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фаворитки са ми Ирина, Миглена и кака Лили, а от мъжете - Алек Сандър, Торнев, Борислав, симпатизирам и на Вальо. Но като гледам накъде отиват нещата, нищо чудно да спечели я Жана, я Софкин, я Роро. Скука!

Мачкай!!!

Да живеят Лили Вучкова и Миглена. :Vishenka_05: :Vishenka_05:

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Винаги си имал фетиш към достолепни дами. :д

 

Рена на финал, да се размърда!

Ми те са най-изкуфели и винаги мачкат на невероятно ниво.

Виж, че другите реват за дрехи, бога ми.

Рени сега е пасивна за да почне да мачка към финала. Сигурно иска да изкопира начина на Джино.

Какво мислиш за моята теория относно кралицата Лили ?

Май наистина ще е тя. :gun_bandana: :gun_bandana: :gun_bandana: :gun_bandana:

Искам Рени да изпее ''Плакала съм''.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Имам чувството, че тази седмица кака Лили ще е номинирана и ще я изгонят. :(

Абсурд! Ще се активизираме и ще я спасим.

Глория или Надя да си ходят... и без това градинската мебел взима повече участие в живота в къщата от тях.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абсурд! Ще се активизираме и ще я спасим.

Глория или Надя да си ходят... и без това градинската мебел взима повече участие в живота в къщата от тях.

Аз искам да си тръгне Радослав или Торнев щом не може другите трима.

Глория е нестабилна - може и да мачка.

Надето е скучна, но грешна.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Миглена очаквах да прави скандали, ама за сега нищо не е направила. Мъжете са пълна скука. Аз дори не помня кой точно участва. Само тоя Александър се откроява.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Имам чувството, че тази седмица кака Лили ще е номинирана и ще я изгонят. :(

Шшштт... в нея и Миглена са ми надеждите за някакъв сеир. :3fdb8960598fa63e:

Кака Лили няма да излезе толкова рано. Има сюжетна линия, която тепърва ще трябва да се развива между нея и Кака Лара. :3fdb8960598fa63e:

А и в седмиците с по-малък бюджет, когато съквартирантите ще трябва да се лишават и ограничават, ще пада голям смях с Лили. :3fdb8960598fa63e:

"Много съм доволна, нямам претенции, ОСВЕН: трябва ми нощно шкафче, ако може и ютия, нямаме прахосмукачка. Мисля, че трябва да почистваме два пъти седмично. Халатите са ни за пране. Цялата съм в розов мъх.

:roll1: :roll1:

Държи й на хигиената и реда и 100% ще има скандали затова с нея. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Шшштт... в нея и Миглена са ми надеждите за някакъв сеир. :3fdb8960598fa63e:

Кака Лили няма да излезе толкова рано. Има сюжетна линия, която тепърва ще трябва да се развива между нея и Кака Лара. :3fdb8960598fa63e:

А и в седмиците с по-малък бюджет, когато съквартирантите ще трябва да се лишават и ограничават, ще пада голям смях с Лили. :3fdb8960598fa63e:

"Много съм доволна, нямам претенции, ОСВЕН: трябва ми нощно шкафче, ако може и ютия, нямаме прахосмукачка. Мисля, че трябва да почистваме два пъти седмично. Халатите са ни за пране. Цялата съм в розов мъх.

:roll1: :roll1:

Държи й на хигиената и реда и 100% ще има скандали затова с нея. :3fdb8960598fa63e:

НЕВЕРОЯТНА!!!! :heart:

И аз виждам голям потенциал в нея.

100% накрая ще има скандали с Лара, която иначе го раздава малко лицемерно.

Очаквам и с по-младите (Жана и Явор) да има скандали защото както казваш тя е доста подредена и тн.. а тези по разбутани.

Определено Миглена и тя са приятелки и мисля, че ако останат ще са новите Кичка и ще избутат сезона.

Иначе е време да останат наистина без бюджет за да почнат скандалите.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама Рени си е качила видеото с Нобеловата награда в личния канал в ютуб.... :1000 (10):

Толкова е жалка за слава.

Че е жалка, жалка е, но това е първо от критическата най-вероятно... и второ - от безсилие. Със сигурност Рени не е лош човек. Сам знаеш, че е нива над повечето чалгарки и преди години го е доказала. Лошо, че се опитва да си възстанови старата слава по елементарен начин напоследък, но... в България си принуден на какво ли не, не че я оправдавам. Дано си влезле в обичайното русло, защото това в момента не е тя, а безизходицата ѝ.

Иначе, случва се човек да не знае елементарен факт или да се обърка. Това не значи, че Рени като цяло е куха лейка и не знае други важни неща. Едва ли това е показател кой колко е интелигентен. Много академици от БАН са тъпи до безобразие. Пропуските се наваксват при добро желание, но възпитанието ако липсва - кофти. Пък и тази изцепка може да е нагласена, в това предаване всеки ход е такъв почти.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Още по-лошо говори това за нея, ако е нагласено. Не знам какъв човек трябва да си, че да ти платят, за да се изложиш в национален ефир.

Не знам кой познаваш от БАН, но на мен са ми преподавали хора от там, можеш да кажеш, че са ограничени, заради това, че цял живот действат в една сфера и с една материя, но не и тъпи.

Това си беше излагация и нищо не може да промени изцепката.

 

Говориш за безсилие, ние не се ли намираме също в Бълария? Аз не си качвам клипове тип Атанаска в ютуб, за да придобия слава и пари, нито ти - всеки се мъчи по някакъв начин да оцелее, но този на Рени за мен е жалкият.

Тя не е виновна, че беше избрала да си гледа децата и семейството, но все пак е редно да намери границата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Още по-лошо говори това за нея, ако е нагласено. Не знам какъв човек трябва да си, че да ти платят, за да се изложиш в национален ефир.

Не знам кой познаваш от БАН, но на мен са ми преподавали хора от там, можеш да кажеш, че са ограничени, заради това, че цял живот действат в една сфера и с една материя, но не и тъпи.

Това си беше излагация и нищо не може да промени изцепката.

 

Говориш за безсилие, ние не се ли намираме също в Бълария? Аз не си качвам клипове тип Атанаска в ютуб, за да придобия слава и пари, нито ти - всеки се мъчи по някакъв начин да оцелее, но този на Рени за мен е жалкият.

Тя не е виновна, че беше избрала да си гледа децата и семейството, но все пак е редно да намери границата.

Навлизаме в дълбоки води... По принцип всеки са го хващали в крачка да не знае нещо или да не го произнася правилно. Не оправдавам Рени, пак казвам. Но това е най-малкият проблем, защото е поправим. Струва ми се, че тя откачи изведнъж заради мъжа си. Реши да се завръща, да навакса пропуснатото с години за норматив. Няма как. С "Губиш ти" и следващата песен бях решил, че ще държи на ниво, а тя започна да си служи с пр, който не ѝ приляга и който преди това осъждаше у другите. Всичко това не мога да си го обясня с нищо друго освен с критическата и с приключилата в Израел приказка. Някои жени се побъркват в такива моменти и ги избива на лудост. Но тя не е лош човек, напротив. Колкото до интелектуалците... Винаги съм давал пример с Вучков - безкрайно ерудиран, начетен... и безкрайно невъзпитан, невъздържан, неаристократичен. Знания се трупат - другото или ти е заложено, или не. Хората със знания на база experience са по-интересни.

Явно Рени мисли, че с разкошни проекти тип "Мъжете също плачат" няма да я отразят тук. Като цяло вече всичко ненормално е прието за нормално за съжаление.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Глория е невероятно психо - знаех си!

Молим се днес Лили Вучкова да се спаси.

 

:D :D

Ама тя що изперка така? Че в петък не го гледах. И с тоя нож :roll1: И за фон музиката от досиетата падам просто..

Дали тя ще излезе?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...