Jump to content



Online: Ивана ft. Васил Иванов - Кралете


Препоръчани коментари

  • Отговори 128
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Изключително странно.... и тъпо. К'во, някой и завидя, че за 3 дни направи 200 000 ли? ;xx

 

Гледания на версия имаше вчера, и сега й ги взимат. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Има платени гледания и Ютуб ги филтрира, затова буксуват. Тъжно. И затова излиза, че са 2 хиляди гледания от вчера.

 

Толкова не можаха да пуснат Спонсорирана във ФБ, ами се занимават с нереални гледания.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама тя май наистина ще се окаже с купени гледания :mf_surrender: Вижте новата на Райна - има 40 000 гледания, а лайковете са над 1000, докато при Ивана са само 800 за сметка на 5 ПЪТИ ПОВЕЧЕ гледания. Няма никаква логика :mf_surrender: Беше ми странно честно казано, че първия ден тръгна много слабо, а после изведнъж взе да трупа по 60 - 70 000 на ден.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

С купени гледания е, но не мисля, че е от Ивана. Някое от лудите ѝ фенчета по-скоро, което се е комплексирало как другите правят милиони. Ивана никога не ѝ е пукало за гледанията и за съревнованието, не би тръгнала да си купува точно сега.

Link to comment
Сподели в други сайтове

С купени гледания е, но не мисля, че е от Ивана. Някое от лудите ѝ фенчета по-скоро, което се е комплексирало как другите правят милиони. Ивана никога не ѝ е пукало за гледанията и за съревнованието, не би тръгнала да си купува точно сега.

+1

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ще умра от смях. :D Кой луд ще даде пари /говоря за фенове/ за гледания? :D

А Теодора абсурд, и тя като Ивана не е по тия неща.

И как ако купиш гледания ще ти ги вземат после? :D

ПП: Райна си е платила реклама във фейсбук.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен не са купени, бъг е, и скоро ще се оправи. Изведнъж ще станат 300К.

 

Да се надяваме да е бъг, но едва ли... втори ден си стои така, без да и върнат гледанията. :1000 (29):

ПП: Още по-ненормално е и да прави по 2000 на денонощие. Абсурдно даже.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами ето, дръпнаха с 4-5 хиляди. Явно наистина са филтрирани доста и Ютуб е показвал някаква междинна бройка, докато възстанови реалните гледания.

 

Толкоз, песента на Ваня прави по 5-10к на денонощие, а не 50 хиляди.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Винаги ми е било странно как се правят по 150 000 - 200 000, че и нагоре на денонощие... напълно нереално звучи толкова хора да слушат една и съща песен и то всеки ден.

100% има платени гледания на такива видеа. И все пак никой не ми отговори как стават нещата с плащането?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вече се отчитат много гледания от едни и същи айпи адреси. Преди не беше така.

 

Пак не е нормално да генерират толкова много гледания. Ще кажеш, че хората нямат друга работа и само слушат музика. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пак не е нормално да генерират толкова много гледания. Ще кажеш, че хората нямат друга работа и само слушат музика. :mf_surrender:

Поп-фолкът е масов стил, нормално е много хора да го слушат. Не е нужно да се седи пред компютъра за да се слуша музика, хората го правят и на телефоните си. А и наистина има фенове, които въртят постоянно дадена песен, докато не им омръзне.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Поп-фолкът е масов стил, нормално е много хора да го слушат. Не е нужно да се седи пред компютъра за да се слуша музика, хората го правят и на телефоните си. А и наистина има фенове, които въртят постоянно дадена песен, докато не им омръзне.

 

Няма такова нещо. Това са изключително много гледания и е тъпо да вярваме, че са реални. :mf_surrender: Разбирам първите дни да има някаква висока гледаемост, но и месеци след това да е почти същата....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма такова нещо. Това са изключително много гледания и е тъпо да вярваме, че са реални. :mf_surrender: Разбирам първите дни да има някаква висока гледаемост, но и месеци след това да е почти същата....

При Криско и тн са реални но при чалга звездите - не.

Хайде стига!

Ивана ако пусне хит и направи 5-6 милиона и те ли ще са нереални? :)

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

При Криско и тн са реални но при чалга звездите - не.

Хайде стига!

Ивана ако пусне хит и направи 5-6 милиона и те ли ще са нереални? :)

 

Разбира се, че ще са нереални, както и явно са били нереални на "Кралете", които и ги взеха.

Изключително тъпо е да вярвате, че може да се правят такива гледания.

Да, разбира се, че по-популярните ще имат повече показвания, но не чак такива цифри и то за отрицателно време.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Докато се радвахте на гледаемостта, след като се появиха съмнения, че не е реална се започна пак с твърденията, че всички купуват гледания. :mf_surrender: Времената се менят, вече мнозинството не слуша от дискове или "Планета", а от интернет, така че вече YouTube е голям фактор и е нормално и цифрите там да са големи без да са нужни измами. Не се усещате как принизявате собствената си любимка, не вярвайки, че много хора слушат песента й.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...