Jump to content



Online: Преслава - Няма да ти пиша


Препоръчани коментари

  • Отговори 147
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Колко беше рекорда за 24 часа и кой го държи?

Мале ще може ли да го мине? :о

"Пей, сърце" - 231 000

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента е приятна на фона на последните й, даже има потенциал.Видеото е читаво, но тя е мега,мега изкуствена!

 

п.п.Тази сутрин към 3:30 имаше 45k, и само 6 часа по-късно още 130к ?? Неее,не са купени..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента е приятна на фона на последните й, даже има потенциал.Видеото е читаво, но тя е мега,мега изкуствена!

 

п.п.Тази сутрин към 3:30 имаше 45k, и само 6 часа по-късно още 130к ?? Неее,не са купени..

В 3:30 няма кой да отчита гледания. Трупат се, но youtube ги бави. На Psy, когато стана 1 млрд, на някои им пишеше, че още е 998 млн.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пак превъзнасяте излишно поредната песен от конвейера на Преса. Звучи сравнително ударно и със сигурност е по-добре от Чупливата, но повече от месец пълноценен живот не й давам. На мен след 4-5 слушания ми писна. Пак ще прави гледания като луда първата седмица и толкова. Текстът е същият като предните й поне 10 песни, предъвкан и изплют. Като цяло песента е комерс до мозъка на костите си и това ме дразни най-много. Като нещо положително мога да изтъкна клипа на фона на предните й - шаренията хваща окото за няколко гледания.

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Къде са сега феновете на Преслава да я сриват, така както крещяха "КАВЪР, КАВЪР" за семпъла в "Пей сърце", който дори не беше директно взет, а поне беше презаписан наново? Ганев ме учудва, досега май не му се беше случвало да прави такива 1 към 1 заемки.

 

Браво за първоначалния интерес, но знаем, че при Преслава редовно се почва с многото цифри и след 2 милиона забива...

Link to comment
Сподели в други сайтове

225,852 views

20 hours ago

 

Рекорд?

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Къде са сега феновете на Преслава да я сриват, така както крещяха "КАВЪР, КАВЪР" за семпъла в "Пей сърце", който дори не беше директно взет, а поне беше презаписан наново? Ганев ме учудва, досега май не му се беше случвало да прави такива 1 към 1 заемки.

 

Браво за първоначалния интерес, но знаем, че при Преслава редовно се почва с многото цифри и след 2 милиона забива...

Тоя вокал го има и в "За големия" на Сиана, "Мъж-легенда" на Бони която също май е на Ганев (?) и най-вече "Мой" на Алисия.

 

 

 

Не знам от коя година е песента към която си дал линк, но е качена 2016. На Сияна например е първата при нас с този вокал, от лятото на миналата година, след това Бони направи такава песен, но не знам нейната дали пак е на Ганев. И четирите песни доста си приличат, но на Сияна и Преслава най-много ми допада как са се получили.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Браво, доста добре са се справили, и с песента, и с видеото. Иначе някои от феновете ѝ не знам защо не искате скоро да прави пак от Драганински, проблемът не е неговото звучене, защото е доста интересно, а текстовете с изтърканите глаголи. От няколко месеца много имена правят тъпи, недоизпипани песни, в другите жанрове също няма кой знае какво в момента, оттам и скокът в гледанията на успешните песни тази година, просто не са много, а хората искат да слушат музика и като няма много песни, които да ги кефят, много въртят тези няколко, които харесват, пък и Преслава по принцип винаги е била с много висок първоначален интерес, "Скоро" на първия качен клип май имаше над 130 000, а тогава каналът тепърва се развиваше. "Няма да ти пиша" с над 275 000, официално най-пусканата премиера в чалгата засега.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Свежа песен? Читав клип? Хубава Петя??? Никой ли не забелязва колко грознее, особено тук прилича на типично цигле!? Не, че беше прекрасно момиче, но явно с годинките става по - зле.

 

И да се засармите феновете й! Вместо да критикувате и искате прилична продукция от името, което носи (носеше), възхвалявате поредната претоплена чорба. Критерии и намерения за прогрес ви липсват от "Новата ти" насам, може би. Затова сте на тоя хал.

 

За нищо!

"Понякога ми се привиждат много странни хора! Наричат ги "нормални"...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Свежа песен? Читав клип? Хубава Петя??? Никой ли не забелязва колко грознее, особено тук прилича на типично цигле!? Не, че беше прекрасно момиче, но явно с годинките става по - зле.

 

И да се засармите феновете й! Вместо да критикувате и искате прилична продукция от името, което носи (носеше), възхвалявате поредната претоплена чорба. Критерии и намерения за прогрес ви липсват от "Новата ти" насам, може би. Затова сте на тоя хал.

 

За нищо!

Да, хубава е Петя и то много ;) А ти като съдиш хората поне се покажи да те видим каква невероятна красавица си .. то зад монитора всеки много знае.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, хубава е Петя и то много ;) А ти като съдиш хората поне се покажи да те видим каква невероятна красавица си .. то зад монитора всеки много знае.

 

Ще ти изям пухкавите бузки на тебе :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, хубава е Петя и то много ;) А ти като съдиш хората поне се покажи да те видим каква невероятна красавица си .. то зад монитора всеки много знае.

 

:roll1: :roll1: :roll1:

 

 

Петя е като тапициран скелет и затова снима един и същ претапициран диван вече 12 години.

Къде видя красота не виждам ??


 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

:roll1: :roll1: :roll1:

Петя е като тапициран скелет и затова снима един и същ претапициран диван вече 12 години.

Къде видя красота не виждам ??

Специално в този клип е истински сладур - особено пред огледалото :Vishenka_05:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...