Jump to content



Pop Folk Teams /vol.2/


Препоръчани коментари

  • Отговори 672
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Като никой не иска да направим отбор Нова Десислава, тогава се присъединявам към старата.

Ти май беше в Отбор Галин, който в този vol. няма да има, защото в миналата игра участваше и беше даже на финал. Избери си друг отбор.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти май беше в Отбор Галин, който в този vol. няма да има, защото в миналата игра участваше и беше даже на финал. Избери си друг отбор.

 

Той иска да се присъедини при отбор Деса. Какъв е проблема?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Той иска да се присъедини при отбор Деса. Какъв е проблема?

Иска в Отбор Джена, но няма хора за там. Сега иска и за предния отбор, в който е бил. Тоест Галин, а Отбор Галин няма да има. Поне аз така разбрах, ако има объркване да пише.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Иска в Отбор Джена, но няма хора за там. Сега иска и за предния отбор, в който е бил. Тоест Галин, а Отбор Галин няма да има.

 

Написал е , че се присъединява при Деси Слава ?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как да има интерес, като "шефът" върви по вас и ви нарежда къде да се записвате? Където искате - там, като не се формира отбор, ще се преместите или откажете.

Тъпотия е да няма Преслава, а аргументът за липсата на Галин е повече от нелеп.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как да има интерес, като "шефът" върви по вас и ви нарежда къде да се записвате? Където искате - там, като не се формира отбор, ще се преместите или откажете.

Тъпотия е да няма Преслава, а аргументът за липсата на Галин е повече от нелеп.

 

+1

Не разбирам защо има отново отбор Лияна? Направете по тая логика и на Траяна, Юнона :mf_surrender:

И не трябваше да махате Галин , след като никой участник от отбора не е спечелил

Link to comment
Сподели в други сайтове

А защо във всеки vol. трябва да има едни и същи отбори и все да се записват едни и същи играчи? Виждаме, че няма интереса, който се очакваше. Аз даже съм ЗА да пуснем играта по-нататък, но Danger. я искаше сега, защото лятото никой нямало да играе. Като сте толкова идейни защо вие да не водите играта? А и къде съм казал на някой да отива в друг отбор, освен на payner_tv, къде всичко си беше грешка и той си отиде в отбора където искаше.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...