Jump to content



Online: Галин - Готина кола


Препоръчани коментари

Тъпа песен. Прай се на 100 кила швестерчето, но е пародийна версия.

И все пак пръсна с над 5 000 лайка за 24 часа, което не е по маловажен критерий. Ще се наложи, но е помия като цяло. Съдържателните песни на Галин не му се получават толквоа успешни колкото безсмислените такива...

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 88
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Ще бъде хит сигурно, но мен малко ме разочарова... Опитал се е да направи "Парата ако хвана" 2, но не носи и половината от настроението й.

Иначе музиката е готина, но наистина прилича на "Стреляй" като изпяване.

Видеото става горе долу, тук там има готини моменти.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Уникална песен и уникален клип!Това е 1-вата песен на Галин,която ми харесва :D :D :D ,но е много луда и яка.Адски много зарибява.Стига с тия простотии гей,педал и т.н.Чули сте някакъв слух и всички като едно стадо овце,ай дай юруш да плюем и да говорим- кой какъв е! Тъпо е като цяло!!!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Трети пореден проект за отбиване на номера. Галин е в сериозна дупка от чисто творческа гледна точка, да видим дали ще се измъкне.

 

Регреса от "Роклята ти пада" и "С мене да вървиш" до тук е смазващ.

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Счупен, мупен завира ги в малкия си джоб.Сравни му поведението от първите видеа досега и ще видиш израстване.Сравни първите видеа на Константин, Илиян и Борис Дали и ще видиш, а да ..нищо ново.Момчето се старае, развива се.Дали му завират отзад, дали той завира е все тая.Резултатите са на лице.

 

п.п.Това за Карлос ме уби.. :1000 (29): Страшен еталон!!

 

 

С какво ги завира по-точно?! Че се опитва да имитира Глория по чупки и муцунки, айде стига. Какво да му сравняваме поведението пред камерата - в началото беше неуверен и невзрачен мухльо, сега се прави на голямата работа. Няма лошо, ама... Добре че беше срещнал съвсем случайно Станислава в БДЖ-то, че да му даде малко акъл в главата и свежи идеи. Но видимо и тя се изчерпва от към творческа креативност.

 

Карлос има къде-къде по-музикантски и стойностни песни. Не се прави на лигав и мазен олигофрен... Не харесвам никой, само да отбележа, хаха

 

 

Представям си един дует между Галин и Теди Александрова - това ще бъде най-безсмислената песен и най-просташкия клип в чалгата евър!!!

Link to comment
Сподели в други сайтове

С какво ги завира по-точно?! Че се опитва да имитира Глория по чупки и муцунки, айде стига. Какво да му сравняваме поведението пред камерата - в началото беше неуверен и невзрачен мухльо, сега се прави на голямата работа. Няма лошо, ама... Добре че беше срещнал съвсем случайно Станислава в БДЖ-то, че да му даде малко акъл в главата и свежи идеи. Но видимо и тя се изчерпва от към творческа креативност.

Карлос има къде-къде по-музикантски и стойностни песни. Не се прави на лигав и мазен олигофрен... Не харесвам никой, само да отбележа, хаха

Представям си един дует между Галин и Теди Александрова - това ще бъде най-безсмислената песен и най-просташкия клип в чалгата евър!!!

:roll1:

 

п.п. А моля ти се, не вярвам да надминат Дует номер 1 в тази област- Кво прайм са! :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

:roll1:

 

п.п. А моля ти се, не вярвам да надминат Дует номер 1 в тази област- Кво прайм са! :3fdb8960598fa63e:

 

Ти пък недей да ги подценяваш... Смеси "Чалга пеперудки" и "Готина кола" и виж какво ще се получи... :D

За клипа нямам смелост да предполагам какво може да надробят...

 

 

 

Иначе песента, макар и идиотска, зарибява, по дискотеките гърми, пикльовците от студентски ще се разцепвааааат...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галин ми е като някакво протеже на Глория, не знам дали имитира Фики или дали мангалът му е насадил комплекси, но... приликата между Галин и Планетчо в поведението е 1:1, хаха. Да живее ПримКата и нейните утаечни подобия.

 

Пий си хапчетата бе. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Малко започва да ми става еднообразен. Еднакви движения и муцунки във всеки клип, еднакви безсмислени текстове и голяма позьорщина... Скучна работа. А преди време го предпочитах пред Фики.

849bfacb1ce05353.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

По-слаба е от "Парата, ако хвана", която без малко не стана песен на годината според мен, няма как да изкарва подобни хитове всеки път. Но това е Галин и ще гърми жестоко, видеото е много готино, той изглежда супер свежо и е с най-готината визия сред мъжете изобщо във всички жанрове. Само заради клипа това има огромни шансове да се наложи, текстът е интересен на места. Припевът ми е малко слаб с това "бум шака лака", което се повтаря постоянно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Колко е интересно да видиш снимка или клип на Галин, които са случайни, колко е различен. Няма и едно естествено движение по тея клипове, муцуни, чупки, пози, походки, защо му е такъв комплекс не знам. Колкото повече опитва да имитира непукизъм и естественост, толкова по-изкуствен изглежда.

На Фики нещата се получат, просто защото той се е такъв, не много умен, но пък супер естествен.

 

Песента е правена по схема "да бъде хит на всяка цена", и точно за това не ме грабва. Първите му песни станаха хитове, точно защото Галин нямаше никакво самочувствие и правеше нещата за да се докаже..А сега си повярва страшно много и все повече пада..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е лоша песничката, но да спре да се помпи, защото не е от най-високите и скоро ще заприлича на квадрат, което не е никак привлекателно! За всяко нещо трябва да се знае мярката.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Малко започва да ми става еднообразен. Еднакви движения и муцунки във всеки клип, еднакви безсмислени текстове и голяма позьорщина... Скучна работа. А преди време го предпочитах пред Фики.

Въпреки всичко, все още е за предпочитане пред мангала, който не може да говори правилно на български език, какво остава да пее :mf_surrender:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...