Jump to content



Online: Галин - Готина кола


Препоръчани коментари

  • Отговори 88
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Стреляй и Един на брой :mf_surrender:

Ако до сега го пишеха, че е гей то вече с този клип съвсем си затвърди позицията като такъв. :naked:

Това с танците ли ви е гейско? Не смятам...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Муцките и като цяло поведението му пред камерата..

Нищо по-различно от предните му клипове няма. Явно му харесва, а и му се получават жестовете и мимиките. Не смятам, че е гейско поведението, по-младежко и лудо е просто. Като Борис Дали ли да стои??

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това ще гърми лятото,клипа е много хубав,забавен,идеен,браво!

За пореден път- нещо щом се плюе тук-ще е хит.

Какво против държанието му имате? Лудо е,запазена негова марка,как искате да стои?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мегахит!

Фики да се учи!

Да, а Галин копира движенията му и Бума. :)

 

Готина кола, тъмни очила. За това се сетих като видях заглавието.

 

Клипчето е малоумно, песента е тъпа. Не ме кефи много, но по-нататък може и да ми хареса.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тъпотия - явно заради успеха на "Бум" е решил и той да заложи на безсмислен текст това лято. Чак и танца на Фики е включил. :D

Само аз ли не спирам да си тананникам 'с кожена пола, тъмни очила'? :1000 (29):
+1 :1000 (29):
Link to comment
Сподели в други сайтове

Публикувано (редактирано)
Прекалено, прекалено тъп припев, другото горе-долу става, ама с тоя припев, като ще се правят подобни песни, трябва да са с по-интересни фрази.

 

Припева винаги гледат да е с прост текст, защото те се помнят най-лесно :D Не случайно те стават хитове, а не баладите например

Редактирано от lucellent
Link to comment
Сподели в други сайтове

Припева винаги гледат да е с прост текст, защото те се помнят най-лесно :D Не случайно те стават хитове, а не баладите например

Има разлика между тъп текст (който е едновременно елементарен и скучен) и леснозапеваем текст. Баладите ако са направени добре, също стават хитове.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Припева винаги гледат да е с прост текст, защото те се помнят най-лесно :D Не случайно те стават хитове, а не баладите например

Не е съвсем така. "Обичай ме", "Болка в минути" как станаха такива големи хитове? Очаквам и това да се популяризира заради името на Галин, но един изпипан, оригинален текст винаги е плюс, дори и при бързите песни. Разбирам, че целят по-лековати песни за лятото, но с тоя припев се е олял.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Клипът ми прилича на:

1. Руси Русев - Европа

2. Гергана - От този момент

3. Камелия - Усещам те още...

 

Някои от мимиките са копи-пейст от:

- Фики- Бум

- Константин

 

 

Песента не е зле. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

:1000 (10): Не ми допада,очаквах много повече от него.Текста е мега тъпашки,музиката една никаква .. поне клипа е малко различен и забаен. Бих оценил този проект с Среден 3 ..
Link to comment
Сподели в други сайтове

Галинеее, Галине, преекспонираш нещата, младеж. До една-две години имам чувството, че звездната част на кариерата му ще приключи с тези бозави песнички. То бива лиготии, ама почти всяка песен да ти е такава?!? Ако с Деса дуетът ми биеше на детска песничка, това даже не знам как да го определя. Не че е супер зле, слуша се, може да ме зариби даже за 1-2 седмици, но с такива песнички кариера не се гради. Понеже сега STAN е актуален вече и у нас, та само вижте разликата между песните на една от най-големите млади звезди в Гърция и тези на нашите Галин и Фики...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галинеее, Галине, преекспонираш нещата, младеж. До една-две години имам чувството, че звездната част на кариерата му ще приключи с тези бозави песнички. То бива лиготии, ама почти всяка песен да ти е такава?!? Ако с Деса дуетът ми биеше на детска песничка, това даже не знам как да го определя. Не че е супер зле, слуша се, може да ме зариби даже за 1-2 седмици, но с такива песнички кариера не се гради. Понеже сега STAN е актуален вече и у нас, та само вижте разликата между песните на една от най-големите млади звезди в Гърция и тези на нашите Галин и Фики...

Е, добре де, имаше и "Ще остана" скоро. Фики също прави тежки песни понякога.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, добре де, имаше и "Ще остана" скоро. Фики също прави тежки песни понякога.

 

 

Имаше, но не заложи на нея. А дори и тя беше леко блудкава и писна супер бързо. Знам, че си му фен на Галин, аз също му се кефя донякъде, а "С мене да вървиш" ми е една от най-любимите песни от последните 5 години. Песните му са весели, хитово звучат, но се забравят буквално след месец. Разбрахме го, че го умее този стил, да изпее нещо по-тежко и разнообразно - типичен поп-фолк примерно или песен с по-гръцко звучене да речем със силен и смислен текст. Рокли, пари, коли, тайни кафета - с тези теми на текстовете как да го приемат на сериозно?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да си беше снимал някакъв готин клип към "Ще остана", вместо да пробутва това... За лятото било, за балове. Три месеца живот.

Не почне ли да пее нормално в песните си и да са му по-музикантски, ще се изчерпи. Може да прави много свежи неща и пак да са младежки.

Не сме 90-та година... Песни за коли и не знам си какво.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...