Jump to content



Online: Ани Хоанг - На сантиметри


Препоръчани коментари

  • Отговори 32
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Музиката и аранжиментът са много добри, но изпяването и текста са прекалено чалгарски. Уж rnb музика, а някакви чалгарски римички мразя колко твоя си останах, себе си забравих, не искам да те нямам... :mf_surrender:

Клипът е на световно ниво, много ми хареса. Визиите и също са готини, голяма е мацка.

Всичко е супер, но на 2:53 й се вижда зърното... :1000 (29):

Даже и двете :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Отново няква си там от 198-ма глуха изкарва по-добър клип от Преслава. :1000 (19):

 

Музиката е уникална, текста леко куца, клипа кърти! Хоанга тоя път направо изтрепа, браво. Много ми хареса.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Анчето е страшно секси миндилче, пръска отвсякъде. Малко ми напомня на Мария.

Тая хит не е видяла, нема и да види, но няма лошо, нека се напъва момичето.

 

Иначе тия цаки откъде ги извади, не знам. Но и аз искам такива, хаха

Link to comment
Сподели в други сайтове

един момент от музиката е едно към едно с ТОЧКА ЗА МЕН на Джулия??

И аз го забелязах - може би Даниел Ганев е аранжор и на двете парчета!?!Иначе песента не ми харесва!За лятото трябваше да пусне нещо по-ударно, за да има участия.С такива песни по морето едва ли биха я поканили...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всичко е супер, но на 2:53 й се вижда зърното... :1000 (29):

Не е като да е без да искат. Нали и виетнамчето трябва да чукне 2-3 милиона. Оцко го няма... Само с цици ще стане...

 

 

Дори и да има някоя друга хубава песен, Ани е в топ 3 в Най-инвестирали, а нищо не изкарали...

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не ме кефи. Некадърницата и в космоса да я пуснеш, пак няма да впечатли никой.

Ани не разбра ли,че и 100 визии да сменя и каквото и да прави, тя няма харизма, няма идентичност, която да плени публиката, няма и талант.

 

Жалко за стотиците хиляди, които вече се пропиляха с нейните проекти. Жалко ми е за Люси - в последните години всичко от неговата работа отива в наливане на тая бездарна кариера и ефект - нулев. Много тъжно...

 

Клипът е хубав ,но както казах - пеенето й е ужасно, досадна е дори да я гледа човек, а сменяйки 100 визии без смисъл не я прави новата модна диктаторка.

 

Да не говорим,че е за мен Ани не седи въобще добре на камера чисто пропорционално.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...