Jump to content



Online: Татяна ft. Наско - Малко коте


Препоръчани коментари

Уж на плажа, а си на гаража... Мохито пиеш, от якото си виеш, че си изпечен на потник да скриеш... Аман от селски тарикати. Във фейсбук си звезда, на живо пастърма.

 

УНИКАЛЕН ТЕКСТ!!!

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 98
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

http://www.xo-store.com/collections/menbot...ant=23667840583

 

Изчерпани са........, но е възможно да пуснат нова партида, ако повече хора проявят интерес.

 

 

Мислих, че са някакви маркови, а те боклуци... Кой знае каква е материята...

 

 

Иначе, хора, не сте обективни! Татяна изглежда страхотно за годините си, много по - готина и секси от кривата Преслава и пигестата Андреа!!! :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Видеоклипът на "Малко коте" си е много як. Оригинален и нещо което не сме чували до сега. Заслужава награди за "Песен на годината", "Видеоклип на годината" , "Артистично присъствие във видеоклип" и "Дискотечен хит". Аз лично съм много доволна. Татяна изглежда повече от перфектно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Музиката и аранжиментът са много хубави, от първо слушане много ми хареса, това е най- силната й песен от последните няколко! Вие освен чалга друго слушате ли, точно такъв стил музика се слуша лятото.

+111

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента е с яка музика и аранжимент, но изтърканата тема на текста, "пеенето" на Татяна и включването на Наско от спирката я съсипват напълно. Клипа е скучен. Поне да бяха измислили сюжет с комедийна тематика като се има в предвид че са докарали сеираджия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента е с яка музика и аранжимент, но изтърканата тема на текста, "пеенето" на Татяна и включването на Наско от спирката я съсипват напълно. Клипа е скучен. Поне да бяха измислили сюжет с комедийна тематика като се има в предвид че са докарали сеираджия.

 

Клипът имаше прекрасен замисъл, повярвай ми, но Татяна не е могла да навие Данчо да го рализират. Според мен тоя човек го мързи и снима колкото да отбие номера, но тя си обича с него да работи и това си е.

 

П.п. Защо да е изтъркана темата за текста? Коя друга има такъв? Напротив, за мен това е много оригинално направено и хумористично.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Татяна е новатор в тая песен, толкова далеч от всичко което се прави. Аз съм сигурен, че е въпрос на време да гръмне още по-масово, макар че и сега е мега обсъждана, никоя друга нейна песен не е предизвиквала тоя интерес.

 

Абсолютно песента е новаторска и е на непознат и неналожен автор. Има приятно денс звучене, няма цигания. Текста далеч не е поредния с фб статуси. Напротив. Поднесен е лековато и с чувство за хумор, но текста съдържа и много жестоки житейски истини. При колко мои познати се случва това:

 

"Момчето ти дойде, с якото порше!

Негово ли е? Не, не! На лизинг е!

Банка звъни, поршето се изпари...

Няма да го видиш вече ти!"

 

 

 

И на какво са готови някои мъже, за да вкарат тъпата кифла в леглото. Взимат на лизинг неща, които не могат да си позволят и накрая резултата е скъсан цървул и разчекната кифла. Тоти много добре за годините си е усетила поквареността сред младите. Много умело провокира и усмива този тип стереотипи

Култови фрази са още:

"Във Фейсбук си звезда -

на живо пъстърма...

Коктейли, уиски, спа...

Във вкъщи боб чорба"

 

Или казано още - вкъщо боб и леща ще ядем, ама за нов парцал и за алкохол в клуба ще намерим и ще се изявим...

Лошото е че тези 2 стереотипа в момента масово преобладават, а общото между тях е повърхностния манталитет и маската, която е станала за тях вече втора кожа...

 

 

Критиката ми е основно към скучния клип, на моменти неадекватността на Тоти в някои сцени. Наско ми е излишен. Дори като гледам по скоро негативи ще събере за Татяна отолкото позитиви.

 

Човека е тъпо парче , винаги гледащ с лошо око или мнителност. Гледам, че разчекват Тоти, че едва ли не се подгравала на момъка, но в моите очи (като запознат с гаврите с Наско) за пръв път му се случва нещо хубаво на мангала от цялата тази псевдо известност. Хем се е позабавлявал, хем някой лев е взел момъка.

 

Повечето клипчета с Наско далеч не се случват по добра воля и разни хора го карат да прави и да говори какво ли не, придружено с обиди, агресия, удари, унижения... Ама там се смеете и дори за миг не се поставяте на мястото на горкия човек. Иначе сега на Татяна морал четете...

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това вече мина всички граници. Аз по-голяма простотия не бях слушал и гледал в този жанр. Това е абсолютен резил - текст, видеоклип - ужасни. Татяна трябва да се срамува от този проект. А и ми е много странно като започнат да възпяват кифлите, като самите чалгарки са най-големите кифли.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...
След повече от месец още не е направила милион гледания. :confused: Честит провал. Язък за резила.

 

Тя ще почне да прави гледания след биса, който ще има Мис Съединение на следващия пайнерски концерт!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя ще почне да прави гледания след биса, който ще има Мис Съединение на следващия пайнерски концерт!

Бис с тая песен силно се съмнявам да получи - освиркване е по-вероятно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бис с тая песен силно се съмнявам да получи - освиркване е по-вероятно.

А балерината ни разоряваше как щяла да разбие всички с тая песен :D толкова е не ритмична , изкуствена и тъпа , че даже звездата в клипа не я спаси .

Така е , като искаш да си актуална на всяка цена , понякога ставаш за посмешище и срам на целия жанр . Още помня как Бонка и още 2-3 певици и се присмиваха под клипа . Провала на годината !

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бис с тая песен силно се съмнявам да получи - освиркване е по-вероятно.

 

Да, бе, виж, че иронизирам Петко.

 

Той нали постоянно повтаря, че щяла да има бис на следващия концерт, че имала бис на миналия - нещо, което някои от топ имената нямали, че Татяна била сред актуалните на деня и бла-бла. :wacko:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само мен ми ме кефи "Удари ме да падна.." :D

 

Всеки втори форумец пише "Само мен ли ме кефи "Да ти олекне"

Значи повечето си я харесваме, Фаст и още 2-3 са изключения :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами различна е песента, може и да не се харесва на всеки, експеримент си е, клипа е не по-малко странен, но и ефектен и готин. На мен такива експерименти ми харесват, на ниво е и е направено както трябва, не само да се каже, че е нещо различно. Не е за отбиване на номера. Просто не е вълната, а нещо различно като мелодия, изпяване, цялото настроение от песента идва с клипа, без клипа не я слушам аз. Със самия клип е някак по-интересна, направена е за него сякаш, като саундтрак. Експеримент определено и в плюс на Галена. На мен ми харесва. Само това "удари ме да падна" ме кара да си представям как и забивам един и пада, ама кво да правиш... :D :D

 

А за Данчо...тя намерила с кой да снима. Тоя нещастник първо взима повече пари за клиповете, отколкото струват реално, второ не ги прави толкова ефектни и добри, колкото за по-малко пари същите неща правят негови конкуренти, и трето-прави каквото си поиска, адски е несериозен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...