Jump to content



Online: Ивана ft. Васил Иванов - Кралете


Препоръчани коментари

Да се чудиш по интервюта как все така мъдро говори за жанра и песните, а като реши да издаде нова песен е супер неадекватна.

не знаеш ли за тефтера й с цитати от книги? Спира интервюта да чете какво да отговори :1000 (29):

Потресен съм целия проект :mf_surrender: "Черни S-ки, бели ризки, мирис на мангизи" опитала се да направи химн на зачуканите в дълбоката провинция 16 годишни, мислещи се за батки ли? :shit:

Това ми харесва повече

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 128
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Каквото и да прави хит, няма да види. Стара е вече.

 

Да прави песни като "Ало, мамо" и да си гледа таргета. Младото поколение не я отразява от близо десетилетие насам, да не се бута там, където не й е мястото.

Link to comment
Сподели в други сайтове

не знаеш ли за тефтера й с цитати от книги? Спира интервюта да чете какво да отговори :1000 (29):

Потресен съм целия проект :mf_surrender: "Черни S-ки, бели ризки, мирис на мангизи" опитала се да направи химн на зачуканите в дълбоката провинция 16 годишни, мислещи се за батки ли? :shit:

Това ми харесва повече

 

 

Аз бих адмирирал човек, който си носи книги /на видеото от турнето/, тефтери с цитати и т.н., а вие тук точно обратното. :mf_surrender:

ПП: Освен с "Ало, мамо" май не е правила с друга песен над 50 000 РЕАЛНИ гледания за ден и половина.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз бих адмирирал човек, който си носи книги /на видеото от турнето/, тефтери с цитати и т.н., а вие тук точно обратното. :mf_surrender:

 

Да, особено, ако не насочват камерата точно към нощното й шкафче. :az:

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, особено, ако не насочват камерата точно към нощното й шкафче. :az:

 

Васко Иванов харесва ли ви? Като глас питам, не като поведение пред камера, щото там има много да се работи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Васко Иванов харесва ли ви? Като глас питам, не като поведение пред камера, щото там има много да се работи.

 

На мен не - особено в тази песен. Напълно излишно включване.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен не - особено в тази песен. Напълно излишно включване.

 

Има голям талант човека. Аз се радвам, че Ивана му дава шанс... и на него и на Венета от X фактор. Малко прилича на Стораровия глас, но има потенциал.

 

Всъщност, днес има 60к, изглежда има прогрес, дано не е заради съботата.

 

Най-вероятно. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз бих адмирирал човек, който си носи книги /на видеото от турнето/, тефтери с цитати и т.н., а вие тук точно обратното. :mf_surrender:

ПП: Освен с "Ало, мамо" май не е правила с друга песен над 50 000 РЕАЛНИ гледания за ден и половина.

мъдрост се трупа на база житейски опит, преживявания и интелектуален капацитет, а не чрез наизустяване на фразички - това го могат и първолаците.

Достатъчно е, че кариерата й се гради на чужди песни, доста е нагло и интервютата да са "кавъри"

Link to comment
Сподели в други сайтове

мъдрост се трупа на база житейски опит, преживявания и интелектуален капацитет, а не чрез наизустяване на фразички - това го могат и първолаците.

Достатъчно е, че кариерата й се гради на чужди песни, доста е нагло и интервютата да са "кавъри"

 

Явно всички книги, които изчитаме не ни дават никаква мъдрост? :mf_surrender:

Нима ти в ежедневието си не използваш фрази, които си чул или прочел някъде?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Явно всички книги, които изчитаме не ни дават никаква мъдрост? :mf_surrender:

Нима ти в ежедневието си не използваш фрази, които си чул или прочел някъде?

 

Повече от нелепо е, ако е вярно това, че обикаля с тефтер! ДЪНОТО! Ако е чак такава копирна машина, предпочитам неандерталските интервюта на Фики, поне са искрени!

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Явно всички книги, които изчитаме не ни дават никаква мъдрост? :mf_surrender:

Нима ти в ежедневието си не използваш фрази, които си чул или прочел някъде?

Книгата ти дава насоката върху която да разсъждаваш, а не на готово есенцията, всеки сам си прави изводите.

Повече от нелепо е, ако е вярно това, че обикаля с тефтер! ДЪНОТО! Ако е чак такава копирна машина, предпочитам неандерталските интервюта на Фики, поне са искрени!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Книгата ти дава насоката върху която да разсъждаваш, а не на готово есенцията, всеки сам си прави изводите.

 

 

Много пошло изглежда и се държи тук, но нека се фокусираме върху настоящето! Миналото си е минало!

Дали не се е развила оттогава и не е зарязала тетрадката? Кой ще потвърди?

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пак клиширани мазни отсвири, дежурното канто, визии тип Преслава 2007. Текстът нещо не й се е получил. Иначе идеята му - ок.

Хоремагът не може да излезе от нея и това си е.

Нещо като Да се излъжем, Стара история, Безумна цена да беше пуснала...

Мина й времето отдавна и за да се впише адекватно в новото, трябва да промени бая неща.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тази певица апелира за някакво съдържание и после пуска противоположното на това, за което уж бленува да пее. :mf_surrender: Песента да я беше дала на Тони Стораро - той има поне 5 такива, още една нямаше да му е в повече. Текст, аранжимент, клип...всичко лъха на нафталин. Ужасният денс на Глория е по-приятен за ухото.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...