Jump to content



Коя песен ви харесва най-много?


Посочете любимата си песен от четирите.  

123 потребители гласуваха

Нямате права да гласувате или да виждате резултатите от тази анкета. Ако искате да дадете своя глас, абонирайте се за клуба или темата. Моля, впишете се в сайта или се регистрирайте, за да гласувате в анкетата.

Препоръчани коментари

И аз се радвам за женицата, че вече я съжалявах. Десовите не сме злоби като Камелотите. Още не е излязло парчето на Деса и те вече са го определили като провал. Да видим как ще навеждат глави ако стигнем 100 000 per day :3fdb8960598fa63e:

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 60
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Нека някой все пак да обясни с какво точно Камелия е смазала Десислава, Глория и Ивана? Смаза ги единствено с видео, но не е като те да са имали претенции това да са най-добрите им клипове. Оттам нататък гледаме положението при песните, където ясно виждаме четири комерса, сред които на Глория е може би най-качествената песен, а на Десислава- най-успешната. За всяка по нещо. :)

Много се повличате по втълпяваните с години твърдения на Фокси, че Камелия може да отвее всички и с най-малкото нещо. Клипът й е жесток, но дотук. Засега гледанията й например не са нищо повече от това, което Глория имаше на "Няма кой да ме спре", при това без реклама из всички портали. Но като за нея определено са възход.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нека някой все пак да обясни с какво точно Камелия е смазала Десислава, Глория и Ивана? Смаза ги единствено с видео, но не е като те да са имали претенции това да са най-добрите им клипове. Оттам нататък гледаме положението при песните, където ясно виждаме четири комерса, сред които на Глория е може би най-качествената песен, а на Десислава- най-успешната. За всяка по нещо. :)

Много се повличате по втълпяваните с години твърдения на Фокси, че Камелия може да отвее всички и с най-малкото нещо. Клипът й е жесток, но дотук. Засега гледанията й например не са нищо повече от това, което Глория имаше на "Няма кой да ме спре", при това без реклама из всички портали. Но като за нея определено са възход.

Няма как да го кажа по добре и с по добронамерен тон !

На Деса новата повтаря съдбата на Ето ме. Тръгна зле, но вече е заковала 6 милиона. Новото на Деса все повече и повече зарибява. И се пее за влюбване. Хората имат нужда от позитивни теми. Стига само за раздели, за бивши и следващи, за секс и алкохол са пяли. Хората искат песни за любов. Първите 3 дн докато разберат точно какво пее Деса (че не и се разбира много) вървеше слабо, но като всички научиха текста гледанията нарастнаха на 100 000. Вече и Деса знае какво е да имаш по 100 000 на всеки самостоятелен проект. И го прав без чужда помощ, чрез фючъринги и излишно скъпи клипове. Деса е ВСЕЛЕНА :1000 (6):

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

То само на Камелия става проекта, другите 3 са се изложили брутално! Деса направила някаква лиготия тип Янева "Бонбони" и Емануела "Стой далече", само че в нейния си отвратителен какафоничен стил, с който не знам защо се мъчи повече от година, като вижда че не се получават нещата! Глория продължава с денс тъпните си, изключително бедна песен като музика и аранжимент! На Ивана селяндурщината даже не заслужава внимание и коментари!!! :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ми че те всички песни, изключая тая на Кама, са пълни провали.

Глория не знам как се е набутала да пусне две бози една след друга - за първи път не си тегля нейни песни, макар че уж на първо слушане дуета със Симона ми хареса доста. Втори път не си го пуснах, нямам желание, не знам защо!

На Ивана по-хубава е другата песен, но не участва в анкетата, така че само Кама заслужава глас тука.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

За момента на Деси Слава.

Вече със сигурност мога да кажа, че най-много ми харесва на Глория - Полудяваш по мен и на Ивана - Мога и без теб. Жалко, че втората я няма в анкетата.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...