Jump to content


Заслужава ли Balm*in (nolee) да е модератор?


Препоръчани коментари

Предишна тема:

http://www.ramania-bg.com/index.php?showtopic=95181

 

Свиквам нов вот поради следните причини:

 

Не си е взел поука от миналата година. Неприемливо е в предвид резултата от гласуването (8-6).

* Държи се непрофесионално и надменно (не целя да го обидя).

* Има лично отношение и си позволява своеволия.

* Сприхав и избухлив е. Не умее да изслушва. Понякога сам нарушава правилата на форума. (пак казвам не целя да го обидя).

 

Пример:

 

Вижте го това тотално повреденото психарче - Fast.... и се пазете...... :mf_surrender:

 

помагайте и с други такива ако можете

 

Попълнете празната бланка и я постнете:

Код
[b]Заслужава ли nolee да е модератор? -[/b]
[b]Защо? -[/b]

 

И двете полета са задължителни. Имате право да гласувате само ако сте написали поне 20 коментара тази година и нямате каквито и да е приятелски или роднински отношения с него. Моля, бъдете максимално обективни. Без дискусии и аргументи!

 

Потребителите: Chris, -А., Христина, heartless, zai4eto82, чушка и Сашо нямат право да гласуват.

 

Целувки за теб и другите ми фаворити ... :Vishenka_05:

 

@-А

@Христина

@heartless

@zaicheto82

@чушка.

@Blueberry

@Сашо

 

...в профилът ми

 

Вота приключва другата седмица.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, заслужава. Правилата на форума не са конституция, че да се следват сляпо, нито пък някаква инструкция за употреба. Хора сме все пак. Точно той знае много добре кога някой има нужда от почивка. Не е нужно да има провинение - някои само с присъствието си натоварват. Според мен върши добра работа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Заслужава ли nolee да е модератор? - Да, само ако спре със пристрастията си.

Защо? - Не виждам някой друг да се оплаква от него освен Fast, а и влиза редовно във форума. Може например Стела да не е админ, защото почти не влиза.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не.

 

Да си модератор не е привилегия, а задължение. Трябва да си безпристрастен, а нолето отдавна е показал че не е. Да не говорим че никва работа не върши и се налага Христина и heartless да се занимават със всичката пумия, когато имат време нали.

 

Също да отбележа че Правилника на форума са вид Конституция на виртуалната губерния, озаглавена Рамания, съответно следва да се спазават, на който не ми харесват или да си хваща пътя, или да не се ръководи от твх, но да си носи съответните наказания. Всичко останало е слободия и да закриваме форума тогава.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не.

 

Да си модератор не е привилегия, а задължение. Трябва да си безпристрастен, а нолето отдавна е показал че не е. Да не говорим че никва работа не върши и се налага Христина и heartless да се занимават със всичката пумия, когато имат време нали.

 

Също да отбележа че Правилника на форума са вид Конституция на виртуалната губерния, озаглавена Рамания, съответно следва да се спазават, на който не ми харесват или да си хваща пътя, или да не се ръководи от твх, но да си носи съответните наказания. Всичко останало е слободия и да закриваме форума тогава.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Заслужава ли nolee да е модератор? - Не.

Защо? - Не знам какво е било предният път, но аз наблюдавам отскоро, че баннва и дава проценти за пълни глупости... колкото да се отчете ли, не знам и аз.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преди бях за не, но си промених решението – Да, заслужава.

 

Справедлив ми изглежда и скандализира с разкрития и постове!

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...