Jump to content



Pop Folk Teams /vol.2/


Препоръчани коментари

  • Отговори 672
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

А ти кой си, че да нареждаш кой да се записва? А по-спокойно.

 

Ми който си искам, аз изрично бях написал в първият вол, че нямаш право да участваш във втория, ама Динев го води така че той да си носи последствията...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ми който си искам, аз изрично бях написал в първият вол, че нямаш право да участваш във втория, ама Динев го води така че той да си носи последствията...

Драги, не се намираш в комунизъм, не можеш да ми забраниш да правя каквото и да било!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Драги, не се намираш в комунизъм, не можеш да ми забраниш да правя каквото и да било!

 

Записвай се, не ми пука, бас ловя че ще се направиш на интересен и няма да влезеш, така или иначе Динев ще води играта и нека той да се ядосва,че прави ей така игрите .

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма да се съберат отбори, така че всеки ще играе за себе си :D

Динев, колко човека сме?

2 отбора сте, тоест 6 човека.Най-вероятно ще играе всеки за себе си.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Записали са се: Charlie, DivaPantera, mimchyyy9, Denis, doketо123, Danger., pechenko, BobiTo, Sylar, ivelin21, kotaraka, payner_tv, gogo, -A


Тъй като има 14 участници можем да играем по 2 начина:
1. Всички записали се до сега да се съберат в Отбори по 2-ма, с изпълнител по общо желание (на участниците). На всяка игра един от участниците в отборите ще отпадне и само 7 човека ще продължат към финала, където вече ще играят самостоятелно.

2. Всички записали се да играят самостоятелно, а не в отбори. И всеки ден ще играе по един участник, накрая 5 участника с най-много точки от всички 14 ще останат и ще се борят за победата.


Гласувайте как искате да играем до утре в 20:00ч. Който начин събере повече гласове ще играем по него.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Записали са се: Charlie, DivaPantera, mimchyyy9, Denis, doketо123, Danger., pechenko, BobiTo, Sylar, ivelin21, kotaraka, payner_tv, gogo, -A

 

Тъй като има 14 участници можем да играем по 2 начина:

1. Всички записали се до сега да се съберат в Отбори по 2-ма, с изпълнител по общо желание (на участниците). На всяка игра един от участниците в отборите ще отпадне и само 7 човека ще продължат към финала, където вече ще играят самостоятелно.

 

2. Всички записали се да играят самостоятелно, а не в отбори. И всеки ден ще играе по един участник, накрая 5 участника с най-много точки от всички 14 ще останат и ще се борят за победата.

 

Гласувайте как искате да играем до утре в 20:00ч. Който начин събере повече гласове ще играем по него.

Мен ме отпишете, защото след 10 дена заминавам да бачкам на морето и едва ли ще имам време за игри :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мен ме отпишете, защото след 10 дена заминавам да бачкам на морето и едва ли ще имам време за игри :D

Добре. Ако някой друг също няма да може да играя да пише, не да ме изненадва в деня на играта. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Предлагам отбор Гергана - Jouey и Gerganafen навити ли са да мачкаме? :3fdb8960598fa63e:

Добре, но така трябва да играем по първоят начин. Който според мен е по-добър, защото играта все пак се казва Pop Folk Teams.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тъй като гласуването, за избирането на един от двата начина беше до днес 20:00ч. е време да кажем победителя и какво следва сега.

 

Победител е първият начин - "Отборите".

 

Важно:

Има 16 записани участника. За момента има 3 отбора и това са Отбор Теди А. (Charlie, Danger., kotaraka), Отбор Десислава (mimchyyy9, ivelin21, payner_tv) и Отбор Гергана (anastasb, Jouey, Gerganafen). Тоест от всички 16 участника са останали 7 участника без отбор. Това са DivaPantera, Denis, pechenko, BobiTo, Sylar, -A и gogo. Имате време до петък да се разпределите в 2 отбора по ваш избор! Единият от отборите ще бъде с 4 човека, защото няма хора за друг отбор. Пак повтарям, че имате време до петък да се разпределите в 2 отбора по ваш избор! След като отборите бъдат готови е предвидено в неделя да се състои и първата игра на участниците от Отбор Теди А.!

 

Очаквам вашите отбори!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...